W naszym plebiscycie prowadzi Jarosław Kaczyński. A na kogo Ty oddasz swój głos?

Redakcja
Zapraszamy do udziału w plebiscycie "Twój kandydat na prezydenta".

Co prawda swój głos na wybranego kandydata wrzucimy do urny 20 czerwca ale już 18 czerwca możecie poznać możliwe wyniki wyborów w naszym regionie. W naszej przedwyborczej zabawie możecie za pośrednictwem sms-a zagłosować na swojego kandydata. Ale głos możecie oddać tylko jeden, system komputerowy przyjmie tylko jeden sygnał z danego numeru telefonu. Jeśli wiele osób weźmie udział w plebiscycie, wyniki będą więc bardzo zbliżone do rzeczywistych. Chcemy też w ten sposób zbadać aktywność elektoratów poszczególnych kandydatów.

Zobacz aktualny ranking na www.gazetalubuska.pl/wybory

Wideo

Komentarze 214

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

t
toedi53
W dniu 17.05.2010 o 18:15, Gość napisał:

TO MARSZ FREDA!!! BIDULKU


NIE!!!! LEMURA!!!!!!!!!!
G
Gość
W dniu 17.05.2010 o 17:16, szalony0511 napisał:

Nie mam Kolegi o imieniu Wacek.


TO MARSZ FREDA!!! BIDULKU
G
Gość
W dniu 17.05.2010 o 17:16, szalony0511 napisał:

Nie mam Kolegi o imieniu Wacek.


a masz wacka? fajfusie?
s
szalony0511
W dniu 17.05.2010 o 14:06, .* napisał:

Nie marszcz wacka!



Nie mam Kolegi o imieniu Wacek.
G
Gość
W dniu 17.05.2010 o 07:18, szalony0511 napisał:

Nie na poziomie dyskusja.Wstyd.


Wstyd to, że cie nie wyskrobali
G
Gość
W dniu 17.05.2010 o 13:59, szalony0511 napisał:

Na czym to polega?Podaj szczegółowy opis co proponujesz bo z tym się nie spotkałem wyrażeniem.


to co robisz rano i wieczorem
.*
W dniu 17.05.2010 o 13:59, szalony0511 napisał:

Na czym to polega?Podaj szczegółowy opis co proponujesz bo z tym się nie spotkałem wyrażeniem.



Nie marszcz wacka!
s
szalony0511
W dniu 17.05.2010 o 07:20, p&P napisał:

Nie onanizuj!



Na czym to polega?Podaj szczegółowy opis co proponujesz bo z tym się nie spotkałem wyrażeniem.
t
toedi53
W dniu 17.05.2010 o 13:54, szalony0511 napisał:

Weszła w krew Twoja treść postu.


NO BO NAPRAWDĘ POLSKI BĘDZIE ŻAL!!!!!!!!!!!SMUTNO MI BOŻE!!!!!!
s
szalony0511
W dniu 17.05.2010 o 07:20, Gość napisał:

TO JĄ PODNIEŚ ŁOSIU



Widać kto ją powinien?
s
szalony0511
W dniu 17.05.2010 o 08:25, toedi53 napisał:

TYLKO POLSKI........BĘDZIE ŻAL!!!!!!!!!!!!



Weszła w krew Twoja treść postu.
s
szalony0511
W dniu 17.05.2010 o 07:22, Gość napisał:

MASZ RACJĘ REPREZENTUJĄCY KULTURĘ ŁOSIA



Swoją treścią postu daleko odbiegłeś od podjętego tematu.
t
toedi53
W dniu 17.05.2010 o 00:10, Kowalski napisał:

Moja cała rodzina zagłosuje na Jarka. Tego oczekuje od nas Polska.Kowalski



TYLKO POLSKI........BĘDZIE ŻAL!!!!!!!!!!!!
G
Gość
W dniu 17.05.2010 o 07:21, szalony0511 napisał:

Jaką kulturę sobą reprezentujesz,tylko prostacką.


MASZ RACJĘ REPREZENTUJĄCY KULTURĘ ŁOSIA
s
szalony0511
W dniu 16.05.2010 o 23:49, Gość napisał:

SAM PISZ POD INNY ADRES NAJLEPIEJ WYSYŁAJ POSTY OD RAZU DO SRACZA



Jaką kulturę sobą reprezentujesz,tylko prostacką.
Dodaj ogłoszenie