Szukamy mamy z dzieckiem na okładkę Gazety Lubuskiej! Poznaj liderki głosowań z Zielonej Góry i powiatu zielonogórskiego

OPRAC.: Akcja specjalna Mama i Ja
Z okazji Dni Matki i Dziecka stworzyliśmy wielką galerię zdjęć mam z ich pociechami. Teraz nasi Czytelnicy wybiorą zdjęcie, które trafi na okładkę "Gazety Lubuskiej", a także mamy, które zdobędą nagrody i awansują do ogólnopolskiego finału akcji. W nim główną nagrodą będzie samochód przepiękny Citroen C3. Przedstawiamy mamy z Zielonej Góry i powiatu zielonogórskiego z największą liczbą głosów.

Bóg nie może być wszędzie, dlatego wynalazł matkę - twierdził angielski poeta Matthew Arnold. Musi być w tym dużo prawdy, bo miłość każdej matki do swoich dzieci jest po prostu... NIEZIEMSKA! Bezwarunkowa, absolutna, bezkresna. Szczęśliwa mama z dziećmi to jeden z najpiękniejszych fotograficznych kadrów na świecie! Takie zdjęcia są wzruszające, pełne radości i uśmiechu.

- W tym roku, z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka, wzajemną miłość mam i ich dzieci uwieczniliśmy w wielkiej galerii w naszym serwisie internetowym oraz w specjalnym dodatku do gazety - mówi Bogusław Kaczmarek, pomysłodawca akcji.

Liderki rankingu
w Zielonej Górze
Liderki rankingu
w powiecie zielonogórskim

Mamy, które otrzymają najwięcej głosów w każdym mieście i powiecie, zdobędą nagrody, które opisujemy poniżej. Wojewódzki ranking liderek zdecyduje o tym, która mama z dzieckiem lub dziećmi trafi na okładkę gazety, a także które mamy zdobędą vouchery na zakupy w sklepach SMYK oraz awansują do ogólnopolskiego finału i będą miały szansę na zdobycie samochodu Citroen C3.

Najsympatyczniejsze mamy
wybiorą Czytelnicy

Spośród mam z dziećmi, które zgłoszą się do naszej akcji, osobno w każdym mieście i powiecie naszego województwa, w głosowaniu Czytelników zostaną wybrane najsympatyczniejsze mamy. Nagrodami dla nich będą zaproszenia na rodzinną sesję fotograficzną wykonaną przez profesjonalnego fotografa.

Dla laureatek z każdego miasta i powiatu mamy także wyjątkową nagrodę - srebrne puzderko z miejscem na zdjęcie mamy z dzieckiem z limitowanej serii zaprojektowanej przez renomowaną firmę jubilerską J'ADEMI.

Wspaniałą nagrodą będzie z pewnością także voucher na duży fotoobraz na płótnie, na którym będzie można umieścić np. zdjęcie wykonane podczas rodzinnej sesji zdjęciowej, która jest nagrodą w naszej akcji. Taki obraz na pewno będzie wspaniałą rodzinną pamiątką.

Cała rodzina będzie się też świetnie bawić grając w gry planszowe. Zestaw gier dla dzieci w różnym wieku także będzie nagrodą dla mam, które w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów.

Wszystkie laureatki z miast i powiatów zaprezentujemy w specjalnym dodatku do gazety, który ukaże się na początku lipca. Zdjęcie mamy, która zdobędzie najwięcej głosów w skali województwa trafi na okładkę głównego wydania gazety.

KLIKNIJ i GŁOSUJ
- sprawdź aktualne wyniki

____________________

Wszystkie informacje o akcji
na stronie
gazetalubuska.pl/MAMA
Dodaj ogłoszenie