Przez około dwa tygodnie będzie zamknięty odcinek ul. Śląskiej w Gorzowie. Szykują się objazdy. Przejście chodnikami nadal będzie możliwe.
Na poniedziałek 15 czerwca zaplanowana jest rozbiórka istniejącej sieci ciepłowniczej napowietrznej, która przechodzi nad ul. Śląską tuż przy przejeździe kolejowym.
Przejść będzie można
Po rozbiórce planowana jest budowa nowej sieci ciepłowniczej w tym samy miejscu, tyle że już pod ziemią.
Na czas robót, które mają potrwać około dwa tygodnie, odcinek ul. Śląskiej właśnie w okolicy przejazdu kolejowego będzie zamknięty dla samochodów.
Przed wyłączonym z ruchu odcinkiem ul.Śląskiej będą oznakowania informujące o ślepej ulicy. Objazdy będą prowadziły przez ulice: Towarową, Fabryczną i Wawrzyniaka.
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.