Zamknij

Gazeta Lubuska

Turniej mikołajkowy Santosu Świebodzin [WIDEO, ZDJĘCIA]

Zakończyła się cykliczna impreza rozgrywana wśród najmłodszych adeptów piłkarskich Santosu Świebodzin. Mikołajkowy turniej halowej piłki nożnej dziecięcych

Wiesław Zdanowicz

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/39] Następne

Zakończyła się cykliczna impreza rozgrywana wśród najmłodszych adeptów piłkarskich Santosu Świebodzin.

Mikołajkowy turniej halowej piłki nożnej dziecięcych drużyn klubu Sportowego Santos Świebodzin zorganizowany został w niedzielę, 11 grudnia, w miejskiej hali sportowej. W rozgrywkach udział biorą wszystkie roczniki dzieci szkolące się w klubie.

Zakończenie zmagań turniejowych na parkiecie miało swoje nietypowe zakończenie. Wyjątkowo, z okazji Mikołajek, prezes Klubu Sportowego Santos Świebodzin, Remigiusz Horodyski, wręczył okolicznościowe upominki. Jak przystało na Mikołajki, były też paczki.

Wszyscy młodzi zawodnicy otrzymali również medale za grę w rozgrywkach. - Gram w piłkę nożną od pięciu lat, zaczynałem w Santosie Świebodzin. Mój ulubiony piłkarz to Cristiano Ronaldo - powiedział nam Miłosz Noski. Młody piłkarz w dzisiejszych meczach strzelił aż cztery bramki.

Na trybunach kibicowali swoim pociechom rodzice. Również drużyny, które oczekiwały na swoją kolejkę dopingowały grę kolegów.

- Jest to impreza cykliczna. Chciałbym podziękować rodzicom dzieci, wszystkim trenerom za zorganizowanie i pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia - mówi trener Maciej Mikołajewski.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy