1/65
Osłabieni brakiem kilku podstawowych graczy i kilkoma...

Osłabieni brakiem kilku podstawowych graczy i kilkoma grającymi z kontuzją, szczypiorniści UKS Trójki Nowa Sól nie sprostali mającej I-ligowe aspiracje Żagwi Dzierżoniów.

Nowosolanie grali ambitnie, ale nie ustrzegli się wielu pomyłek. Kilka razy na przeszkodzie stanęły słupek i poprzeczka, a przede wszystkim ogromnej postury bramkarz. Do 20 minuty grali jak równy z równym, było 8:8. W końcówce pierwszej części goście „odjechali” na cztery bramki.

Po przerwie ich przewaga powiększyła się do siedmiu i miejscowi nie byli w stanie odrobić takich strat. Nie pomogły, gorący doping wiernych kibiców, w tym trenujących w klubie dzieci, a także obecność na meczu prezydenta miasta Wadima Tyszkiewicza.

UKS Trójka Nowa Sól– Żagiew Dzierżoniów 24:33 (11:15)
UKS: Rapiejko, Ceglarz, Kujawa – Kowalski i Marciniak po 6, Hajnysz 5, Florczak 3, Lisiewicz, Paszkiewicz, Krempa i Jaskółka po 1, Bortnowski, Kwiatkowski 0.