Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

W Dąbroszynie ciężarówka zepsuła się na skrzyżowaniu. Kierowcy się skarżą na utrudnienia w ruchu [ZDJĘCIA CZYTELNIKA]

oprac. (pik)
Czytelnicy przesłali nam zdjęcia z Dąbroszyna (gm. Witnica). Widać na nich ciężarówkę, która zepsuła się na ruchliwej drodze wojewódzkiej. - Utrudnia ruch i stoi tak od wczoraj - mówią zdenerwowani kierowcy.Ciężarówka zepsuła się, gdy jej kierowca wyjeżdżał z drogi brukowej w Dąbroszynie na drogę wojewódzką nr 132. To ruchliwa trasa, która łączy Kostrzyna nad Odrą z Gorzowem Wlkp. - Samochód ciężarowy zepsuł się akurat na łuku drogi, gdzie już i tak jest ograniczona widoczność - mówią kierowcy. Skarżą się, że zepsute auto stoi w tym miejscu od wczoraj (21 marca). „Na tym zakręcie jest niebezpiecznie. Tir zajął pas drogi, podziwiam kierowców, cud że jeszcze nie było żadnej stłuczki. Tym bardziej, że warunki na drodze są niebezpieczne” - napisała na portalu społecznościowym Czytelniczka Justyna. Z naszych informacji wynika, że w czwartek, około godziny 14.00, ciężarówki nie było już na drodze.Przeczytaj też:  Wypadki na DW 132 to plaga. Winna jest droga, a może kierowcy?Autor: oprac. (pik)Zobacz też wideo: KRYMINALNY CZWARTEK - 22.03.2018 - Kolejny napad na kantor w Słubicach. Policja szuka sprawcówPOLECAMY ODCINKI "KRYMINALNEGO CZWARTKU":
Czytelnicy przesłali nam zdjęcia z Dąbroszyna (gm. Witnica). Widać na nich ciężarówkę, która zepsuła się na ruchliwej drodze wojewódzkiej. - Utrudnia ruch i stoi tak od wczoraj - mówią zdenerwowani kierowcy.Ciężarówka zepsuła się, gdy jej kierowca wyjeżdżał z drogi brukowej w Dąbroszynie na drogę wojewódzką nr 132. To ruchliwa trasa, która łączy Kostrzyna nad Odrą z Gorzowem Wlkp. - Samochód ciężarowy zepsuł się akurat na łuku drogi, gdzie już i tak jest ograniczona widoczność - mówią kierowcy. Skarżą się, że zepsute auto stoi w tym miejscu od wczoraj (21 marca). „Na tym zakręcie jest niebezpiecznie. Tir zajął pas drogi, podziwiam kierowców, cud że jeszcze nie było żadnej stłuczki. Tym bardziej, że warunki na drodze są niebezpieczne” - napisała na portalu społecznościowym Czytelniczka Justyna. Z naszych informacji wynika, że w czwartek, około godziny 14.00, ciężarówki nie było już na drodze.Przeczytaj też: Wypadki na DW 132 to plaga. Winna jest droga, a może kierowcy?Autor: oprac. (pik)Zobacz też wideo: KRYMINALNY CZWARTEK - 22.03.2018 - Kolejny napad na kantor w Słubicach. Policja szuka sprawcówPOLECAMY ODCINKI "KRYMINALNEGO CZWARTKU": Czytelnik
Czytelnicy przesłali nam zdjęcia z Dąbroszyna (gm. Witnica). Widać na nich ciężarówkę, która zepsuła się na ruchliwej drodze wojewódzkiej. - Utrudnia ruch i stoi tak od wczoraj - mówią zdenerwowani kierowcy. Ciężarówka zepsuła się, gdy jej kierowca wyjeżdżał z drogi brukowej w Dąbroszynie na drogę wojewódzką nr 132. To ruchliwa trasa, która łączy Kostrzyna nad Odrą z Gorzowem Wlkp. - Samochód ciężarowy zepsuł się akurat na łuku drogi, gdzie już i tak jest ograniczona widoczność - mówią kierowcy. Skarżą się, że zepsute auto stoi w tym miejscu od wczoraj (21 marca). „Na tym zakręcie jest niebezpiecznie. Tir zajął pas drogi, podziwiam kierowców, cud że jeszcze nie było żadnej stłuczki. Tym bardziej, że warunki na drodze są niebezpieczne” - napisała na portalu społecznościowym Czytelniczka Justyna. Z naszych informacji wynika, że w czwartek, około godziny 14.00, ciężarówki nie było już na drodze.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska