MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Te męskie imiona są najrzadziej nadawane w Lubuskiem. W ostatnim czasie nadano je tylko po dwa razy!

Sandra Soczewa
Sandra Soczewa
Lista najpopularniejszych imion jest długa, ale tych, nadawanych najrzadziej, wcale nie jest o wiele krótsza! Sprawdziliśmy, jakie imiona najrzadziej nadawane były chłopcom w Lubuskiem w ostatnim czasie.Na naszej liście znajdują się wszystkie te męskie imiona, które w 2020 roku zostały nadane tylko po dwa razy. Możecie być zaskoczeni tym, jakie imiona najrzadziej nadaje się małym Lubuszanom. Znajdują się tu imiona nam wszystkim dobrze znane, ale też te bardziej wymyślne i oryginalne.Koniecznie sprawdźcie, czy nie ma tu imion waszych lub waszych bliskich!Informacje pochodzą z dane.gov.pl.kliknij i przejdź do pełnej listy >>>WIDEO: Czy imię może mieć wpływ na nasze życie?
Lista najpopularniejszych imion jest długa, ale tych, nadawanych najrzadziej, wcale nie jest o wiele krótsza! Sprawdziliśmy, jakie imiona najrzadziej nadawane były chłopcom w Lubuskiem w ostatnim czasie.Na naszej liście znajdują się wszystkie te męskie imiona, które w 2020 roku zostały nadane tylko po dwa razy. Możecie być zaskoczeni tym, jakie imiona najrzadziej nadaje się małym Lubuszanom. Znajdują się tu imiona nam wszystkim dobrze znane, ale też te bardziej wymyślne i oryginalne.Koniecznie sprawdźcie, czy nie ma tu imion waszych lub waszych bliskich!Informacje pochodzą z dane.gov.pl.kliknij i przejdź do pełnej listy >>>WIDEO: Czy imię może mieć wpływ na nasze życie? unsplash.com
Lista najpopularniejszych imion jest długa, ale tych, nadawanych najrzadziej, wcale nie jest o wiele krótsza! Sprawdziliśmy, jakie imiona najrzadziej nadawane były chłopcom w Lubuskiem w ostatnim czasie. Na naszej liście znajdują się wszystkie te męskie imiona, które w 2020 roku zostały nadane tylko po dwa razy. Możecie być zaskoczeni tym, jakie imiona najrzadziej nadaje się małym Lubuszanom. Znajdują się tu imiona nam wszystkim dobrze znane, ale też te bardziej wymyślne i oryginalne. Koniecznie sprawdźcie, czy nie ma tu imion waszych lub waszych bliskich! Informacje pochodzą z dane.gov.pl.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Roland Garros - czy Świątek uźwignie presję?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska