WOŚP 2019 we Wschowie i Sławie. Co w programie Wielskiej...

  WOŚP 2019 we Wschowie i Sławie. Co w programie Wielskiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Gdzie i jakie będą odbywały się imprezy?

  Zdjęcie autora materiału

  Eliza Gniewek-Juszczak

  Gazeta Lubuska

  Gazeta Lubuska

  WOŚP 2019. Wschowa i Sława

  WOŚP 2019. Wschowa i Sława ©Materiał Prasowy WOŚP

  Co się będzie na finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy we Wschowie i Sławie? Sprawdzamy program. Można zgłaszać fanty na licytacje.
  WOŚP 2019. Wschowa i Sława

  WOŚP 2019. Wschowa i Sława ©Materiał Prasowy WOŚP

  Wschowa


  42 wolontariuszy będzie zbierać datki w mieście i gminie w godzinach 8.00 - 20.00. O godz. 15.00 na Rynku rozpoczną się występy, koncerty oraz licytacja gadżetów WOŚP. O godz. 20.00 zaplanowano pokaz sztucznych ogni, symboliczne „światełko do nieba”.
  Wolontariuszy WOŚP będzie po raz kolejny wspierać Związek Strzelecki „STRZELEC” OSW Jednostka Strzelecka 4047 Wschowa pod dowództwem st. chor. ZS Jana Koniuszki.
  Już w sobotę, 12 stycznia, o godz. 14.00 zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu na Rynku. Przywrócenie dotychczasowej organizacji ruchu nastąpi dnia w niedzielę, 13 stycznia, o godz. 22.00. Organizatorzy, czyli pracownicy Centrum Kultury i Rekreacji przepraszają za utrudnienia w ruchu spowodowane organizacją imprezy.


  Sława


  27 Finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia 2019 r. na boisku szkolnym przy Publicznej Szkole Podstawowej. Od rana w gminie kwestować będzie 46 wolontariuszy.
  Imprezy zaczną się o godz. 17.00. Będą występy artystyczne dzieci z SCKiW oraz aukcja. Będzie można wylicytować gadżety WOŚP np.: koszulki, kalendarze, płyty, zegarki oraz ciekawe przedmioty przekazane przez darczyńców m.in.: całoroczny bilet na przejazd z firmą „LEONIDAS” na trasie Sława - Nowa Sól - Sława i artykuły gospodarstwa domowego.
  O godz. 20.00 "Światełko do nieba".

  Dodatkowo odbędą się:
  - zbiórka na rzecz WOŚP podczas turnieju piłki nożnej halowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sławie,
  - zbiórka w Centrum Sportu X Fit Sława,
  Zostanie przeprowadzona także akcja Fundacji DKMS, podczas której będzie można porozmawiać z wolontariuszami o tym, jak pomóc chorym na nowotwory krwi i będzie można zarejestrować się jako potencjalny dawca.

  Polecamy:
  WOŚP KUPIŁ SPRZĘT MEDYCZNY. ZOBACZ, CO DOSTANĄ LUBUSKIE SZPITALE

  Jurek Owsiak: Będziemy tam, gdzie jest duch Polski


  Przeczytaj więcej o 27. finale WOŚP w Lubuskiem: 27. finał WOŚP w Lubuskiem. Informacje, program, zdjęcia i filmy

  Czytaj treści premium w Gazecie Lubuskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Wideo