Tragiczna śmierć piłkarza z klubu Piasta Czerwieńsk. Mateusz Gostyński miał zaledwie 25 lat

maw
Mateusz Gostyński, piłkarz klubu Piast Czerwieńsk, zginął w tragicznym wypadku
Mateusz Gostyński, piłkarz klubu Piast Czerwieńsk, zginął w tragicznym wypadku FB
Mateusz Gostyński, piłkarz z klubu Piast Czerwieńsk, zginął w tragicznym wypadku, do którego doszło we wtorek, 22 czerwca w Czerwieńsku. 25-latek pochodzący z Wolsztyna dawniej reprezentował także barwy klubów Dąb Kębłowo i Grom Wolsztyn.

Tragiczny wypadek w Czerwieńsku. Nie żyje młody piłkarz

- Do wypadku śmiertelnego doszło najprawdopodobniej podczas przeładunku dwóch samochodów dostawczych - między tymi samochodami znalazł się poszkodowany. W momencie, kiedy straż pożarna dojechała, lądował śmigłowiec LPR. Część strażaków zabezpieczała lądowanie śmigłowca, część od razu podjęła działania reanimacyjne. Po chwili do strażaków dołączył Zespół Ratownictwa Medycznego. Ponad godzinę trwała reanimacja, ale mężczyzny nie udało się uratować. Służby robiły wszystko, co mogły - mówi Arkadiusz Kaniak, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze.

Okoliczności zdarzenia bada policja.

Piast Czerwieńsk: Pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci Mati

O śmierci zawodnika poinformował na Facebooku klub Piast Czerwieńsk.

- Z wielkim smutkiem i żalem informujemy, że dziś we wtorek 22 czerwca zmarł tragicznie nasz zawodnik Mateusz Gostyński. Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie, Bliskim i Kolegom składają piłkarze, trenerzy oraz zarząd K.S. Piast Inex Czerwieńsk... Pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci Mati - czytamy na Facebooku.

Młodego piłkarza pożegnali w mediach społecznościowych także piłkarze z klubu Dąb Kębłowo.
Mateusz dawniej reprezentował barwy klubów Dąb Kębłowo i Grom Wolsztyn.

- Z przykrością informujemy, że dziś tragicznie zmarł nasz były zawodnik Mateusz Gostyński, który reprezentował barwy Dębu z pasją i oddaniem przez kilka sezonów, ostatnie dwa lata spędził w drużynie Piast Czerwieńsk, z którą dopiero co w zeszłym tygodniu świętował awans do wyższej ligi... Wcześniej związany także przez lata z KS Grom Wolsztyn. Składamy najszczersze wyrazy współczucia najbliższym Mateusza, świeć Panie nad jego duszą - Klub Dąb Kębłowo.

Zobacz wideo: Jak się zachować, kiedy jesteśmy świadkami wypadku?

Wideo: Dzień Dobry TVN/x-news

Wideo

Dodaj ogłoszenie