Umów wizytę u lekarza przez telefon

  Umów wizytę u lekarza przez telefon

  (abi)

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Umów wizytę u lekarza przez telefon
  Krótszy czas oczekiwania na połączenie z rejestracją, telefoniczna informacja o zmianach związanych z wizytą pacjenta w placówce medycznej - to udogodnienia, jakie od lipca bieżącego roku mają pacjenci Miedziowego Centrum Zdrowia, jednego z największych ośrodków medycznych na terenie Dolnego Śląska. Usługę profesjonalnej telerejestracji świadczy spółka Avista Media.
  Umów wizytę u lekarza przez telefon
  Wizyta u lekarza bardzo często kojarzy się pacjentom z odległymi terminami, długimi kolejkami, również z bezskutecznymi próbami dodzwonienia się do przychodni. Wychodząc naprzeciw potrzebom zarówno pacjentów, jak i pracowników placówek medycznych, coraz częściej sięga się po nowoczesne rozwiązania technologiczne. Szczególnie przydatne są one w rozbudowanych ośrodkach medycznych, takich jak Miedziowe Centrum Zdrowia, które posiada swoje placówki w Głogowie, Lubinie i Legnicy. Dyrekcja MCZ zdecydowała się podpisać umowę z firmą Avista Media na świadczenie usługi telerejestracji.

  Daje ona pacjentom możliwość rejestracji wizyty za pośrednictwem połączenia telefonicznego - wyjaśnia prezes zarządu Avista Media Marcin Luboń. - Na podstawie informacji zawartych w istniejącym systemie MCZ konsultant wskazuje najbliższy możliwy termin wizyty.

  Infolinia pozwala na przyjmowanie połączeń przychodzących jednocześnie z wielu numerów telefonów MCZ. Gwarantuje to odebranie niemal każdego telefonu oraz precyzyjne przekierowanie do poszczególnych przychodni. Dodatkowo telemarketerzy realizujący usługę oddzwaniają do pacjentów w momencie pojawienia się jakichkolwiek zmian związanych z ich wizytą w placówce.

  - Inną cenną zaletą dla placówki medycznej jest możliwość korzystania ze sprawdzonego systemu, bez ponoszenia kosztów inwestycyjnych. Dyrekcja MCZ może na bieżąco kontrolować koszty usługi, a przede wszystkim optymalnie zarządzać czasem pracy personelu - wyjaśnia prezes.


  Nieruchomości z Twojego regionu

  Czytaj treści premium w Gazecie Lubuskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

  Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

  Rezolutne przedszkolaki o świętach Bożego Narodzenia

  Rezolutne przedszkolaki o świętach Bożego Narodzenia