Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Orzeł wygrał z Wartą. Bohaterem meczu był Damian Cieciński [ZDJĘCIA]

Adam Janaszek
Międzyrzeczanie rozkręcili się w drugiej połowie. Ich rywale zdobyli wprawdzie dwa gole, ale gospodarze odpowiedzieli czterema celnymi trafieniami do ich bramki. Bohaterem meczu okazał się Damian Cieciński, który zaliczył hat tricka, natomiast czwartego gola dołożył Mateusz Waltrowski. Artur Anuszewski
Piłkarze Orła gładko pokonali na własnym boisku Wartę Słońsk 5:2. Wynik ustalił rewelacyjnie grający w tym dniu Damian Cieciński, który zdobył aż trzy gole! Swoje mecze wygrali też zawodnicy z Przytocznej i ze Skwierzyny.

Zawodnicy MKS Orzeł Międzyrzecz rozegrali pierwszy w tym sezonie mecz na własnym boisku. A konkretnie na bocznym boisku ze sztuczną murawą, gdyż remont głównej płyty ma się zakończyć w połowie września.

W pierwszej odsłonie podopiecznym Rafała Wojewódki nie udało się zdobyć żadnej bramki. Za to zawodnik Warty Słońsk strzelił samobójczego gola, dlatego na przerwę schodzili z boiska z korzystnym wynikiem 1:0.

Zobacz relację ze zwycięskiego pojednyku Kamila Oniszczuka

Mijające weekend był udany dla dwóch pozostałych drużyn z naszego powiatu, grających w gorzowskiej klasie okręgowej. Zjednoczeni pokonali na wyjeździe Odrę Gorzycę 4:0. Dla zawodników z Przytocznej trzy gole zdobył Jarosław Krysiak, a czwartego dołożył Piotr Bożyk.

Udany mecz zaliczyli także piłkarze ze Skwierzyny, którzy na własnym boisku pokonali Radowiaka Drezdenko 4:1. Strzelcami bramek dla Pogoni byli: Tataj Miłosz x2, Rutkowski Miłosz i Urbanek Marcel.

Więcej informacji z powiatu międzyrzeckiego w tygodniku "Głos Międzyrzecza i Skwierzyny"

Relacja z sobotniego meczu Orła w środę, 29 sierpnia, w tygodniku „Głos Międzyrzecza i Skwierzyny”.