To już jest koniec Naszej-Klasy!

źródło: dziennik.pl (oprac. jan)
Nasza-Klasa, jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych w Polsce, postanowiła całkowicie zmienić swój wizerunek. To początek walki o internautów z amerykańskim Facebookiem.

Już teraz nasza-klasa zmieniła nazwę na NK. Portal zamierza jednocześnie poszerzyć wachlarz funkcjonalności. To próba ucieczki do przodu przed rosnącym w siłę Facebookiem - poinformował dziennik.pl.

Nasza-klasa dotychczas ukierunkowana była głównie jako platforma komunikacyjna pomiędzy byłymi uczniami. Teraz dojdą nowe funkcje mające przyciągnąć internautów.

Już w lipcu na portalu pojawią się gry (podobnie jak na Facebooku), pojawią się także grupy dyskusyjne (taką funkcję również posiada Facebook). W sierpniu ma ruszyć ponadto aplikacja na telefony komórkowe.

Czytaj e-wydanie »

Wideo

Komentarze 32

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

p
precz z nk

dnia 2 lipca 2010 roku wyrok przeciwko nk w sądzie okręgowym we Wrocławiu
to już kolejna przegrana nk
ludzie usuwajcie stamtąd konta bo nk wam nie pomoże wręcz przeciwnie utrudni wam możność z przysługujących wam praw..
precz z nk..

G
Gość
W dniu 24.06.2010 o 13:34, Gość napisał:

NIE KUPIL.hahaha ciebie k...a stac na gume do zucia tylko cieniasu.po co bzdury piszesz.NIE KUPIE AUDI....hahahaha zalosny cieciu jestes



cóż za elokwencja.... i ta odpowiedź dowodzi że co 100000 w takiej "audiczce" ma tzw mózg....
G
Gość
W dniu 24.06.2010 o 13:32, Gość napisał:

Chcialbys miec takie A4 a ciebie stac tylko na maluszka moze skodzine a masz pelny leb durniu.i co.jestes pustoscian i tyle



tak się składa, że twoja audiczka to bieda przy moim aucie. Ale dowartościowuj się dalej tą kupą złomu "pustoscianie" (????) hehehe , i wątpię żeby cie było stać nawet na tego maluszka i prawo jazdy , bo po sposobie pisania to podstawówka się kłania. A jak nie to wsiadaj w ten złom i do szkoły się uczyć!!
k
kazimierz54

ZROBIŁA SIĘ Z TE nk KOMPLETNA BEZNADZIEJA!! Wylogowałem się. Nie takie były pierwotne założenia ...ech,,

a
aga_
W dniu 24.06.2010 o 14:52, Gość napisał:

tez pozdrawiam MATOLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



a ja bezimiennych wcale nie pozdrawiam, z matołkami zażartowałam... kto nie zrozumiał ma pecha.
i dalej nie na temat....
G
Gość
W dniu 24.06.2010 o 14:36, aga_ napisał:

A TO JEST FORUM NA TEMAT NK CZY AUT I INNYCH WYRAŻEŃ? MASAKRA Z WAMI! CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM NA JAKI TEMAT SIĘ WYPOWIADAMY MATOŁKI!


tez pozdrawiam MATOLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
s
sexnaszaklasa

A TAKI OBIECUJĄCY TYTUŁ :-(

a
aga_

A TO JEST FORUM NA TEMAT NK CZY AUT I INNYCH WYRAŻEŃ?
MASAKRA Z WAMI! CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM NA JAKI TEMAT SIĘ WYPOWIADAMY MATOŁKI!

G
Gość
W dniu 24.06.2010 o 13:23, ANUSIA napisał:

A JA UWAZAM ZE BMW I AUDI TO z*** FURKI A TY GOWNO SIE ZNASZ,A ICH KIEROWCY NIESA DEBILAMI DEBILU.


A TY ZA TO>>>PELNA JESTES...?gratuluje s...y
G
Gość
W dniu 24.06.2010 o 11:30, kamik napisał:

Oto kolejny dowód na to że kierowcy Audi podobnie jak bmw są konkretnymi debilami.A szkoda bo kiedyś sądziłem że to fajne auta. A teraz w zyciu bym tego nie kupił żeby nie być utożsamiany z tą tępą tłuszczą z rozdmuchanym ego.


NIE KUPIL.hahaha ciebie k...a stac na gume do zucia tylko cieniasu.po co bzdury piszesz.NIE KUPIE AUDI....hahahaha zalosny cieciu jestes
~gość~
W dniu 24.06.2010 o 07:17, ben napisał:

Tak sie przygladam tym calym zmianom naszej-klasy i uwazam,ze kiedys byl to fajny zwykly portal do odnajdywania swoich kolegow z klasy badz znajomych, a teraz robi sie z tego coraz wiekszy badziew.Dodawanie jakichs idiotycznych finkcji, komunikatorow i niepotrzebnych zmian. Oby tak dalej to ludzie beda usuwali swoje konta...Po prostu jest to przerost formy nad trescia


Zgadzam się z Toba... Chcialam dodac jeszcze,ze nasza klasa byla fajna na samym poczatku,a upodabnianie sie do innych portali wszystko psuje,badzcie soba,a nie jak zawsze sciagacie wszystko od innych!!
G
Gość
W dniu 24.06.2010 o 11:01, ja napisał:

i pusty łeb w gratisie do tej audiczki....


Chcialbys miec takie A4 a ciebie stac tylko na maluszka moze skodzine a masz pelny leb durniu.i co.jestes pustoscian i tyle
A
ANUSIA
W dniu 24.06.2010 o 09:59, Gość napisał:

Swojego maluszka to ty sobie ujeżdżaj co dzień rano.


A JA UWAZAM ZE BMW I AUDI TO z*** FURKI A TY GOWNO SIE ZNASZ,A ICH KIEROWCY NIESA DEBILAMI DEBILU.
q
qwerty1234567890

To jak zatwierdziłem regulamin to oni teraz mogą operować moimi danymi i zdjęciami?? Kurde chyba usunę konto na tym badziewiu. Zaraz się okaże że wyjdę na ulicę i zobaczę na bilbordzie moje zdjęcie na reklamie NK!!! K****szony!!!!!

k
kamik
W dniu 24.06.2010 o 10:22, Gość napisał:

A ja mam audiczke A4 i robię kupę na ciebie i na te wasze wszystkie maluszki.Jestescie mali



Oto kolejny dowód na to że kierowcy Audi podobnie jak bmw są konkretnymi debilami.
A szkoda bo kiedyś sądziłem że to fajne auta. A teraz w zyciu bym tego nie kupił żeby nie być utożsamiany z tą tępą tłuszczą z rozdmuchanym ego.
Dodaj ogłoszenie