Wielkie emocje siatkarskie w Nowej Soli. Astra Nowa Sól podejmowała Chrobrego Głogów [ZDJĘCIA]

Edward Gurban
NOWA SÓL. Chrobry Głogów prowadzi już 2:1 w fazie play off II ligi siatkówki. Wystarczy mu wygrać ostatni mecz w Nowej Soli, żeby awansować do finału II ligi. Gdyby wygrała Astra Nowa Sól, odbędzie się decydujący piąty mecz w Głogowie. Przy wypełnionej kibicami z Nowej Soli i Głogowa hali przy ul. Botanicznej w sobotę 23 marca, Chrobry pokonał Astrę 3:1, w setach 25:20, 17:25, 25:20 i 25:22. Nowosolanie bardzo się starali, ale grali zbyt asekuracyjnie i nerwowo, za to goście byli dokładniejsi w ataku, polu zagrywki i ofiarnie bronili stracone zdawałoby się piłki. W Astrze mogli się podobać wprowadzeni z rezerwy do gry Adam Sobota (20) i Filip Ratajczak (10). Poza tym w Astrze grali: Dawid Witkiewicz (1), Maciej Januszewski (2), Alan Goltz (7), Paweł Skibicki (9), Przemysław Jeton (15), Bartosz Odwarzny (16), Artur Sławnikowski (4), Przemysław Kępski (18). W drużynie Chrobrego: Marcin Brzeziński (1), Karol Redyk (2), Marcin Mizera (3), Grzegorz Kokociński (7), Antoni Piotrowski (9),  Łukasz Jurkojć (11), Jan Siemiątkowski (12), Mateusz Kucharski (13), Paweł Mucha (15), Michał Cymerman (16). Świetnie też prezentowała się barwna grupa kibiców Chrobrego (stroje oranje). W przerwach czas umilał zespół Gamix i ...Koliberek. Zobacz też: Świebodzin Boxing Night
NOWA SÓL. Chrobry Głogów prowadzi już 2:1 w fazie play off II ligi siatkówki. Wystarczy mu wygrać ostatni mecz w Nowej Soli, żeby awansować do finału II ligi. Gdyby wygrała Astra Nowa Sól, odbędzie się decydujący piąty mecz w Głogowie. Przy wypełnionej kibicami z Nowej Soli i Głogowa hali przy ul. Botanicznej w sobotę 23 marca, Chrobry pokonał Astrę 3:1, w setach 25:20, 17:25, 25:20 i 25:22. Nowosolanie bardzo się starali, ale grali zbyt asekuracyjnie i nerwowo, za to goście byli dokładniejsi w ataku, polu zagrywki i ofiarnie bronili stracone zdawałoby się piłki. W Astrze mogli się podobać wprowadzeni z rezerwy do gry Adam Sobota (20) i Filip Ratajczak (10). Poza tym w Astrze grali: Dawid Witkiewicz (1), Maciej Januszewski (2), Alan Goltz (7), Paweł Skibicki (9), Przemysław Jeton (15), Bartosz Odwarzny (16), Artur Sławnikowski (4), Przemysław Kępski (18). W drużynie Chrobrego: Marcin Brzeziński (1), Karol Redyk (2), Marcin Mizera (3), Grzegorz Kokociński (7), Antoni Piotrowski (9), Łukasz Jurkojć (11), Jan Siemiątkowski (12), Mateusz Kucharski (13), Paweł Mucha (15), Michał Cymerman (16). Świetnie też prezentowała się barwna grupa kibiców Chrobrego (stroje oranje). W przerwach czas umilał zespół Gamix i ...Koliberek. Zobacz też: Świebodzin Boxing Night Edward Gurban