Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

W zielonogórskim urzędzie miasta nie zapłacisz gotówką. Prezydent apeluje do mieszkańców o ograniczenie wizyt

Urszula Baumann
Urszula Baumann
Kasy w urzędzie miasta nie będą przyjmowały gotówki
Kasy w urzędzie miasta nie będą przyjmowały gotówki Mariusz Kapała
Kasy zielonogórskiego urzędu miasta nie będą przyjmowały gotówki. Prezydent Janusz Kubicki apeluje o ograniczenie wizyt w urzędzie i załatwianie spraw przez internet, listownie lub telefonicznie.

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusaprezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki apeluje do mieszkańców o ograniczenie wizyt w urzędzie. Jednocześnie informuje, że w kasach nie będzie przyjmowana gotówka.

- W miarę możliwości proszę o kontakt z urzędem w formie tradycyjnej korespondencji, mailowo lub telefonicznie – czytamy w komunikacie, podpisanym przez prezydenta miasta.

RAPORT

Bezgotówkowy urząd

W związku z ryzykiem zakażenie korowirusem prezydent Zielonej Góry podjął decyzję, że kasy urzędu miasta przy ul. Podgórnej 22 nie będą przyjmować płatności w formie gotówkowej do odwołania. Płatności można dokonywać jedynie w formie bezgotówkowej.

Wpłat można dokonywać również za pośrednictwem bankowości elektronicznej, na rachunki bankowe wskazane w posiadanych dokumentach lub umieszczonych na stronie internetowej urzędu.

Wpłat można dokonywać w każdej placówce PKO BP na terenie miasta. Oddziały te nie pobierają prowizji i opłat od wpłat dokonywanych na rachunki bankowe urzędu przez osoby fizyczne i prawne (podatek od nieruchomości, opłata za wieczyste użytkowanie gruntów itp.)

Osoby, które w przypadkach uzasadnionych ważnym interesem podatnika lub interesem publicznym nie uregulują w terminie posiadanych należności od których zostaną naliczone odsetki, będą mogły wystąpić do prezydenta miasta z wnioskiem o udzielenie ulg na podstawie ustawy „Ordynacja podatkowa”.

Linki pomocnicze dla mieszkańców

[polecane]19880281, 19880803,19880915, 19880499 [/polecane]

WIDEO: Objawy zakażenia koronawirusem, zasady higieny i zachowania. Poradnik Ministerstwa Zdrowia

emisja bez ograniczeń wiekowychnarkotyki
Wideo

Strefa Biznesu: Czterodniowy tydzień pracy w tej kadencji Sejmu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska