Gazeta Lubuska

Trwają poszukiwania zaginionej 80-latki. Śmigłowiec, dron i psy w akcji [ZDJĘCIA]

Już cztery dni trwają poszukiwania 80-letniej Stanisławy Blat mieszka z Wielisławic (powiat strzelecko-drezdenecki). W czwartek, 15 listopada, około

Pościgi.pl

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/12] Następne

Już cztery dni trwają poszukiwania 80-letniej Stanisławy Blat mieszka z Wielisławic (powiat strzelecko-drezdenecki). W czwartek, 15 listopada, około godziny 12, wyszła na grzyby i do chwili obecnej nie ma z nią żadnego kontaktu. W poszukiwaniach bierze udział kilkudziesięciu policjantów, strażaków oraz służby leśne i mieszkańcy miejscowości, z której pochodziła kobieta. – Do akcji poszukiwawczej zaangażowano wiele osób oraz m.in. policyjny helikopter, drony oraz psy ratownicze – mówi mł. asp. Tomasz Bartos, rzecznik strzeleckiej policji. Mimo dużej skali poszukiwań, nie natrafiono na najmniejszy ślad po zaginionej 80-latce.

Stanisława Blat w chwili wyjścia z domu ubrana była w ciemną bluzę i spodnie, a na głowie miała opaskę. Kobieta zabrała ze sobą białe wiadro. Co charakterystyczne, poruszała się o lasce. Policjanci sprawdzają każdą informację, która może przyczynić się do odnalezienia zaginionej. Osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę o możliwym miejscu przebywania 80-latki proszone są o kontakt z komendą w Strzelcach Krajeńskich.

Zielona Góra. Mieszkańcy osiedla Pomorskiego blokowali drogę S3. WIDEO:Polecamy