W derbach lubuskich górą Sobieski

Edward Gurban
Mecz Astry Nowa Sól
Mecz Astry Nowa Sól Edward Gurban
Drugoligowy mecz siatkówki między Astrą Nowa Sól a Sobieskim Żagań w hali przy ul. Botanicznej zakończył się zwycięstwem gości 3:1 ( w setach 25:16, 18:25, 25:22. 25:23).

Drugoligowy mecz siatkówki między Astrą Nowa Sól a Sobieskim Żagań w hali przy ul. Botanicznej zakończył się zwycięstwem gości 3:1 ( w setach 25:16, 18:25, 25:22. 25:23). W drużynie gości grało aż czterech byłych zawodników Astry (Bocianowski, Goltz, Skibicki, Majewski) i duży był ich udział w zwycięstwie wojskowych. Najwięcej krwi gospodarzom napsuł Adrian Bocianowski (nr 2), którego ataki były niezwykle skuteczne. Równie dobrze grali Alan Goltz (7) i Paweł Skibicki (9). Drużyna Astry to młody zespół, który po skompletowaniu nowego składu, pod kierunkiem grającego trenera Przemysława Jetona (15), zdobywa ligowe doświadczenie.

Przeczytaj też: Siatkarze zagrali dla Katedry [ZDJĘCIA]