Wielka gala sportów walki MUAYTHAI!

red
Udostępnij:
Już w sobotę, 28 października o godz. 19 w Hali Sportowej w Słubicach wielkie wydarzenie sportwe. Odbędzie się I Międzynarodowa Gala „Thai Battle Championship" mecz Polska-Niemcy.

Muaythai jako tajski sport narodowy coraz lepiej wpisuje się w zainteresowania również polskich zawodników. Założycielom federacji Thai Battle Championship bardzo zależy na rozpowszechnianiu kultury muaythai. Organizatorzy eventu postawili na międzynarodowy charakter tego wydarzenia.

Wśród zawodników zobaczymy czołówkę zawodników z Polski oraz z Niemiec, w tym również jednego zawodnika z Tajlandii. Event zakłada łącznie 11 walk, w tym 2 walki półzawodowe oraz 9 walk zawodowych. Wśród polskich zawodników zobaczymy Macieja Zembika, Łukasza Radosza, Mateusza Janika, Jakuba Rajewskiego, Ireneusza Kuśka, Aleksandra Staropoli, Arkadiusza Krupa, Jarosława Dobosza, Emilię Krupczak, Piotra Jurkowskiego.

Wielka gala sportów walki MUAYTHAI!

Dla fanów tajskiego sportu narodowego mamy superofertę! Bilety na galę sportów walki MUAYTHAI w prezencie z prenumeratą cyfrową Gazety Lubuskiej. Oferta zawiera dwa bilety na sektor B oraz roczny dostęp do cyfrowego wydania Gazety Lubuskiej. SKORZYSTAJ Z OFERTY TERAZ (OFERTA NIEAKTUALNA)

Więcej na temat imprezy znajdziecie TUTAJ

Wideo