TS Celuloza Kostrzyn pokonała Pioniera Zwierzyn [ZDJĘCIA, WIDEO]

oprac. (pik)
Celuloza Kostrzyn pokonała na własnym boisku Pioniera Zwierzyn 2:1.
Celuloza Kostrzyn pokonała na własnym boisku Pioniera Zwierzyn 2:1. Jakub Pikulik
Przy trudnych warunkach atmosferycznych na własnym boisku Towarzystwo Sportowe Celuloza Kostrzyn pokonało Pioniera Zwierzyn. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla gospodarzy.

Mecz ligi okręgowej rozegrano w Kostrzynie w sobotę, 18 marca. Piłkarze walczyli z przeciwnikiem, ale też z koszmarną pogodą. Przelotne opady deszczu i zimny, momentami porywisty wiatr, znacznie utrudniały grę. Widać to było choćby po podaniach. Zbyt mocno kopnięta piłka, niesiona podmuchem wiatru, momentalnie lądowała za linią boiska.

Przy tak trudnych warunkach kibiców cieszyć może postawa gospodarzy, którzy wygrali to spotkanie 2:1. Bramki dla celulozy zdobywał Dawid Krygier. Po raz pierwszy punktował w 51 minucie. Wynik poprawił trzy minuty później. Bramka dla gości padła ze strzału samobójczego w 57 minucie.

Przed meczem piłkarz na boisko wyprowadzili młodzi adepci piłki nożnej z działających na terenie Kostrzyna klubów i stowarzyszeń.