Szalony mecz w Pisarowcach

Miłosz Bieniaszewski
W dzisiejszym meczu nie brakowało ciekawych sytuacji pod obiema bramkami
W dzisiejszym meczu nie brakowało ciekawych sytuacji pod obiema bramkami Tomasz Sowa
LKS Pisarowce zremisował na własnym boisku z Błękitnymi Ropczyce 3:3.

Kibice, którzy przybyli na mecz w Pisarowcach nie mogli narzekać na nudę. Oba zespoły przeżywały spore wahania nastrojów, a ostatecznie zakończyło się na sprawiedliwym remisie.

Mecz idealnie ułożył się drużynie gości, którzy szybko objęli dwubramkowe prowadzenie. - To chyba za bardzo nas uspokoiło i za bardzo się cofnęliśmy - powiedział Rafał Ormiański, trener Błękitnych. Jego podopieczni zostawili miejscowym na boisku za dużo miejsca i Pisarowce jeszcze przed przerwą wyrównały.

Po zmianie stron to gospodarze zadali kolejny cios i wydawało się, że przerwą słabą serię. Stało się jednak inaczej, bo wyrównać zdołał Darłak. - Obie drużyny mogły jeszcze zadać decydujący cios, ale wygląda na to, że remis jest wynikiem sprawiedliwym - powiedział nasz rozmówca.

LKS Pisarowce - Błękitni Ropczyce 3:3 (2:2)
Bramki: 0:1 Kipa 2, 0:2 Szewczyk 16, 1:2 Kokoć 30, 2:2 Lorenc 38, 3:2 Ochał 52-samobójcza, 3:3 Darłak 80.