Woodstock 2016: Szczegółowy program koncertów

    Woodstock 2016: Szczegółowy program koncertów

    Piotr Jacewicz

    Aktualizacja:

    Gazeta Lubuska

    Woodstock 2016:  rozpiska koncertów

    Koncerty na dużej scenie woodstockowej ©Jakub Pikulik

    Tegoroczny, 22. Przystanek Woodstock zacznie się 14 lipca i potrwa do 16 lipca. Jak zwykle na kilku scenach nie zabraknie znanych i mniej znanych zespołów i wykonawców. Sprawdź, szczegółową rozpiskę koncertów.
    Woodstock 2016:  rozpiska koncertów

    Koncerty na dużej scenie woodstockowej ©Jakub Pikulik

    DUŻA SCENA:


    Czwartek, 14 lipca
    15:00-15:10 - Rozpoczęcie 22. Przystanku Woodstock
    15:20-16:30 - Luxtorpeda
    16:50-17:40 - laureat Eliminacji
    18:00-19:10 - Marcelina
    19:30-20:40 - Inner Circle
    21:00-22:10 - Vintage Trouble
    22:30-23:40 - Hey
    00:00-1:10 - The Hives
    1:20-2:30 - Molotov

    Czytaj więcej o Przystanku Woodstock 2016 w Kostrzynie nad Odrą:
    Przystanek Woodstock 2016: zespoły, terminy, zdjęcia, filmy, aktualności

    Piątek, 15 lipca
    15:00-16:00 - laureat Eliminacji
    16:20-17:30 - laureat Złotego Bączka
    17:50-19:00 - The Rumjacks
    19:20-20:30 - The Dead Daisies
    20:50-22:00 - laureat Złotego Bączka
    22:20-23:30 - ....
    23:50-1:00 - Apocalyptica
    1:20-2:30 - laureat Złotego Bączka

    Sobota, 16 lipca
    15:00-16:10 - laureat Eliminacji
    16:20-17:20 - laureat Eliminacji
    17:40-18:50 - Kensington
    19:10-20:20 - Dragonforce
    20:40-22:00 - Bring Me The Horizon
    22:20-23:20 - Dilated People
    23:40-00:50 - Tarja Turunen
    1:10-2:20 - Living Colour
    2:30-3:30 - zakończenie, występ uczestników warsztatów muzycznych z zespołem Kabanos.

    MAŁA SCENA:


    Czwartek, 14.07.2016
    16:00-17:00 - Sexbomba
    17:10-18:20 - CETI
    18:40-19:40 - Daybreak Embrace
    20:00-21:00 - Materia
    21:20-22:30 - Łzy
    22:50-00:00 - Romantycy Lekkich Obyczajów
    00:20- 1:30 - Rocky Dawuni

    Piątek, 15 lipca
    15:00-15:50 - eliminacje
    16:00-17:00 - TZN Xenna
    17:20-18:20 - Nine Treasures
    18:40-19:40 - Bod Omylu
    20:00-21:00 - Oberschleisien
    21:20-22:30 - Corruption
    22:50-00:10 - Enej
    00:30-1:40 - Łona, Webber & The Pimps

    Sobota, 16 lipca
    15:00-15:50 - Eliminacje
    16:00-17:00 - SIQ
    17:20-18:20 - Denoi
    18:40-19:40 - ....
    20:00-21:00 - ....
    21:20-22:30 - Chemia
    22:50-00:10 - eliminacje
    00:20-1:30 - Che Sudaka.

    VIVA KULTURA:


    Środa, 13 lipca
    13:00-15:30 – program artystyczny
    16:00-16:40 – The Mugshots
    17:00-17:40 – Serso
    18:00-19:00 – Vespa
    19:20-20:20 – Konopians
    20:40-21:40 – Alicetea
    22:00-23:00 – Karcer
    23:20-00:30 – GA-GA / Zielone Żabki

    Czwartek, 14 lipca
    13:00-15:30 – program artystyczny
    16:00-16:40 – Mate
    17:00-17:40 – Reszta Pokolenia
    18:00-19:00 – Srogo
    19:20-20:20 – Gorgonzolla
    20:40-21:40 – Scream Maker
    22:00-23:00 – Wiwiórka Na Drzewie
    23:20-00:30 – Dubska

    Piątek, 15 lipca
    13:00-15:30 – program artystyczny
    16:00-16:40 – Molly Malone's
    17:00-17:40 – Radio Bagdad
    18:00-19:00 – Zmaza/Bezjahzgh – Projekt Trzciamajka
    19:20-20:20 – Sedes
    20:40-21:40 – The Analogs
    22:00-00:30 – Farben Lehre (30-lecie zespołu).

    Przeczytaj też: Przystanek Woodstock 2016: W Pokojowej Wiosce Kryszny zacznie grać już 13 lipca [KONCERTY]

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Mapa PolAndRock 2018

    Mapa 24. PolAndRock Festiwalu (Przystanku Woodstock 2018)

    GazetaLubuska.pl poleca:

    Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

    Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

    Rezolutne przedszkolaki o świętach Bożego Narodzenia

    Rezolutne przedszkolaki o świętach Bożego Narodzenia