TKKF Stilon na pożegnanie z rozgrywkami uległ Błękitnym [ZDJĘCIA]

Alan Rogalski
Piłkarki TKKF Stilon, w ostatniej kolejce pierwszej ligi w grupie północnej, uległy w sobotę, 27 maja w Gorzowie Błękitnym Stargard 2:5. Bramki dla naszych zawodniczek zdobywała Paulina Kłosińska w pierwszej połowie i Wiktoria Radkiewicz w drugiej połówce. Wynik mógłby być wyższy, ale bardzo dobrze w bramce gorzowianek zaprezentowała się Emilia Kisiel, na co dzień grająca w polu. Nominalna napastniczka m. in. obroniła rzut karny.Zobacz też: Padnie rekordowa kwota transferowa za bramkarza? Ederson blisko Manchesteru CityŹródło: Press Focus Alan Rogalski

Materiał oryginalny: TKKF Stilon na pożegnanie z rozgrywkami uległ Błękitnym [ZDJĘCIA] - Gazeta Lubuska