TOP 25 atrakcji dla rodzin z dziećmi w Lubuskiem. Parki linowe, Park Dinozaurów, Majaland, Papugarnie, ZOO. Tu nie będziecie się nudzić!

Mariusz Kapała/mat prasowe/archiwum "GL"

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Poprzednie Następne

Atrakcje w Słubicach

Atrakcje w Słubicach
Wały przeciwpowodziowe
Wały w Słubicach pełnią nie tylko funkcję przeciwpowodziową, ale również rekreacyjną. Słubiczanie uwielbiają tu odpoczywać, spacerować i jeździć na rowerach. Nic dziwnego, w końcu na koronie wału ciągnie się ścieżka rowerowa, którą możemy dojechać aż w okolice Górzycy! Co kilka metrów stoją ławki, z których można napawać się pięknym widokiem Odry.

Park rozrywki i rekreacji w Słubicach
Park Rozrywki i Rekreacji w Słubicach (znany też jako Park „Odra” albo Park Olimpijski) – największy zespół zieleni miejskiej w Słubicach, na lekkim wzniesieniu około 2 km na południowy wschód od dawnego przejścia granicznego z Frankfurtem nad Odrą. Niegdyś część Puszczy Rzepińskiej. Park ten okala infrastrukturę Ośrodka Sportu i Rekreacji (Stadion OSiR, baseny, pole golfowe etc.), a na jego obszarze znajdują się m.in. pozostałości wieży Kleista, alejki spacerowe, tarasy widokowe, sadzawka, pole biwakowe, palenisko na ognisko, rożen i kilka placów zabaw dla dzieci.

LOKALIZACJA:
Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy