Zamknij

Gazeta Lubuska

Wędkarski Puchar Wiosny na zalewie w Czerwieńsku. Zobacz, jakie sztuki złowiono!

W niedzielę, 23 maja, Koło Wędkarskie nr 1 w Czerwieńsku zorganizowało na zalewie Odry zawody o Puchar Wiosny. W czterogodzinnej rywalizacji udział wzięło

Koło Wędkarskienr 1 w Czerwieńsku

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/31] Następne

W niedzielę, 23 maja, Koło Wędkarskie nr 1 w Czerwieńsku zorganizowało na zalewie Odry zawody o Puchar Wiosny. W czterogodzinnej rywalizacji udział wzięło 42 zawodników, w tym dwie kobiety oraz dwóch juniorów. Pierwsze miejsce zajął Aron Poźniak, który złowił łącznie 4,710 kg. Największą rybę wyjął z kolei Leszek Ciechacki - jego leszczyk ważył 2,165 kg.

- Zabawa była świetna, szczególnie że pogoda dopisała - twierdzi Tomasz Mazuro, prezes koła. - Dla zwycięzców oraz juniorów przygotowaliśmy nagrody, wśród pozostałych wędkarzy również rozlosowaliśmy upominki. Co ważne, każda osoba coś złowiła, dlatego nikt nie odszedł z pustymi rękami. Całość dopełniło zaś ognisko - tłumaczy Mazuro. I jednocześnie zaprasza na kolejne zawody, tym razem spinningowe, które odbędą się 30 maja na Odrze w Laskach. - Wszystkie informacje na ten temat znajdą państwo na stronie internetowej naszego koła - dodaje prezes.

Wideo: Łowią na lodzie nawet 300 m od brzegu. Policyjny dron ostrzega i obserwuje

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy