Trzy medale mistrzostw Polski zdobyli wojownicy Team Fighting Zielona Góra

Cezary Konarski
Trzy medale mistrzostw Polski w MMA zdobyli zawodnicy Team Fighting Zielona Góra. Team Fighting
Trzy medale zdobyli reprezentanci Team Fighting Zielona Góra na mistrzostwach Polski w MMA. W zawodach, które odbyły się w Sochaczewie uczestniczyło 270 zawodników.

Zielonogórzanie miejsca na podium osiągali w rywalizacji kadetów i juniorów. Złoty medal wywalczył Mateusz Goździk w kategorii Pierwszy Krok Kadet 66 kg, srebrny zdobył Jakub Janas w kategorii Pierwszy Krok Junior 84 kg, a brązowy Igor Kotowicz w kategorii Junior 70 kg.

W zawodach walczył również kolejny reprezentant Teamu Fighting - Paweł Bartel, który po dobrych pojedynkach „otarł się” o strefę medalową. Klub w swoim komunikacie podziękował trenerowi Piotrowi Blachurze, który prowadzi zajęcia z parteru, ekipie z Cyklon Brazylijskie Jiu Jitsu Zielona Góra z trenerem Piotrem Firlejem za współpracę i wymianę doświadczeń, a Pawłowi Janasowi za pomoc w organizacji transportu na zawody.

Gala sportów walki MFC19 Makowski Fighting Championship, która odbyła się w zielonogórskiej hali CRS dostarczyła wielu emocji. Oczy kibiców cieszyły jednak nie tylko zacięte starcia wojowników w ringu. Tradycyjnie bowiem uroku imprezie dodały piękne kobiety. Tym razem oprócz ring girls świetnie prezentowały się też cheerleaderki Watahy Zielona Góra. Obejrzyjcie zdjęcia pięknych kobiet, które wzięły udział w gali sportów walki MFC19 >>>>ZOBACZ TEŻ: Wojownicy nie zawiedli. Zielonogórska gala MFC19 kipiała od emocjiPOLECAMY: Zobaczcie, jak Emilia Czerwińska pokonała Słowaczkę podczas gali MFC18ZOBACZ TEŻ: Gala sportów walki MFC. Kacper Frątczak znokautował rywalaWIDEO: Piękne kobiety na gali sportów walki MFC19 w Zielonej Górze

Piękne ring girls i cheerleaderki dodały uroku zielonogórski...