Ważne informacje dla kibiców przed meczem Stelmet Falubaz Zielona Góra - FOGO Unia Leszno

oprac. (vp)
Mecze Stelmetu Falubazu Zielona Góra z FOGO Unią Leszno zawsze wywołują wielkie emocje zarówno wśród zawodników jaki i kibiców
Mecze Stelmetu Falubazu Zielona Góra z FOGO Unią Leszno zawsze wywołują wielkie emocje zarówno wśród zawodników jaki i kibiców Paweł Wańczko
Już w niedzielę, 12 maja, w Zielonej Górze żużlowy klasyk: Stelmet Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno. Dla kibiców udających się tego dnia na stadion przy W69 podajmy ważne informacje organizacyjne.

Początek niedzielnego meczu o godz. 16.00.

Ten mecz jest spotkaniem podwyższonego ryzyka, co powoduje komplikacje natury organizacyjnej szczególnie dla dziennikarzy oraz dla posiadaczy biletów i karnetów na sektory: "I", "J" oraz "Super Vip".

Otwarcie bram dla wszystkich rodzajów wejściówek od godziny 14.30.

Posiadacze "złotych kart", biletów i karnetów na sektor "I" oraz "J" oraz dziennikarze wejście bramą od strony ulicy Wrocławskiej. Ze względu na czasowe całkowite wyłączenia z ruchu ulicy Wrocławskiej prosimy o przybycie na zawody wcześniej oraz respektowanie poleceń służb porządkowych oraz policji. Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest udanie się na mecz drogą leśną za stadionem od strony wieży sędziowskiej wzdłuż trybuny "K".

Posiadacze biletów jednorazowych na sektory: "E", "F", "G" oraz "H" wstęp od strony ul. Struga.

Posiadacze biletów jednorazowych na wszystkie sektory trybuny "K" wstęp bramą od strony parkingu przy cmentarzu.

Wszyscy zmotoryzowani kibice mogą parkować na parkingu przy tzw. nowym cmentarzu. W przypadku wyboru takiego wariantu ze względu na czasowe całkowite wyłączenia z ruchu ulicy Wrocławskiej prosimy o przybycie na zawody wcześniej. Ulica Wrocławska będzie wyłączona z ruchu pieszego, który odbywać się będzie wyłącznie drogą leśną za stadionem, bezpośrednio za wieżą sędziowską oraz prostą startową. Przed, w trakcie i po meczu z Fogo Unią Leszno nie będzie możliwości pieszego przemieszczania się ulicą Wrocławską wzdłuż stadionu.

Policja przypomina, że istnieje bezwzględny zakaz wnoszenia i posiadania alkoholu oraz materiałów pirotechnicznych. Wszystkie osoby, które nie zastosują się do tego zakazu będą surowo karane.

W sytuacjach, gdy zachowanie poszczególnych osób wskazywałoby na spożycie alkoholu nie będą one wpuszczane na stadion zgodnie z regulaminem. Przy wejściu na stadion będą przeprowadzane badania alko-testem.

Ze względu na ograniczone możliwości parkingowe policja oraz zielonogórski klub zwracają się z gorącą prośbą, by kibice z Zielonej Góry przybyli mecz pieszo lub wybrali środki komunikacji miejskiej i pozostawili samochody w domu.

Ulica Wrocławska będzie całkowicie wyłączona z ruchu podczas przejścia kibiców Fogo Unii Leszno oraz na czas wpuszczania kibiców na sektor. Podobna sytuacja będzie miała miejsce po zakończeniu meczu.

Parking przy pętli autobusowej w całości będzie wyłączony. Kibice nie będą mieli możliwości pozostawienia tam samochodów.

Na całej ulicy Wrocławskiej od salonu Toyoty do wyjazdu z miasta będzie obowiązywał zakaz parkowania i postoju. Pojazdy kierowców, którzy nie zastosują się do tego przepisu, zostaną na koszt właściciela odholowane na parking. W zakresie ruchu i przemieszczania się wokół stadionu i na samym obiekcie informacji będzie także udzielać policja i ochrona, do zaleceń, których należy się dostosować. W przypadku zakłócania porządku policja i ochrona będzie korzystała ze wszystkich przysługujących jej uprawnień.

Mecz z FOGO Unią Leszno jest meczem podwyższonego ryzyka i w związku z tym każda osoba przebywająca na terenie stadionu musi posiadać dokument tożsamości ze zdjęciem. Osoby, które nie będą posiadały takiego dokumentu nie zostanąwpuszczone na mecz.

Ze względów bezpieczeństwa i zgodnie z regulaminem stadionu i regulaminem imprezy ZKŻ SSA posiadacz biletu i karnetu oraz karty kibica powinien zachować te dokumenty przez cały czas pobytu na stadionie i okazać je na każdą prośbę służb ochrony lub policji.
Kibice są zobowiązani do zapoznania się z regulaminem stadionu i regulaminem imprezy ZKŻ SSA.
Za jego złamanie, m.in. wejście w strefy niedozwolone takie jak: pas bezpieczeństwa, tor, murawa, ogrodzenia, maszty itp. Organizator jest uprawniony do nałożenia kary finansowej w wysokości 20 tysięcy złotych. Na bramach będą przeprowadzane kontrole osobiste. Z tego powodu organizatorzy proszą kibiców o wyrozumiałość. Ma to jednak podnieść poziom bezpieczeństwa na stadionie.

Od momentu otwarcia bram stadionu będzie funkcjonował monitoring obejmujący swoim zasięgiem wszystkie miejsca na widowni oraz na koronie stadionu. UWAGA! Podczas meczu z Unią Leszno za pomocą urządzeń rejestrowany będzie zarówno obraz, jaki i dźwięk. Ma to na celu zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom niedzielnego widowiska.

Motoryzacja do pełna! Ogłoszenia z Twojego regionu, testy, porady, informacje

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie