To będzie show! Agnieszka Chylińska wystąpi w Gorzowie

Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski
23 maja Agnieszka Chylińska skończyła 47 lat.
23 maja Agnieszka Chylińska skończyła 47 lat. Mariusz Kapała
W niedzielę, 28 maja w Gorzowie szykuje się spora porcja niezłego grania. Na scenie w amfiteatrze wystąpi Agnieszka Chylińska. Będzie to jedno z tegorocznych wydarzeń Miej Czas na Koncerty.

Niedzielny koncert Agnieszki Chylińskiej rozpocznie się o 20.00.

- Bilety są jeszcze dostępne. Będzie można je kupić w kasie przed wejściem do amfiteatru – mówią nam w Miejskim Centrum Kultury, który organizuje koncert. Wejściówka kosztuje 100 zł.

Czego można spodziewać się po koncercie? Oczywiście sporej porcji hitów Agnieszki Chylińskiej, a także utworów z jej najnowszej płyty „Never Ending Sorry”.

- Trasa „Never Ending Sorry” to spełnienie moich marzeń. Wiem, że może brzmi to ckliwie. Może powinnam użyć mocniejszych słów, bardziej dosadnych. Kiedy jednak marzysz o tym, by pracować z najlepszymi z najlepszych, kiedy chcesz płakać, śpiewając swoje nowe piosenki, kiedy chcesz być jeszcze bliżej ludzi, którzy przyszli usłyszeć nowy materiał i to wszystko staje się możliwe… Cudownie jest wtedy czuć, że po prawie trzydziestu latach na scenie znowu jest się dzieciakiem, który zaczyna tak, jakby wcześniej nie było nic – mówi wokalistka.

Koncert Agnieszki Chylińskiej to jedno z kilku tegorocznych wydarzeń w ramach cyklu Miej Czas na Koncerty, który organizuje MCK. Kolejnym będzie występ Mikromusic Acoustic Trio, który został zaplanowany na 29 lipca. Z kolei 26 sierpnia odbędzie się koncert Tomasza Makowieckiego. W planach jest także koncert Ralpha Kaminskiego z towarzyszeniem Gorzowskiej Orkiestry Dętej (data nie została jeszcze ogłoszona).

Czytaj również:
Agnieszka Chylińska, buntowniczka z wyboru na każdym polu. Jak lwica chroni życia prywatnego, a trudności traktuje jako inspirację

Festiwal Biegowy Pratt&Whitney w Rzeszowie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska
Dodaj ogłoszenie