Tomasz Gollob wygrał Grand Prix w Pradze. Za nim Nicki Pedersen i Jarosław Hampel!

(lada)
Tomasz Gollob był dziś po prostu niesamowity
Tomasz Gollob był dziś po prostu niesamowity fot. Tomasz Gawałkiewicz
Dzisiejszy wieczór na Markecie należał do asów Caelum Stali Gorzów. Tomasz Gollob rozpoczął słabo, by wrzucić drugi bieg i zwyciężyć. Za jego plecami Nicki Pedersen oraz niesamowity Jarosław Hampel, który zaliczył bardzo dobre zawody.

Dwóch Polaków awansowało do finału. To był coś, co najbardziej nas ucieszyło. W decydującym stracie "Chudy" wygrał wyjście spod taśmy i dyktował warunki na trasie. Cztery okrążenia pokonał perfekcyjnie i nieatakowany triumfował. - Odczarowałem ten tor dla was. Nie skończyłem na tym - zawołał przed dekoracją.
"Mały" miał nieco mniej szczęścia, bo przez całe zawody dominował jeśli chodzi o starty, a w ostatniej odsłonie (ruszał z pola A) musiał uznać wyższość Nickiego Pedersena.
Po wspaniałym występie biało-czerwony duet poszybował w górę klasyfikacji generalnej!

KLASYFIKACJA GRAND PRIX CZECH
1. Tomasz Gollob 17 (1, 1, 3, 3, 0, 3, 6)
2. Nicki Pedersen (Dania) 14 (0, 3, 2, w, 3, 2, 4)
3. Jarosław Hampel 16 (2, 2, 3, 3, 1, 3, 2)
4. Magnus Zetterstroem (Szwecja) 11 (2, 1, 2, 2, 2, 2, 0)
5. Andreas Jonsson (Szwecja) 13 (3, 2, 3, 2, 3, w)
6. Kenneth Bjerre 12 (3, 0, 3, 3, 2, 1)
7. Hans Andersen (obaj Dania) 9 (2, 2, 2, 1, 1, 1)
8. Jason Crump (Australia) 7 (0, 1, w, 3, 3, 0)
9. Rune Holta 7 (0, 2, 0, 2, 3)
10. Fredrik Lindgren (Szwecja) 7 (3, 0, 2, 2, w)
11. Chris Holder (Australia) 7 (0, 3, 1, 1, 2)
12. Greg Hancock (USA) 7 (1, 3, 1, 1, 1)
13. Emil Sajfutdinow (Rosja) 5 (2, 3, 0, w, -)
14. Tai Woffinden 5 (3, 1, 1, 0, 0)
15. Chris Harris (obaj Wielka Brytania) 4 (1, d, 0, 1, 2)
16. Matej Kus 3 (1, 0, 1, 0, 1)
17. Lubos Tomicek 0 (0, w)
18. Zdenek Simota (wszyscy Czechy) (0).

BIEG PO BIEGU
I. Woffinden, Andersen, Kus, Crump
II. Jonsson, Hampel, Harris, Holta
III. Bjerre, Zetterstroem, Hancock, Holder
IV. Lindgren, Sajfutdinow, Gollob, Pedersen
V. Holder, Andersen, Gollob, Harris (d)
VI. Pedersen, Hampel, Zetterstroem, Kus
VII. Hancock, Holta, Crump, Lindgren
VIII. Sajfutdinow, Jonsson, Woffinden, Bjerre
IX. Hampel, Andersen, Hancock, Sajfutdinow
X. Bjerre, Lindgren, Kus, Harris
XI. Jonsson, Pedersen, Holder, Crump (u)
XII. Gollob, Zetterstroem, Woffinden, Holta
XIII. Bjerre, Holta, Andersen, Tomicek, Pedersen (t)
XIV. Gollob, Jonsson, Hancock, Kus
XV. Crump, Zetterstroem, Harris, Sajfutdinow (u)
XVI. Hampel, Lindgren, Holder, Woffinden
XVII. Jonsson, Zetterstroem, Andersen, Simota, Lindgren (t)
XVIII. Holta, Holder, Kus, Tomicek (u)
XIX. Crump, Bjerre, Hampel, Gollob
XX. Pedersen, Harris, Hancock, Woffinden
Półfinały
1. Gollob, Zetterstroem, Andersen, Jonsson (w)
2. Hampel, Pedersen, Bjerre, Crump
Finał
Gollob, Pedersen, Hampel, Zetterstroem

KLASYFIKACJA GENERALNA
1. Bjerre - 42 (10, 20, 12)
2. Hampel - 40 (18, 6, 16)
3. Gollob - 39 (6, 16, 17)
4. Crump - 33 (19, 7, 7)
5. Pedersen - 31 (9, 8, 14)
6. Jonsson - 30 (5, 12, 13)
7. Sajfutdinow - 27 (14, 8, 5)
8. Holder - 26 (8, 11, 7)
9. Hancock - 25 (4, 14, 7)
10. Andersen - 24 (8, 7, 9)
11. Zetterstroem - 24 (4, 9, 11)
12. Holta - 23 (10, 6, 7)
13. Lindgren - 19 (8, 4, 7)
14. Harris - 18 (8, 6, 4)
15. Woffinden - 10 (1, 4, 5)

Wideo

Komentarze 21

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

~gość~

Gollob to cham i burak, ale swój do swojego ciągnie .stal stal gorzowskie.......................................y

~kibic~
W dniu 23.05.2010 o 15:48, Gość napisał:

Falusy bo on Was też nie lubi, jak większość normalnych ludzi zresztą


Wy gorzofiaki paszteciarze sprzedacie się wszystkim zeby tylko być lepszym od ZIELONEJ GÓRY.Nie macie ani trochę honoru jak ten wasz "pan tomek".
F
Fakt

Zwykły przypadek, Gollob nigdy nie będzie mistrzem bo jest za słaby i na to nie zasługuje.

G
Gość
W dniu 23.05.2010 o 14:43, ~kibic~ napisał:

Jak kiedyś Klan Gollobów wyjeżdzając z Gorzowa po meczu poturbował na ulicy mieszkankę waszego miasta to chcieliście im samosąd zrobić.A teraz Pan Tomek jest najlepszy.Gollob to cham i burak.prywatnie i jako sportowiec.Jak wygrywa to ok ale jak już jedzie ostatni to mu tor nie pasuje i prokuratora nasyła albo ma defekt.Z defektem lepiej się idzie do kasy niż z zerem na kącie.G W I A Z D E CZ K A P A N I E C Z K A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Falusy bo on Was też nie lubi, jak większość normalnych ludzi zresztą
~kibic~
W dniu 23.05.2010 o 12:37, Gość napisał:

Nareszcie Tomka i Nickiego przestał prześladować pech i mogli pokazać swoją prawdziwą klasę!!! Tor byl dobrze przygotowany i wreszcie wszyscy mieli równe szanse!Nie żal mi tylko tego torowego chuligana Sajfutdinowa.


Jak kiedyś Klan Gollobów wyjeżdzając z Gorzowa po meczu poturbował na ulicy mieszkankę waszego miasta to chcieliście im samosąd zrobić.A teraz Pan Tomek jest najlepszy.Gollob to cham i burak.prywatnie i jako sportowiec.Jak wygrywa to ok ale jak już jedzie ostatni to mu tor nie pasuje i prokuratora nasyła albo ma defekt.Z defektem lepiej się idzie do kasy niż z zerem na kącie.G W I A Z D E CZ K A P A N I E C Z K A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Y
YRTDFCHGDSGBV45WDBJRE23456

A GDZIE CI MAGICZNI POLACY LINDGREN I HANCKOK HEHEHE

G
Gość

Nareszcie Tomka i Nickiego przestał prześladować pech i mogli pokazać swoją prawdziwą klasę!!! Tor byl dobrze przygotowany i wreszcie wszyscy mieli równe szanse!Nie żal mi tylko tego torowego chuligana Sajfutdinowa.

G
Gość
W dniu 23.05.2010 o 09:58, To ja! napisał:

I właśnie to w ten sposób według pana Galopa wygłąda uczciwa jazda na torze tj: wystawianie nogi przed przeciwnika, maksymalne spychanie na bande, rozpychanie się łokciem itd, itd potem płakać do kamery że tor nie jest pod jego kółko a na koniec młokosowi walnąć w pysk za to że śmiał go wyprzedzać w trakcie jazdy w ekstremalnej sytuacji. Wcale nie cieszy mnie pańska wygrana na GP panie Galop i życzę panu jak najgorszych wyników na torach do końca swojej kariery. Wszystkim Polakom będę kibicował z cały sił tyko nie panu panie Galop. To tyle z mojej strony.



i też chłopcze zmień lekarza bo ten cię okłamuje może macie tego samego lol
G
Gość
W dniu 23.05.2010 o 09:58, To ja! napisał:

I właśnie to w ten sposób według pana Galopa wygłąda uczciwa jazda na torze tj: wystawianie nogi przed przeciwnika, maksymalne spychanie na bande, rozpychanie się łokciem itd, itd potem płakać do kamery że tor nie jest pod jego kółko a na koniec młokosowi walnąć w pysk za to że śmiał go wyprzedzać w trakcie jazdy w ekstremalnej sytuacji. Wcale nie cieszy mnie pańska wygrana na GP panie Galop i życzę panu jak najgorszych wyników na torach do końca swojej kariery. Wszystkim Polakom będę kibicował z cały sił tyko nie panu panie Galop. To tyle z mojej strony.

G
Gość
W dniu 22.05.2010 o 22:41, ~tomala~ napisał:

BURAK wygrał tylko dlatego że sędzia mu pomógł powinien być wykluczony.



chłopcze zmień lekarza bo ten cię okłamuje
G
Gość
W dniu 23.05.2010 o 09:58, To ja! napisał:

I właśnie to w ten sposób według pana Galopa wygłąda uczciwa jazda na torze tj: wystawianie nogi przed przeciwnika, maksymalne spychanie na bande, rozpychanie się łokciem itd, itd potem płakać do kamery że tor nie jest pod jego kółko a na koniec młokosowi walnąć w pysk za to że śmiał go wyprzedzać w trakcie jazdy w ekstremalnej sytuacji. Wcale nie cieszy mnie pańska wygrana na GP panie Galop i życzę panu jak najgorszych wyników na torach do końca swojej kariery. Wszystkim Polakom będę kibicował z cały sił tyko nie panu panie Galop. To tyle z mojej strony.


Choroba ci mózg wyjałowiła lub jesteś szowinista ze SŁUPARENY!!!!

Kibicujmy wszystkim naszym zawodnikom !!!!!!
T
To ja!
W dniu 23.05.2010 o 09:24, JĄJĄKAŁAŁA napisał:

Gołąb jeździ brutalnie. Ale to nie potrwa długo. Następnym razem jego nóżkę podetną i stare kości gruchną. Nie pomoże ani stronniczy sędzia, ani płacz do kamer w parkingu.



I właśnie to w ten sposób według pana Galopa wygłąda uczciwa jazda na torze tj: wystawianie nogi przed przeciwnika, maksymalne spychanie na bande, rozpychanie się łokciem itd, itd potem płakać do kamery że tor nie jest pod jego kółko a na koniec młokosowi walnąć w pysk za to że śmiał go wyprzedzać w trakcie jazdy w ekstremalnej sytuacji. Wcale nie cieszy mnie pańska wygrana na GP panie Galop i życzę panu jak najgorszych wyników na torach do końca swojej kariery. Wszystkim Polakom będę kibicował z cały sił tyko nie panu panie Galop. To tyle z mojej strony.
J
JĄJĄKAŁAŁA

Gołąb jeździ brutalnie. Ale to nie potrwa długo. Następnym razem jego nóżkę podetną i stare kości gruchną. Nie pomoże ani stronniczy sędzia, ani płacz do kamer w parkingu.

G
Gość
W dniu 23.05.2010 o 08:17, ~Magda~ napisał:

Jak Stal chłopczyku? Zmarźlik i Cyran chyba nie uczestnicza w GP?


No normalnie jest zawodnikiem klubu Stal Gorzów gdybyś nie wiedział chłopczyku. A Zmarzlik i Cyran nie jeżdżą w GP podobnie jak Protasiewicz, Dudek czy inny Zengota. Z tego co wiem to Wasz wychowanek Lingren jeżdzi..... Ale Ty durny jesteś A tak na marginesie to Protasiewicz mieszka pod Bydgoszczą więc przyjmując kategorie oceny niektórych Zielonogórzan to nie macie się co nim chwalić, że Zielonogórzanin Ale wiocha.... ale cóż jak nie można inaczej to próbować jak się da Zetrzyj pianę z ust i do kościoła idż a że Stal jest niedościgniona przez Falubaz w osiągnięciach sportowych nic nie poradzisz i trzeba się z tym pogodzić - tak już będzie zawsze vide statystyka wszechczasów. Wy możecie uważać się za najlepiej pokrzykujących i najlepiej podrygujących w rytm kibiców - tyle waszego PZDR
~Magda~
W dniu 22.05.2010 o 23:46, Gość napisał:

P.I.E.R.D.O.L.I.Ć. to wszystko !!!Stal na pierwszych dwóch miejscach!! w Grand Prix!!!!Fallusy moga TYLKO o tym po marzyć!!!!Taka prawda!!!!


Jak Stal chłopczyku? Zmarźlik i Cyran chyba nie uczestnicza w GP?
Dodaj ogłoszenie