Uczniowie Technikum Rolniczego z Międzychodu wygrali turniej piłkarski

Dariusz Brożek
Reprezentacja "rolnika" pokonała licealistów z ogólniaka i miejscowego technikum ekonomicznego. Nagrodą był puchar ufundowany przez starostę.

W wiosennym turnieju hakowej piłki nożnej wystartowali zawodnicy z trzech międzychodzkich szkół ponadgimnazjalnych; Liceum Ogólnokształcącego oraz Zespołów Szkół nr 1 i 3. Bezkonkurencyjni okazali się futboliści z ,,trójki'', czyli technikum rolniczego. Marcin Olczak, Jakub Kaczmarek, Dominik Podolski, Adrian Brojanowski i Patryk
Smolarek
gładko wygrali oba mecze i z kompletem sześciu punktów zajęli pierwsze miejsce.

Zwycięzcy wpierw pokonali 6:1 reprezentację ZS 1, czyli technikum ekonomicznego, potem rozbili w pyl licealistów z ogólniaka 8:2. Drugie miejsce wywalczyli z trzema punktami uczniowie technikum , trzecie zaś reprezentacja LO z zerowym dorobkiem punktowym.

Zawodnicy z rolnika otrzymali puchar ufundowany przez starostę Juliana Mazurka oraz złote medale. Ich rywale musieli się zadowolić medalami srebrnymi i brązowymi. Turniej prowadzili Andrzej Szulc i Wojciech Sikora.