Turniej im. Mariana Kaczmarka w Bledzewie

Dariusz Brożek
Trzecią kolejkę Turnieju Piłki Halowej otworzył mecz Stali Kleszczewo i Last Minute Bledzew.

Pierwsza bramka padła już w ósmej sekundzie, co jest rekordem rozgrywek. Napastnik Stali Michał Witczak przedarł się przez linie obrony Last Minute i celnym strzałem bramkarza Dariusza Bartkowiaka, czym wywoła wybuch euforii wśród kolegów. Wprawdzie w szóstej minucie Maciej Pioś z Last Minute wyrównał do 1:1, ale potem Leon Kozdrowski i Daniel Borucki ze Stali dwa kolejne gole i ustalili wynik na 3:1 dla drużyny z Kleszczewa.

Podczas drugiego meczu Czarni Bledzew ulegli Lubniewiczance Lubniewice 1:2, po czym Stal Kleszczewo zremisowała z Piorunem Elektrownia 1:1. Następnie zawodnicy z Lubniewic gładko wygrali 6:0 Last Minute, natomiast Czarni rozgromili 10:0 Pompę Team Bledzew.

Pompa miała fatalny dzień, gdyż w kolejnym meczu przegrała 0:7 z Hooligans Popowo.

Zawodnicy Atletico Nowa Wieś przegrali 0:4 z Piorunem Elektrownią, a potem ulegli 0:2 piłkarzom z Popowa. Młode Wilki z Przytocznej pokonały 3:1 Pogoń I Skwierzyna, natomiast w drugim meczu wygrały 1:0 z Orłami z Texasu z Trzebiszewa.

O dobrej passie mogą mówić piłkarze FC Goruńsko. W pierwszym meczu gładko pokonali 3:0 Kubę Stary Dworek, a w drugim 3:1 Pogoń I Skwierzynę. W ostatnim spotkaniu tej kolejki Orły z Texasu pokonały 6:1 Kubę Stary Dworek.

Mecze odbywają się w soboty o godz. 16.00 w hali sportowej w Bledzewie. Trwają po 15 minut, ale każda drużyna gra dwa razy podczas jednej kolejki. W rozgrywkach wystartowało łącznie 17 zespołów z czterech gmin i dwóch powiatów.