Szybcy kajakarze z Gorzowa

Junior Rafał Rosolski z Admiry Gorzów Wlkp. zdobył w Bydgoszczy po jednym medalu każdego koloru fot. Kazimierz Ligocki
Udany był dla reprezentantów dwóch gorzowskich klubów start w międzynarodowych regatach o Puchar Bydgoszczy.

Do rywalizacji przystąpiło 350 zawodniczek i zawodników z ośmiu krajów. Zawody zostały przeprowadzone w kategoriach młodzieżowców (do 23 lat) i juniorów. Spośród gorzowian medalowe lokaty wywalczyli:

Starsza grupa: pierwsze miejsca - Arkadiusz Krajewski (Admira) w K-1 na 1.000 m, K-2 na 1.000 m oraz K-4 na 500 i 1.000 m, Piotr Okuniewski (AZS AWF) w C-2 na 500 i 1.000 m; drugie - Bartosz Pławski (Admira) w C-1 na 500 i 1.000 m oraz C-2 na 500 i 1.000 m; trzecie - Okuniewski w C-1 na 500 i 1.000 m.

Młodsza kategoria: Rafał Rosolski (Admira) - 1. w K-4 na 1.000 m, 2. w K-2 na 500 m oraz 3. w K-1 na 1.000 m.