W Krośnie woda wciąż się podnosi

(pij)
Jak mówią mieszkańcy, wody przybywa około 1 cm na godzinę. Zalany jest port, okolice Zamku. Część ulic jest zamknięta z powodu wody.
W Krośnie woda wciąż się podnosi
fot. Piotr Jędzura

(fot. fot. Piotr Jędzura)

Mieszkańcy Krosna z obawą patrzą na rzekę. Mówią, że wody przybywa i obawiają się tzw. cofki. Odra rzeczywiście w Krośnie jest wysoka i ma dość szybki nurt.

Czytaj e-wydanie »

Wideo

Komentarze 31

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

h
h
W dniu 29.05.2010 o 20:40, iamx napisał:

nie jestem debilem , pseudo inteligencie



To się zachowuj normalnie
i
iamx
W dniu 29.05.2010 o 16:26, jdhjdn napisał:

krośnianka88 debilowi do rozumu nie przemówisz...taki sie urodził i taki zajdzie z tego świata...


nie jestem debilem , pseudo inteligencie
j
jdhjdn
krośnianka88 uwierz, ze irytują one nie tylko Ciebie
k
krośnianka88
W dniu 29.05.2010 o 16:26, jdhjdn napisał:

krośnianka88 debilowi do rozumu nie przemówisz...taki sie urodził i taki zajdzie z tego świata...



wiem, ale strasznie mnie irytuja takie głupie teksty
j
jdhjdn
krośnianka88 debilowi do rozumu nie przemówisz...

taki sie urodził i taki zajdzie z tego świata...
j
jdhjdn
W dniu 29.05.2010 o 15:04, Marcin_1986 napisał:

Jeszcze byś się zdziwił. Ale zresztą, rozmawiając z debilem zniżasz się do jego poziomu, tak więc koniec dyskusji z mojej strony. Możesz sobie pisać dalej co chcesz, ale mnie to nie interesuje i nie rusza.



Daj sobie spokój, bydła wychowania nie nauczysz i szacunku dla kobiet.

Mamy takie *** czasy, że jak masz swoje zdanie lub bronisz kogoś to zawsze znajdą się takie poje** które jeszcze Ciebie zmieszają z błotem...
j
jdhjdn
W dniu 29.05.2010 o 15:04, Marcin_1986 napisał:

Jeszcze byś się zdziwił. Ale zresztą, rozmawiając z debilem zniżasz się do jego poziomu, tak więc koniec dyskusji z mojej strony. Możesz sobie pisać dalej co chcesz, ale mnie to nie interesuje i nie rusza.



Daj sobie spokój, bydła wychowania nie nauczysz i szacunku dla kobiet.

Mamy takie *** czasy, że jak masz swoje zdanie lub bronisz kogoś to zawsze znajdą się takie poje** które jeszcze Ciebie zmieszają z błotem...
G
Gość
W dniu 29.05.2010 o 15:04, Marcin_1986 napisał:

Jeszcze byś się zdziwił. Ale zresztą, rozmawiając z debilem zniżasz się do jego poziomu, tak więc koniec dyskusji z mojej strony. Możesz sobie pisać dalej co chcesz, ale mnie to nie interesuje i nie rusza.


ssij kulę, zakłamany
M
Marcin_1986
W dniu 29.05.2010 o 15:02, Gość napisał:

bo mało ich znasz , chłopcze moherowy



Jeszcze byś się zdziwił. Ale zresztą, rozmawiając z debilem zniżasz się do jego poziomu, tak więc koniec dyskusji z mojej strony. Możesz sobie pisać dalej co chcesz, ale mnie to nie interesuje i nie rusza.
G
Gość
W dniu 29.05.2010 o 15:00, Marcin_1986 napisał:

Szkoda słów na Ciebie


bo mało ich znasz , chłopcze moherowy
M
Marcin_1986
W dniu 29.05.2010 o 14:57, iamx napisał:

jak głupio? Zadałem pytanie o sexie i to takie wielki hallo?Nie wiedziałem, że jesteś takim purytaninem , tak cię to z szokowało?



Szkoda słów na Ciebie
i
iamx
W dniu 29.05.2010 o 14:52, Marcin_1986 napisał:

Głupio pytasz się dlaczego?? Weź mnie nie rozśmieszaj!


jak głupio? Zadałem pytanie o sexie i to takie wielki hallo?Nie wiedziałem, że jesteś takim purytaninem , tak cię to z szokowało?
M
Marcin_1986
W dniu 29.05.2010 o 14:48, iamx napisał:

a dlaczego?? proszę , nie ubliżaj



Głupio pytasz się dlaczego?? Weź mnie nie rozśmieszaj!
i
iamx
W dniu 29.05.2010 o 14:47, Marcin_1986 napisał:

Wypier***** stąd gnoju!


a dlaczego?? proszę , nie ubliżaj
G
Gość
najwyraźniej mają swoje źródła informacji. przecież urząd to nie big brother, który wie wszystko najlepiej.
Dodaj ogłoszenie