Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Tak wygrywa Bledzew! Piłkarze GKS pokonali LZS Bobrówko 6:3 [ZDJĘCIA, WIDEO]

Dariusz Brożek
Podczas sobotniego meczu w Zemsku zawodnicy z pobliskiego Bledzewa pokazali mistrzowska klasę. Liste zdobytych przez nich bramek otworzy rewelacyjnie grający podczas ostatnich spotkań Paweł Timoszyk. Wprawcie po kilku minutach goście wyrównali na 1:1, ale gospodarze odpowiedzieli dobrze ułożonym atakiem na ich bramkę, który zakończył gol strzelony przez Dawida Kamrowskiego. Dariusz Brożek
Zawodnicy GKS w widowiskowy sposób wygrali sobotni mecz z LZS Bobrowko 6:3. Bohaterem spotkania był Paweł Timoszyk, który w niespełna 20 minut zdobył hat-tricka!

Podczas sobotniego meczu w Zemsku zawodnicy z pobliskiego Bledzewa pokazali mistrzowska klasę. Liste zdobytych przez nich bramek otworzy rewelacyjnie grający podczas ostatnich spotkań Paweł Timoszyk. Wprawcie po kilku minutach goście wyrównali na 1:1, ale gospodarze odpowiedzieli dobrze ułozonym atakiem na ich bramkę, który zakończył gol strzelony przez Dawida Kamrowskiego.

Pierwsza odsłona należała do Pawla Timoszyka, który w odstępie dwóch minut zdobył kolejne dwie branki. W przerwie przyznał nam, że jest w znakomitej formie.

– Wykorzystuje sprzyjające sytuację. Trzy akcje, trzy bramki po dobrych podaniach kolegów. Wszystko wpadło i z tego się cieszymy. Miałem więcej czasu na trening, co procentuje na boisku – mówił.

Relacja i zdjęcia z meczu w środę, 8 listopada, w tygodniku „Głos Międzyrzecza i Skwierzyny”.