sportowy24
  W Świebodzinie noworoczne spotkanie prezesów piłkarskich...

  W Świebodzinie noworoczne spotkanie prezesów piłkarskich klubów z Robertem Skowronem, prezesem LZPN [ZDJĘCIA]

  Zdjęcie autora materiału

  Wiesław Zdanowicz

  Gazeta Lubuska

  Gazeta Lubuska

  Tradycyjne noworoczne spotkanie prezesa LZPN, Roberta Skowrona, z prezesami klubów piłkarskich w Podokręgu LZPN Świebodzin
  1/58
  przejdź do galerii

  Tradycyjne noworoczne spotkanie prezesa LZPN, Roberta Skowrona, z prezesami klubów piłkarskich w Podokręgu LZPN Świebodzin ©Wiesław Zdanowicz

  W sobotę, 5 stycznia, prezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej w Zielonej Górze, Robert Skowron, wraz z doradcą Andrzejem Celińskim i przewodniczącym świebodzińskiego Podokręgu LZPN, Ryszardem Obałą, podejmowali na uroczystym spotkaniu prezesów klubów piłkarskich należących do Podokręgu.
  Gościem organizatorów i uczestników był radny Sejmiku Województwa Lubuskiego - Zbigniew Kołodziej, do niedawna prezes i bramkostrzelny napastnik Sokoła Rozłogi.

  Podczas spotkania, które odbyło się w gościnnym hotelu "Sen", zebrani przełamali się opłatkiem i złożyli sobie wzajemnie życzenia.

  W dalszej części wieczoru, zgodnie z tradycją poprzednich spotkań, prezes Skowron uhonorował odznakami związkowymi działaczy sportowych.
  Medal Brązowy PZPN za wybitne osiągnięcia w rozwoju Piłki Nożnej, z legitymacją podpisaną przez prezesa Zbigniewa Bońka, otrzymał Marek Loechert z Sokoła Dąbrówka Wielkopolska; Złotą Odznaką za zasługi dla piłkarstwa lubuskiego uhonorowany został Hieronim Muszyński (ZAP Syrena Zbaszynek) a srebrne otrzymali Przemysław Popiel i Jan Kaniecki. Specjalne podziękowanie prezesa PZPN, Zbigniewa Bońka, odebrał Stefan Bystrzanowski (Meteor Jordanowo).

  Zebrani na sali prezesi sprawili też niespodziankę prezesowi Robertowi Skowronowi, wręczając mu upominek z podziękowaniem za wieloletnią współpracę oraz zaangażowanie w rozwoju piłki nożnej w regionie świebodzińskim.

  Wszyscy obecni uczestniczyli w tradycyjnym losowaniu siatek z piłkami. Do którego z klubów trafiły decydowały losy wyjmowane z „maszyny losującej”. Piłki wylosowały kluby: Lubusze Rusinów, Sokół Rozłogi, Zryw Rzeczyca, UŚ LKS Victoria Szczaniec.

  Tradycyjnie już, spotkanie było okazją do indywidualnych rozmów o lubuskiej, i świebodzińskiej w szczególności, piłce nożnej.

  Zobacz również: Udar mózgu u nastoletniej mistrzyni świata. Jakie miała objawy?

  źródło: DDTVN

  POLECAMY RÓWNIEŻ PAŃSTWA UWADZE:

  Bartosz Zmarzlik wśród najlepszych polskich sportowców
  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

  Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

  Rezolutne przedszkolaki o świętach Bożego Narodzenia

  Rezolutne przedszkolaki o świętach Bożego Narodzenia