Wiktor Dąbrowski, 17-latek z Żar zaprezentuje swój talent....

  Wiktor Dąbrowski, 17-latek z Żar zaprezentuje swój talent. Zatańczy przed jury programu Mam Talent

  oprac.maw, źródło: TVN

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Wiktor Dąbrowski w Mam Talent!
  1/3
  przejdź do galerii

  Wiktor Dąbrowski w Mam Talent! ©Mirosław Sosnowski/TVN

  Kolejny odcinek programu Mam Talent przed nami. Kogo zobaczymy tym razem? Na scenie zaprezentuje się pochodzący z Żar Wiktor Dąbrowski. Nie uwierzycie, co potrafi zrobić ze swoim ciałem!
  Wiktor Dąbrowski, to utalentowany 17 -latek pochodzący z Żar. Swój talent odkrył w 4. klasie szkoły podstawowej, kiedy zaczął trenować akrobatykę sportową. Czasami tańczył i łączył akrobatykę z tańcem. Z czasem wychodziło mu to coraz lepiej i sprawiało coraz większą radość. Po pierwszym treningu w szkole tańca wiedział już, co chce robić w życiu.

  Czytaj również: Duo Destiny w Mam Talent. Zielonogórzanka z partnerem oczarowali jurorów. Romantyczny występ na długo pozostanie w ich pamięci

  Swój talent rozwija w szkole tańca Artura Niezgody oraz w Centrum Kultury w Żaganiu. Przeznacza na to prawie cały wolny czas. Taniec to dla Wiktora forma relaksu, oderwanie się od rzeczywistości. Jak swój największy sukces do tej pory wymienia zdobycie mistrzostwa Europy IDO (International Dance Organization) w tańcu breakdance, w 2017 roku w Wałbrzychu. Wiktor Dąbrowski ma na końce sporo zawodów, tanecznych wyzwań. Teraz postanowił sprawdzić się w konkursie typu talent show. Pierwsze zadanie - zaprezentować się przed jury. Jak mu pójdzie? Na pewno pokaże, na co go stać. Jego umiejętności i oryginalność zaskoczyły już niejednego widza. Czy zaskoczy też Agnieszkę Chylińską, Małgorzatę Foremniak i Aggustina Egurollę?

  - Wiktor Dąbrowski przyjechał do "Mam Talent!" z dziewczyną i choć na początku denerwował się występem, to później się nieźle rozkręcił! - TVN.

  Jeśli chcecie zobaczyć, czy uda mu się podbić serca jury programu Mam Talent, oglądajcie już w sobotę 13 października TVN. Początek programu o godzinie 20.00.

  WIDEO: Oparci o Prawdę, czyli rapujący ojciec z córką

  źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

  Czytaj treści premium w Gazecie Lubuskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

  Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

  Tu znajdziesz kandydatów w wyborach samorządowych 2018

  Tu znajdziesz kandydatów w wyborach samorządowych 2018