Uwaga! Nadchodzą siarczyste mrozy

(jan)
fot. sxc.hu
Dodaj komentarz:
Udostępnij:
Zapowiada się bardzo mroźny weekend. Średnia temperatura w naszym regionie wyniesie ok. 10 stopni poniżej zera. Ale to dopiero początek. Bo prawdziwa zima przyjdzie w przyszłym tygodniu.

- W Lubuskiem prawdziwych mrozów możemy spodziewać się od wtorku - poinformowała nas Magdalena Muszyńska - Karbowska z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

W przyszłym tygodniu w naszym województwie mrozy mogą dojść nawet do -15 stopni. Kiedy zima trochę ustąpi? Na razie nie wiadomo. Nie powinniśmy mieć jednak obaw, co do śniegu. Opady jeśli będą, to jedynie drobne i przejściowe.

Niskie temperatury obejmą w najbliższym czasie cały kraj. W woj. podlaskim odnotowano dziś w nocy - 25 st. C. Nad Polskę napływa zimne powietrze polarno-kontynentalne. Najgorzej będzie na Suwalszczyźnie, na północy i wschodzie kraju oraz w centrum. Kryzysowa sytuacja jest obecnie na południu kraju. Północna cześć województwa śląskiego pozbawiona była prądu, w Małopolsce do dziś prawie 25 tysięcy osób pozostaje bez elektryczności. Zastanawiano się nawet nad ogłoszeniem stanu klęski żywiołowej. Tak uciążliwej zimy nie było w Polsce od lat.

Szczególną uwagę podczas takiej pogody powinni zachować kierowcy. W wielu miejscach na drogach jest szklanka, łatwo zatem o wypadek. Tylko w ciągu ostatnich dwóch dni na lubuskich drogach zginęły trzy osoby.

Wideo

Komentarze 33

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

~ELA~
W dniu 23.01.2010 o 12:55, szalony0511 napisał:

Czy to nowe odkrycie,a może Ty to czynisz,bo brak Ci koncepcji.Co Ty na to?


To, że jestes gorszy niż mrozy to smutna prawda. One z czasem odpuszczają i maja jakieś uzasadnienie a Ty i Twoje bezsensowne wpisy niestety nie.
s
szalony0511
W dniu 22.01.2010 o 14:57, jarka napisał:

Chory to ty nieżle jesteś!!!!


Podzielam wpis.
s
szalony0511
W dniu 22.01.2010 o 22:21, ~ELA~ napisał:

Tu tez lejesz wode, bez sensu te twoje wpisy, jestes gorszy niż mrozy siarczyste nawet...



Czy to nowe odkrycie,a może Ty to czynisz,bo brak Ci koncepcji.Co Ty na to?
s
szalony0511
W dniu 23.01.2010 o 01:24, trzyprawdy napisał:

właściwie ci co nielegalnie się dorobili też idą na dno.są za miękkcy na tą rzeczywistość.zostają biskupi i politycy.i uczciwi biznesmeni.co do emigrantów-4 miliony ludzi to potęga wyborcza.potęga która nic nie zmieniła a uciekła i narzeka że kilku ministrów nic nie robi by było lepiej.kto z ucikienierów byłby lepszym tuskiem,rostowskim czy kopacz? CZY ZNACIE POLAKA KTÓRY ZARZĄDZA ZACHODNIĄ FIRMĄ?ja nigdy nawet nie słyszałem o takim przypadku.



Nie znasz realiów polskiej polityki.Nazwiska piszemy z duże litery.Ok!!!
s
szalony0511
W dniu 22.01.2010 o 14:56, Patriota napisał:

Ale koledze 'emigrantowi' Ojczyzna podpadła A mi się tu bardzo dobrz mieszka i żyje. Mrozu się nie boje Pozdrawiam!


Słusznie.Prawdziwy patriota.
t
trzyprawdy
W dniu 22.01.2010 o 22:19, emigrant michal napisał:

pOLSKA TO NIEGODNY SCIEK DO ZYCIA DNO -POSMIEWISKO EUROPY ZACOFANIE SYF BRUD-glodowe pensjenedzny marny kraj niegodny do zycia dla uczciwych ludziuczciwie nic w tej polsce plugawej sie nie osiagnie totalne zacofanie europy-kazdy kto moze ma okazje i jest obrotny ucieka z tego lajna polskii pluje za siebie -- pensje 1500 zloty w polsce -- i to trzeba naszukac sienie starcza na oplaty na czynsze - ludziom nie starcza do 1 szego i na zyciedlatego 4 miliony emigrantow wyjechalo juza w polsce zostali i maja miliony cwaniaki smiecie rozne kretacze cwaniaczkipseudo bisnesneni -dawniej dilerzy przemytnicy =teraz garniturki i udaja smiecie biznesmenato jest polska wlsanie kraj dla cwaniakow przekretasow politykow i klechyuczciwi ludzie uciekaja jak najdalej lub zyja w polsce --egzystuja i ledwo na oplaty maja na czynsze

właściwie ci co nielegalnie się dorobili też idą na dno.są za miękkcy na tą rzeczywistość.zostają biskupi i politycy.i uczciwi biznesmeni.co do emigrantów-4 miliony ludzi to potęga wyborcza.potęga która nic nie zmieniła a uciekła i narzeka że kilku ministrów nic nie robi by było lepiej.kto z ucikienierów byłby lepszym tuskiem,rostowskim czy kopacz? CZY ZNACIE POLAKA KTÓRY ZARZĄDZA ZACHODNIĄ FIRMĄ?ja nigdy nawet nie słyszałem o takim przypadku.
s
szalony0511
W dniu 22.01.2010 o 22:19, emigrant michal napisał:

pOLSKA TO NIEGODNY SCIEK DO ZYCIA DNO -POSMIEWISKO EUROPY ZACOFANIE SYF BRUD-glodowe pensjenedzny marny kraj niegodny do zycia dla uczciwych ludziuczciwie nic w tej polsce plugawej sie nie osiagnie totalne zacofanie europy-kazdy kto moze ma okazje i jest obrotny ucieka z tego lajna polskii pluje za siebie -- pensje 1500 zloty w polsce -- i to trzeba naszukac sienie starcza na oplaty na czynsze - ludziom nie starcza do 1 szego i na zyciedlatego 4 miliony emigrantow wyjechali juza w polsce zostali i maja miliony cwaniaki smiecie rozne kretacze cwaniaczkipseudo biznesmeni -dawniej dilerzy przemytnicy =teraz garniturki i udaja smiecie biznesmenato jest polska właśnie kraj dla cwaniakow przekretasow politykow i klechyuczciwi ludzie uciekaja jak najdalej lub zyja w polsce --egzystuje i ledwo na oplaty maja na czynsze



Co Cię nawiedziło,skoro Tobie jest lepiej poza granicami Ojczyzny,to nadal przebywaj,a nie opluwaj,nas Rodaków,a ponadto nie stawiaj nas w złym świetle.
~ELA~
W dniu 22.01.2010 o 21:05, szalony0511 napisał:

Czuwajcie.


Tu tez lejesz wode, bez sensu te twoje wpisy, jestes gorszy niż mrozy siarczyste nawet...
e
emigrant michal
pOLSKA TO NIEGODNY SCIEK DO ZYCIA DNO -POSMIEWISKO EUROPY ZACOFANIE SYF BRUD-glodowe pensje
nedzny marny kraj niegodny do zycia dla uczciwych ludzi
uczciwie nic w tej polsce plugawej sie nie osiagnie totalne zacofanie europy-kazdy kto moze ma okazje i jest obrotny ucieka z tego lajna polski
i pluje za siebie -- pensje 1500 zloty w polsce -- i to trzeba naszukac sie
nie starcza na oplaty na czynsze - ludziom nie starcza do 1 szego i na zycie
dlatego 4 miliony emigrantow wyjechalo juz
a w polsce zostali i maja miliony cwaniaki smiecie rozne kretacze cwaniaczki
pseudo bisnesneni -dawniej dilerzy przemytnicy =teraz garniturki i udaja smiecie biznesmena
to jest polska wlsanie kraj dla cwaniakow przekretasow politykow i klechy
uczciwi ludzie uciekaja jak najdalej lub zyja w polsce --egzystuja i ledwo na oplaty maja na czynsze
s
szalony0511
W dniu 22.01.2010 o 18:14, Gość napisał:

Drogowcy, prosimy pamiętajcie o nas -kierowcy i pasażerowie



Czuwajcie.
s
szalony0511
W dniu 22.01.2010 o 20:39, NEOFITA napisał:

POPROSTU TRZYMAJMY SIE RAZEM !!! CZEŚĆ !!!



Kto z kim?
s
szalony0511
W dniu 22.01.2010 o 15:33, ewa napisał:

Naćpał się ...



Bez komentarza.
s
szalony0511
W dniu 22.01.2010 o 17:32, marraf napisał:

Nie odpisujcie takiemu matołowi. ON się teraz nakręca przed monitorem i nie wiadomo co jeszcze robi...Tez jestem emigrantem i powiem że takich matołów to tu jest mało. Pojawiaja się na 2-3 miesiące i rady sobie nie daja nigdzie i teraz hlapia dziobem na prawo i lewo. A bluzgac na Polske to bym Cię chłopcze oduczył i to szybko.



Masz rację.
s
szalony0511
W dniu 22.01.2010 o 16:18, Gość napisał:

Spiesz się-lekarz czeka



Bez komentarza.
s
szalony0511
W dniu 22.01.2010 o 16:09, Gość napisał:

Ty nie jesteś chory,ty jesteś pojebany.Radze zmień lekarza!!!!