Zamknij

Gazeta Lubuska

Włamywacze mieli pracowite święta

policja aresztowanie

Źródło: KPP w Międzyrzeczu

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/3] Następne

Dwóch mężczyzn włamało się do jednego z lombardów w Skwierzynie w drugi dzień świąt. Ich łupem padł sprzęt RTV o wartości blisko dwóch tysięcy złotych.

Włamywacze nie cieszyli się długo ze zdobyczy, bo jeszcze tej samej nocy zostali zatrzymani przez policjantów ze Skwierzyny.

O włamaniu powiadomił policję jeden z mieszkańców, który usłyszał dźwięk tłuczonego szkła. Złodzieje ukradli z lombardu sprzęt telefony komórkowe, aparat fotograficzny, kamerę cyfrową oraz zegarek o łącznej wartości blisko dwóch tysięcy złotych.

Policjanci zobaczyli podejrzanych mężczyzn idących chodnikiem. Ci widząc patrol zaczęli uciekać. Policjanci ruszyli w pościg za 21- i 23-latkiem, którzy po krótkiej chwili zostali zatrzymani. Niedaleko od miejsca gdzie przebywali mężczyźni, policjanci odnaleźli reklamówkę z przedmiotami, które zostały skradzione w lombardzie. Zatrzymani mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem. Grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj też: Policjanci odzyskali ponad 150 sztuk skradzionego sprzętu. Włamywacze aresztowani [WIDEO, ZDJĘCIA]

Zobacz: Dwaj uzbrojeni włamywacze przeszukiwali dom, gdy obok spały dzieci. Wszystko zarejestrowała kamera (US CBS/x-news)Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy