TS Celuloza pokonała SKP Słubice i jest liderem tabeli (zdjęcia)

(pik)
Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:2.
Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:2. Jakub Pikulik
W niedzielę na stadionie miejskim w Kostrzynie nad Odrą miejscowa TS Celuloza podejmowała gości ze Słubic.
Celuloza Kostrzyn pokonała drużynę ze Słubic 4:2.

TS Celuloza Kostrzyn - SKP Słubice

Pierwszy gol spotkania padł w pierwszej połowie. Zawodnicy SKP Słubice schodzi do szatni z jednopunktowym prowadzeniem. Gospodarze stworzyli co prawda kilka sytuacji brakowych, ale żadnej z okazji nie udało się wykorzystać. Zupełnie inaczej było w drugiej połowie. Po przerwie "papierowi" wzięli się do roboty, odrobili straty i doprowadzili do wyniku 4:2.

Po tej wygranej Towarzystwo Sportowe Celuloza zajmuje pierwsze miejsce w tabeli klasy A w grupie gorzowskiej.