Tragiczny wypadek w Chełmie Żarskim. Zginął 26-letni mężczyzna

Lucyna Makowska
Rannego kierowcę ze zmiażdżonego auta musieli wyciągać strażacy.
Rannego kierowcę ze zmiażdżonego auta musieli wyciągać strażacy. PSP Żary
Do tragedii doszło w piątek, 3 kwietnia kilka minut po drugiej, na łuku drogi w Chełmie Żarskim.

Młody człowiek jechał z kolegą w kierunku Lubska. Rozpędzonym audi A4 zjechał na przeciwny pas, staranował barierkę, a potem uderzył w budynek mieszkalny. Auto odrzuciło na pobocze. Pasażer zdołał wyjść z samochodu o własnych siłach, natomiast nieprzytomnego kierowcę, zakleszczonego w aucie musieli uwalniać strażacy. Mimo błyskawicznej reanimacji, zespołowi pogotowia nie udało się uratować rannego mężczyzny.

Zobacz też: Na Trasie Nadwarciańskiej w Gorzowie przewrócił się samochód przewożący butle z gazem

Motoryzacja do pełna! Ogłoszenia z Twojego regionu, testy, porady, informacje

Wideo

Komentarze 18

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

F
Fester
Czyżby Szklany z kolegami szaleli po wsi?!
z
ziomal1

a nie pisalem ze tylko czekac kiedy bedzie w brodach samych wypadek malo jeszcze ? jak tak bedzie dalej to w centrum bedzie wypadek jezdza jak zwariowani apeluje do policjantow o karanie tych osilkow w samochodach na kladach i motorach

l
lizun10
W dniu 15.04.2015 o 19:05, ziomal1 napisał:

Fester jasne ze nie ma jak ktos wezwie to wtedy panowie z lubska sie pofatyguja do brodow klocek ty sie zastanow co ty wogole tu wypisujesz moim skromnym zdaniem policji jest za malo a w brodach powinno byc wiecej niz jest bo ta miejscowosc dziczeje normalnie

Święta prawda

z
ziomal1

Fester jasne ze nie ma jak ktos wezwie to wtedy panowie z lubska sie pofatyguja do brodow klocek ty sie zastanow co ty wogole tu wypisujesz moim skromnym zdaniem policji jest za malo a w brodach powinno byc wiecej niz jest bo ta miejscowosc dziczeje normalnie

F
Fester
Klocek:piszesz ze policja jeździ od 10 do 10 a potem z Lubska policja jest w Brodach,o których godzinach mówisz:10 czy 22.00?w Lubsku policji jak na lekarstwo a w Brodach to już wogule można robić co się chce i kiedy chcę bo policji zwyczajnie nigdy tam nie widziałem!
z
zwykły realista
W dniu 08.04.2015 o 13:51, ziomal1 napisał:

no wiec właśnie o tym pisze skoro nie ma policji powinien byc jakis monitoring lub przedluzyc prace posterunku lub panowie z drogówki powinni sie pofatygowac do brodów poznymi popoludniami lub wieczorami autem nieoznakowanym z pewnoascia paliwo za przejazd do brodów zwrociloby sie im 20 krotnie z mandatow jakie by wystawili robi sie w tych brodach jakies seminaria a o porzadek nasz wlodarz nie potrafi zadbac zrobic porzadek a pozniej upiekszac gmine a nie na odwrot bo nasza mlodziez i tak nie doceni czyjejs pracy i zniszczy to na co inni pracowali 

 

A od kiedy to Chełm jest w gminie Brody a nie Lubsko? Coś się zmieniło?

k
klocek
W dniu 11.04.2015 o 12:05, ziomal1 napisał:

klocek jakos nie widzialem zeby policja z lubska jezdzila wieczorami po brodach gdyby tak bylo z pewnoscia nie byloby samowolki taka jaka jest w Brodach zastanow sie co piszesz

ziomal wiem co mówie bo nie raz widzialem panów z lubska jak jezdzili po brodach to ze ty siedzisz w domu przed kompem to nie moja sprawa

z
ziomal1

klocek jakos nie widzialem zeby policja z lubska jezdzila wieczorami po brodach gdyby tak bylo z pewnoscia nie byloby samowolki taka jaka jest w Brodach zastanow sie co piszesz

k
klocek
W dniu 07.04.2015 o 21:15, Fester napisał:

W Brodach posterunek zamykają o 16 i wtedy zaczyna się dziki zachód!Taka nasz Polska mentalność!A jak stanie się nieszczęście to opinia publiczna jest oburzona:GDZIE jest policja kiedy jej trzeba!?

W Brodach posterunek zamykają o 16 i wtedy zaczyna się dziki zachód!Taka nasz Polska mentalność!A jak stanie się nieszczęście to opinia publiczna jest oburzona:GDZIE jest policja kiedy jej trzeba!?

W dniu 07.04.2015 o 21:15, Fester napisał:

W Brodach posterunek zamykają o 16 i wtedy zaczyna się dziki zachód!Taka nasz Polska mentalność!A jak stanie się nieszczęście to opinia publiczna jest oburzona:GDZIE jest policja kiedy jej trzeba!?

W Brodach posterunek zamykają o 16 i wtedy zaczyna się dziki zachód!Taka nasz Polska mentalność!A jak stanie się nieszczęście to opinia publiczna jest oburzona:GDZIE jest policja kiedy jej trzeba!?

fenster policja w brodach jezdzi do 10 a potem z Lubska panowie jeżdżą panowie z brodów kończą o 10
k
klocek
W dniu 06.04.2015 o 10:16, agunia109 napisał:

Był pijany  w sztok jak i pasażer i kierowca i  na dodatek pod wpływem narkotyków. Nie dośc , że młody to i pewnie głupi skoro  posunął się do takiego czynu wsiadając po pijaku. Wsiadł na własną odpowiedzialność. Głupota ludzka nie zna granic, współczuję tylko rodzinie ,że święta miała w  żałobie. A kierowcy mi nie szkoda. 

Agunia widze ze dobrze znałas kierowce samochodu skoro twierdzisz ze brał on narkotyki lub pił alkohol!!! Moze bylas/es jego dostawca?? Zastanow sie co piszesz bo nie zycze takiej tragedi nikomu a przez takie pisanie nie pomyslisz jak dorosly czlowiek ze mozesz kogos zranic i ta osoba pomimo ze starcila kogos bliskiego moze chciec przez takie rzceczy targnac sie na swoje zycie. Mam nadzieje ze duch tej osoby za to nie da Ci spokoju a Los napewno w najmiej oczekiwnaym dla Ciebie momemcie odwazjemni Ci to. 

M
Milka7
W dniu 07.04.2015 o 21:15, Fester napisał:

W Brodach posterunek zamykają o 16 i wtedy zaczyna się dziki zachód!Taka nasz Polska mentalność!A jak stanie się nieszczęście to opinia publiczna jest oburzona:GDZIE jest policja kiedy jej trzeba!?

Policja ma jeździć non stop, bo jacyś idioci szleją na drogach? Napisałam idioci, bo normalny, nawet młody człowiek, jeździ zgodnie z obowiązującymi przepisami. Według mnie jest za mało fotoradarów, śmiesznie niskie kary i zbyt łatwo można otrzymać prawo jazdy. Może gdyby każdego kandydata na kierowcę obowiązywały testy psychologiczne i  sprawdzanie czy  rzeczywiście mogą być kierowcami ( znam kilku takich z niepełnosprawnością intelektualną ! ), to  na drogach byłoby bezpiecznej. W tym przypadku szkoda młodego życia, ale jakby nie patrzeć to stał się ofiarą własnej bezmyślności. Można mówić o szczęściu, bo zginęła "tylko" jedna osoba.

Wyrazy współczucia dla rodziny  i znajomych.

z
ziomal1
W dniu 08.04.2015 o 16:30, Mirosław_K napisał:

Nie użalajcie się tutaj na forum tylko prześlijcie informację do KW Policji w Gorzowie.

mam nadzieje ze czytaja to ludzie ktorzy moga z tym cos zrobic zaprowadzic porzadek w brodach jak jest w innych miejscowosciach

M
Mirosław_K
W dniu 08.04.2015 o 13:51, ziomal1 napisał:

no wiec właśnie o tym pisze skoro nie ma policji powinien byc jakis monitoring lub przedluzyc prace posterunku lub panowie z drogówki powinni sie pofatygowac do brodów poznymi popoludniami lub wieczorami autem nieoznakowanym z pewnoascia paliwo za przejazd do brodów zwrociloby sie im 20 krotnie z mandatow jakie by wystawili robi sie w tych brodach jakies seminaria a o porzadek nasz wlodarz nie potrafi zadbac zrobic porzadek a pozniej upiekszac gmine a nie na odwrot bo nasza mlodziez i tak nie doceni czyjejs pracy i zniszczy to na co inni pracowali 

Nie użalajcie się tutaj na forum tylko prześlijcie informację do KW Policji w Gorzowie.

z
ziomal1

no wiec właśnie o tym pisze skoro nie ma policji powinien byc jakis monitoring lub przedluzyc prace posterunku lub panowie z drogówki powinni sie pofatygowac do brodów poznymi popoludniami lub wieczorami autem nieoznakowanym z pewnoascia paliwo za przejazd do brodów zwrociloby sie im 20 krotnie z mandatow jakie by wystawili robi sie w tych brodach jakies seminaria a o porzadek nasz wlodarz nie potrafi zadbac zrobic porzadek a pozniej upiekszac gmine a nie na odwrot bo nasza mlodziez i tak nie doceni czyjejs pracy i zniszczy to na co inni pracowali 

F
Fester
W Brodach posterunek zamykają o 16 i wtedy zaczyna się dziki zachód!Taka nasz Polska mentalność!A jak stanie się nieszczęście to opinia publiczna jest oburzona:GDZIE jest policja kiedy jej trzeba!?
Dodaj ogłoszenie