WOŚP 2021 W LUBUSKIEM. Sprawdź, co będzie się działo w naszym regionie podczas 29. Finału WOŚP. Tak gra Lubuskie! [PROGRAM WOŚP]

Redakcja
29. Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 31 stycznia 2021 roku. mat. prasowe
WOŚP 2021 LUBUSKIE. W tej wyjątkowo trudnej sytuacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będzie grać nadal. I... będzie się działo! Lubuskie sztaby przygotowały atrakcje dla mieszkańców naszego regionu. Sprawdź, co będzie się działo w ramach 29. finału WOŚP w twoim mieście i twojej okolicy. Znamy program!
  • Pomimo pandemii i wielu przeciwności, 29. Fiał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 31 stycznia 2021.
  • Wszelkie wydarzenia odbędą się zachowanie reżimu sanitarnego.
  • Tegoroczna zbiórka pieniędzy dedykowana będzie wsparciu oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

WOŚP 2021 w GORZOWIE WLKP.

Od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora kwestować w Gorzowie będzie w sumie prawie 400 osób. W tym roku gorzowianie nie będą bawić się na tradycyjnym finale WOŚP, ale będą oglądać go online. Zaplanowano na tę okazję koncerty, a także licytacje.

  • 16.00 - koncert zespołu Poparzeni Kawą Trzy
  • 19.00 20.00 - światełko do nieba w formie pokazu teatru ognia

Gorzowianie w tym roku będą mogli wylicytować m.in. przejażdżkę rowerową z prezydentem Jackiem Wójcickim, fanty od naszych sportowców i lokalnych przedsiębiorców, a także znaną wszystkim maskotkę o imieniu... Gorzuś.

WOŚP 2021 w ZIELONEJ GÓRZE

Na facebooku sztabowym WOŚP Zielona Góra będą transmisje z wydarzeń m.in. z Planetarium Wenus. Będą tam koncerty, kabarety: Ciach, Jurki, K2. Wystąpią zespoły Biała Ćma, Rademenez z ekipą, gwiazdą wieczoru będzie zespół 5 Rano i Łukasz Łyczkowski. Transmitowane będą także licytacje. Start o godz. 9.00.

Tegoroczną nowością będzie wośpowy tir. Skoro z powodu pandemii nie można zorganizować koncertów, to muzyka przyjedzie na tirze. Wośpowy tir będzie jeździł po mieście i zatrzyma się na 15 przystankach.

Tir WOŚP będzie jeździł po Zielonej Górze. Będą kabarety, koncert... Zajrzeliśmy do sztabu. Zobacz, co już się tam dzieje!

W tym roku bieg "Policz się z cukrzycą" w ramach 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną, odbywa się w formie wirtualnej. Szczegóły: Bieg Policz się z Cukrzycą odbędzie się w Zielonej Górze! Ale... w nowej formule

WOŚP 2021 W KŁODAWIE

Sztab WOŚP w Kłodawie mieścić się będzie w Gminnym Centrum Kultury. Tu również atrakcje będzie można oglądać online. Wystąpią: Kłodawianki, Bukowina, uczniowie z SP w Kłodawie. Nie zabraknie też licytacji.
- Wraz z sołtysem Kłodawy planujemy taką dodatkową atrakcję - "wośpowóz", czyli ciągnik z przyczepą w barwach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który będzie woził naszych wolontariuszy po poszczególnych sołectwach - mówi Jarosław Pikuła, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Kłodawie.

Opublikowany przezFacebook

WOŚP 2021 W CZERWIEŃSKU

Czerwieńsk przygotował naprawdę wiele atrakcji! Dwa kluby 4x4 Dream Team oraz MudSquad postanowiły się połączyć i zrobić wspólną imprezę dla miłośników takich pojazdów. Początek o godz. 9.00 - start szlaku "Turysta" odbywa się w Czerwieńsku, w skansenie fortyfikacyjnym. Nie sposób wymienić też wszystkich artystów, którzy wystąpią online (szczegóły w linku poniżej). Będą to m.in. Nadia, Flejwa, Trzy po Trzy, Roksana, Roksana & Jędrek, Mega Dance, Cantilena i Sześciopak.
Wieczór zakończy się Światełkiem do nieba. Tę akcję, podobnie jak wszystkie koncerty, będzie można oglądać online na facebookowym profilu sztabu w Czerwieńsku. Fajerwerki będzie można też zobaczyć na żywo, ale z zachowaniem reżimu sanitarnego. Sztuczne ognie zostaną puszczone w okolicy hali Lubuszanka.

Trwa głosowanie...

Czy wspierasz WOŚP?

WOŚP 2021 W NOWEJ SOLI

Co wydarzy się w Nowej Soli? Mamy dla Was propozycje!

  • Morsowanie podczas WOŚP 2021: w niedzielę impreza dla morsów (i nie tylko!) odbędzie się na poligonie w Starym Żabnie o godz. 10.30, a wejście do wody zaplanowano na godz. 11.00. Dodatkowe atrakcje: ognisko, kiełbaski, ciepłe napoje, prezentacja starych garbusów, samochodów terenowych i quadów.
  • Spacer Nordic Walking: to wydarzenie zaplanowano na sobotę na godz. 10.00. Miejsce zbiórki: koło szpitala w Nowej Soli.

Oczywiście nie zabraknie też licytacji. Jak zawsze będą ciekawe i pomysłowe. Jedną z tych, o których mówi się najwięcej, przeczytacie w poniższym linku:
Senator Tyszkiewicz zaserwuje swoje specjały. Co jeszcze można wylicytować w Nowej Soli?

Wielka Orkiestra zagra w Nowej Soli i okolicy. Będzie koncert, morsowanie i pokazy samochodowe

WOŚP 2021 W SŁUBICACH

Słubice w tym roku będą bawić się stacjonarnie i onlinie. W dniu finału (31 stycznia) impreza do sieci przeniesie się już o godz. 9.00. Następnie, w programie: 12.00, występ dzieci z „Zeróweczki”; 13.00, występ Orkiestry Dętej ze Słubic; 14.00, występ dzieci z „Zeróweczki”; 15.00, klip: Orkiestra Dęta; 16.00, występ dzieci z „Zeróweczki”; 17.00, „Serduszka do nieba” – Zeróweczka;
20.00, zakończenie Finału WOŚP.
Wydarzenia stacjonarne: od godz. 14.00 do godz. 17.00, będzie można dołączyć do niedzielnego spaceru do biblioteki, a przed biblioteką takie atrakcje, jak kiermasz gadżetów WOŚP i licytacje.

WOŚP 2021 W KOSTRZYNIE NAD ODRĄ

W tym roku na ulicach Kostrzyna wolonatriusz będzie niespełna 60 i pojawią się na najbardziej ruchliwych ulicach miasta.
Kostrzyński finał, wzorem lat poprzednich, odbędzie się na „Kręgielni”. – Startujemy około godziny 16.00. Od tego momentu będzie w internecie prowadzona relacja live. Będzie ją można oglądać na facebooku i YouTube – wylicza Dawid Marciniak, szef kostrzyńskiego sztabu orkiestry. W czasie transmisji prowadzone będą m.in. licytacje i łączenia na żywo z wolontariuszami z terenu miasta. Przy wejściu do "Kręgielni" od strony ul. Fabrycznej będzie działał orkiestrowy sklepik. Zostanie ulokowany na zewnątrz budynku, aby zachować wszystkie obostrzenia sanitarne. Jedną z atrakcji będzie też stoisko Towarzystwa Sportowego Celuloza, które będzie rozstawione na Placu Wojska Polskiego.

Dzień przed 29. finałem WOŚP, w sobotę 30 stycznia w Parku Miejskim w Kostrzynie odbędzie się bieg „Policz się z cukrzycą”. Szczegóły wydarzenia znajdziecie tutaj: WOŚP 2021 w Kostrzynie nad Odrą. W sobotę odbędzie się Bieg Policz się z Cukrzycą

WOŚP 2021 W KROŚNIE ODRZAŃSKIM

W Krośnie Finał WOŚP też przenosi się do sieci. Szczegóły wydarzenia i listę stacjonarnych puktów z puszkami znajdzieci tutaj: WOŚP 2021 w Krośnie Odrzańskim, Gubinie i powiecie krośnieńskim. Gdzie znajdę najbliższą puszkę? Gdzie wpłacę pieniądze? Sprawdź mapę puszek

WOŚP 2021 W MIĘDZYRZECZU

W tym roku Międzyrzecz będzie grał z Wielką Orkiestrą online. W programie: występy sekcji artystycznych MOK i międzyrzeckich artystów; gość specjalny: gen. Mirosław Różański; występ Czadomana; rozmowy z ciekawymi ludźmi.
O godz. 15.47 Międzyrzecz połączy się z Jurkiem Owsiakiem. Sta irt transmisji: godz. 15.00.

POLECAMY:
WOŚP 2021 w LUBUSKIEM. Najciekawsze aukcje

WOŚP 2021 W POWIECIE MIĘDZYRZECKIM

Adresy puszek WOŚP w powiecie międzyrzecki znajdziesz tutaj: WOŚP w Międzyrzeczu i powiecie międzyrzeckim. Adresy puszek WOŚP

WOŚP 2021 W WITNICY

W tym roku na terenie gminy pojawią się, jak co roku, wolontariusze WOŚP. Nie będzie organizowana jednak impreza stacjonarna. Licytacje będą organizowane jedynie na Allegro.

WOŚP 2021 W LUBRZY

W niedzielę, od 9.00 do 16.00 odbędzie się kwesta uliczna. Około godz. 12.00 wystartuje spod szkoły „Bieg- policz się z cukrzycą”: każdy może wziąć w nim udział!

WOŚP 2021 W STRZELCACH KRAJEŃSKICH

Strzelce też będą grać online, a Strzelecki Ośrodek Kultury zadbał już o atrakcje dla mieszkańców. Jedną z nich będzie koncert Anemji zaplanowany na godz. 18.00.
Sztab WOŚP w Strzelcach Krajeńskich zachęca też do licytowania rozmaitych fantów (są naprawdę ciekawe!) m.in. za pośrednictwem specjalnej grupy na Facebooku. Kliknij tu i przejdź do licytacji

ILE PIENIĘDZY JEST JUŻ NA KONCIE WOŚP?

WOŚP 2021 w DOBIEGNIEWIE

Wolontariusze będą kwestować od godz. 8.00. Sztab w Dobiegniewie zapowiada też, że przedmioty na licytacje będzie można licytować w godz. 14.00 – 17.00 telefonicznie oraz mailowo. Nie zabraknie też pyszności: Kiermasz słodkości i krokietów zorganizowany będzie w Gminny Zespole Szkół w Dobiegniewie w godz. 14.00-18.00 (zakupy tylko na wynos). Jak co roku w Dobiegniewie gra też OSP: zaplanowano na tę okazję pokaz wozów strażackich. Z kolei w godz. 13.00 - 17.00 możecie zrobić sobie wyjątkow, wośpowe selfie.

WOŚP 2021 w STARYM KUROWIE

Stare Kurowo będzie się bawić! Wszystko odbędzie się onlie. Transmisja internetowa wystartuje o godz. 17.00 ma profilu na Facebooku Gminnego Ośrodka Kultury. Licytacje odbywać się będą w grupie Fanty WOŚP Stare Kurowo. Dodatkowo Stare Kurowo zaprasza do wzięcia udziału w akcji "Wrzuć piątaka za Wośpowego lizaka" - wolontariusze będą sprzedawać lizaki za przysłowiowe 5 zł. Kolejna atrakcja to Domowy Street Food WOŚP, który będzie znajdował się na Ryneczku koło Delikatesów w godz. 12.00-16.00. Menu na wynos: gorący bigos, zupa gulaszowa, ciasta, napoje i popcron.

WOŚP 2021 W SKWIERZYNIE

Niedziela: 10.00-20.00, Kiermasz Słodkości, Piękności i Smakowitości (ul. Garnizonowa 3). Dodatkowo: Bistro Nowa i Studio Urody Od-Nowa zapraszają na kiermasz domowych ciast, rosołek na wynos i strzyżenie w rytmach świetnej muzyki.
Finałowe licytacje odbywać się będą przez aukcję Allegro (użytkownik: WOŚP_Skwierzyna).
Wolonatariusze kwestować będą w godz. 8.00-20.00.

WOŚP 2021 W ŚWIEBODZINIE

O godz. 16.00 rozpocznie się transmisja wydarzenia na profilu na Facebooku Świebodzińskiego Domu Kultury. Gwiazdami wydarzenia będą: Felicjan Andrzejczak, FSW, Trio "i gitara (...)". Dodatkowo odbędą się: licytacje, rozmowy z ciekawymi ludźmi, pokazy sztuk walki i nie tylko. Na plaży w Wilkowie odbędzie się wielkie morsowanie i będzie okazja do zobaczenia Światełka do Nieba.

WOŚP 2021 w BLEDZEWIE

Bledzew stawia na zbiórki i licytacje. Już od jakiegoś czasu mieszkańćy gminy licytuja ciekawe fanty na facebooku miejscowje biblioteki. Ty też możesz dołączyć! Jest o co walczyć:

WOŚP 2021 W OTYNIU

Z okazji 29. finału WOŚP w Gminnym Centrum Kultury odbędzie się koncert online. Termin: 31 stycznia, godz. 16.00. Wystąpią: Daria Kujbida wraz z przyjaciółmi, Hanna Jurek oraz Dominik Gołemberski oraz Justyna & Przyjaciele.

WOŚP 2021 W GMINIE KOLSKO

Zbiórka do puszek kwestarskich prowadzona jest w wielu miejscach gminy, ale 31 stycznia, w godz. 14.00-16.00 będą dwa dodatkowe miejsca: przy świetlicy wiejskiej w Konotopie oraz przy Gminnym Domu Kultury w Kolsku.

WOŚP 2021 w Nowej Soli i powiecie nowosolskim. Co, gdzie i kiedy?

WOŚP 2021 W ŻARACH

Przedszkole im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przy ul. 11 Listopada 22, w Żarach zagra jak co roku z Orkiestrą.
Tym razem impreza odbędzie się w reżimie sanitarnym, na świeżym powietrzu, gdzie sprzedawane będą na specjalnych stoiskach słodkości, kawa, herbata, wata cukrowa i popcorn na wynos. Dzieci wraz z opiekunkami przygotowały występy, które będzie można obejrzeć w Internecie. Przedszkole zaprasza w godz. 13.00-16.00.

WOŚP 2021 W GUBINIE

Tutaj również impreza przenosi się do sieci. Transmisje z występów i licytacji będzie można oglądać w godz.: 12.00-20.00. Oczywiście w niedzielę. W programie m.in. pokaz mistrza iluzji Jakuba Walkowiaka, obfitujący w wizualne efekty iluzjonistyczne i pełne humoru dialogi, pokaz „Bubble Show - Przeźroczysta Iluzja” w wykonaniu Bożeny Kuli „Pani Czasu”: niesamowity świat baniek mydlanych, „Przezroczysta iluzja” pozwoli Wam cofnąć się w czasie do najmłodszych lat, bo wyobraźnia nie ma granic, Teatr Małe Mi zaprezentują pięć pięknych historii filozoficznych zaczerpniętych z różnych kultur, w spektaklu pt. „Księżycowe opowieści".

Dodatkowo, na Placu Jana Pawła, dostępne będą dla mieszkańców stoiska gastronomiczne. Na dworze odbędą się kiermasze słodkości, loterie z nagrodami.

Gubiński 29. Finał WOŚP to Show & Aukcje Online. Ależ moc! Iluzja, stand-up, mistrzowie kuchni i beatbox, mydlane bańki, malowanie piaskiem

WOŚP 2021 W ŚWIDNICY

W niedzielę po gminie Świdnica będzie jeździł Orkiestrobus, czyli bus, w którym będą wyznaczeni wolontariusze. Na pojeździe zostanie zamontowany głośnik. Jeśli ktoś usłyszy hymn WOŚP-u, to będzie mógł podejść do płotu [swojego domu] i wrzucić coś do puszki.

Na niedzielę zaplanowano też wspólne morsowanie. O 10.05 akcja przy zalewie zaczyna się zumbą, a potem zaplanowano wspólne morsowanie. Pojawi się też sklepik WOŚP-u, gdzie będzie można nabyć gadżety, za wrzucenie jakiejś kwoty do puszki.Ale to nie wszystko! O godz. 9.00 przy Zalewie Świdnickim w niedzielę, 31 stycznia, odbędzie się zbiórka samochodów terenowych, pojazdów 4x4. Odbędzie się turystyczna przejażdżka, rajd terenowy po gminie Świdnica

WOŚP 2021 W SULECHOWIE

W Sulechowie 31 stycznia br. w godzinach 14.00 - 16.00 zaplanowano przejazd mobilnej platformy. Na niej zagości DJ Święty, który umili czas mieszkańcom miasta.Natomiast o godzinie 18.00 nastąpi oficjalne otwarcie Studia Online 29. finału WOŚP. Transmisja na stronach facebookowych Sulechowskiego Domu Kultury oraz na kanale You Tube - Sulechowski Dom Kultury SDK. W programie: prezentacje lokalnego sztabu w Sulechowie, prezentacje przedmiotów przekazanych przez darczyńców na licytacje, prezentacje licytacji na Allegro, występy artystyczne: wolontariuszy z LO w Sulechowie, dzieci z Przedszkola nr 6 i 7, przedszkoli: Gucio, Dobra Wróżka, OPS w Sulechowie, wokalistów ze Studia Piosenki Blusik SDK. O godzinie 19.30 rozpoczną się finałowe licytacje na Allegro z udziałem burmistrza Sulechowa - Wojciecha Sołtysa. O 20.00 - finał transmisji z udziałem zespołu Cadillac.

WOŚP 2021 W SULĘCINIE

Wydarzenia przygotowane przez Sulęciński Ośrodek Kultury będzie można zobaczyć stacjonarnie oraz online. Organizator sztabu, czyli SOK w Sulęcinie, przygotował kilka atrakcji, wszystkie z zachowaniem zasad reżimu epidemiologicznego. Dla spragnionych wrażeń - oraz ciepłej herbaty bądź kawy - SOK przygotował dodatkowe atrakcje. - Caffe Drive to nasz pomysł na kształt McDrive'a. Można podjechać pod ośrodek samochodem, a po wrzuceniu pieniędzy do puszki, dostać kawałek ciasta, kawę lub herbatę. Kawiarenka zawsze cieszyła się u nas dużą popularnością, stąd ten pomysł - zdradza Jacek Filipek, szef SOK w Sulęcinie. Warto wziąć udział również w zabawie balonowej. Po wrzuceniu datku do puszki będzie można rzucić lotką w balony.

Inne atrakcje: godz. 14.30, koncert Solistów Studia Piosenki SOK; godz. 15.30, pokaz tańca hinduskieg, koncert 3 Dsh Red Oneim. Cichociemnych; godz. 18.00, Sagitta Fire Show.

WOŚP 2021 W POWIECIE SULĘCIŃSKIM

W tych punktach znajdziesz puszki WOŚP: Tak powiat sulęciński będzie bawił się z WOŚP w 2021 roku

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT 29. FINAŁU WOŚP W LUBUSKIEM ZNAJDZIESZ TUTAJ:

Wideo

Komentarze 42

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

B
Bolszewik Olaf

***** ***

PIS = Putin i sojusznicy

d
drA.Kula
3 lutego, 11:35, DrA.Kula:

Chyba według ciebie i tym podobnych "yntelektualistów" Ciekawe ile jeszcze razy powtórzysz zdjagnozowany? Ale z drugiej strony to pokazuje twoją prawdziwą naturę złośliwego gnojka, który w szkole zapewne dowartościowywał się, znęcając się nad słabszymi. To ten typ, nierozgarniętego głupka klasowego, który w dorosłym życiu jest zerem i musi odreagować wyzywając anonimowo na forach. Ale lepiej tu niż miałbyś wyżywać się na rodzinie. Choć wątpię żebyś takową posiadał.

3 lutego, 13:39, Gość:

''Chyba według ciebie i tym podobnych''

Pisze się - ''Ciebie i TOBIE podobnych''

Kartoflu :))))))))))))

3 lutego, 17:06, drA.Kula:

Na to trzeba sobie zasłużyć klocu. A ty i tobie podobni są i będą z małej literki, za to z dużymi kompleksami i rozdętym ego. Nie wiedzieć zresztą dlaczego. Sądząc po zacięciu, jakiś niespełniony polonista, a nie daj Boże nauczyciel.

3 lutego, 17:34, ***** ***:

Jak piszesz boże ?? ty pisowska gnido !!

3 lutego, 17:43, drA.Kula:

Wiem, wiem, nawet słowo Bóg razi taki czerwone mendy. Te osiem gwiazdek to twój ukryty nick, ale wiemy, że to po prostu głupi buc.

3 lutego, 19:12, :))):

***** *** = y*bać pis

Na jakim Świecie żyjesz, ty buraku z Bieżyc ?

Nie. Ja tu widzę tylko: głupi buc.

G
Gość

PIS= Putin i sojusznicy :))))

:)))
3 lutego, 11:35, DrA.Kula:

Chyba według ciebie i tym podobnych "yntelektualistów" Ciekawe ile jeszcze razy powtórzysz zdjagnozowany? Ale z drugiej strony to pokazuje twoją prawdziwą naturę złośliwego gnojka, który w szkole zapewne dowartościowywał się, znęcając się nad słabszymi. To ten typ, nierozgarniętego głupka klasowego, który w dorosłym życiu jest zerem i musi odreagować wyzywając anonimowo na forach. Ale lepiej tu niż miałbyś wyżywać się na rodzinie. Choć wątpię żebyś takową posiadał.

3 lutego, 13:39, Gość:

''Chyba według ciebie i tym podobnych''

Pisze się - ''Ciebie i TOBIE podobnych''

Kartoflu :))))))))))))

3 lutego, 17:06, drA.Kula:

Na to trzeba sobie zasłużyć klocu. A ty i tobie podobni są i będą z małej literki, za to z dużymi kompleksami i rozdętym ego. Nie wiedzieć zresztą dlaczego. Sądząc po zacięciu, jakiś niespełniony polonista, a nie daj Boże nauczyciel.

3 lutego, 17:34, ***** ***:

Jak piszesz boże ?? ty pisowska gnido !!

3 lutego, 17:43, drA.Kula:

Wiem, wiem, nawet słowo Bóg razi taki czerwone mendy. Te osiem gwiazdek to twój ukryty nick, ale wiemy, że to po prostu głupi buc.

***** *** = y*bać pis

Na jakim Świecie żyjesz, ty buraku z Bieżyc ?

d
drA.Kula
3 lutego, 11:35, DrA.Kula:

Chyba według ciebie i tym podobnych "yntelektualistów" Ciekawe ile jeszcze razy powtórzysz zdjagnozowany? Ale z drugiej strony to pokazuje twoją prawdziwą naturę złośliwego gnojka, który w szkole zapewne dowartościowywał się, znęcając się nad słabszymi. To ten typ, nierozgarniętego głupka klasowego, który w dorosłym życiu jest zerem i musi odreagować wyzywając anonimowo na forach. Ale lepiej tu niż miałbyś wyżywać się na rodzinie. Choć wątpię żebyś takową posiadał.

3 lutego, 13:39, Gość:

''Chyba według ciebie i tym podobnych''

Pisze się - ''Ciebie i TOBIE podobnych''

Kartoflu :))))))))))))

3 lutego, 17:06, drA.Kula:

Na to trzeba sobie zasłużyć klocu. A ty i tobie podobni są i będą z małej literki, za to z dużymi kompleksami i rozdętym ego. Nie wiedzieć zresztą dlaczego. Sądząc po zacięciu, jakiś niespełniony polonista, a nie daj Boże nauczyciel.

3 lutego, 17:34, ***** ***:

Jak piszesz boże ?? ty pisowska gnido !!

Wiem, wiem, nawet słowo Bóg razi taki czerwone mendy. Te osiem gwiazdek to twój ukryty nick, ale wiemy, że to po prostu głupi buc.

***** ***
3 lutego, 11:35, DrA.Kula:

Chyba według ciebie i tym podobnych "yntelektualistów" Ciekawe ile jeszcze razy powtórzysz zdjagnozowany? Ale z drugiej strony to pokazuje twoją prawdziwą naturę złośliwego gnojka, który w szkole zapewne dowartościowywał się, znęcając się nad słabszymi. To ten typ, nierozgarniętego głupka klasowego, który w dorosłym życiu jest zerem i musi odreagować wyzywając anonimowo na forach. Ale lepiej tu niż miałbyś wyżywać się na rodzinie. Choć wątpię żebyś takową posiadał.

3 lutego, 13:39, Gość:

''Chyba według ciebie i tym podobnych''

Pisze się - ''Ciebie i TOBIE podobnych''

Kartoflu :))))))))))))

3 lutego, 17:06, drA.Kula:

Na to trzeba sobie zasłużyć klocu. A ty i tobie podobni są i będą z małej literki, za to z dużymi kompleksami i rozdętym ego. Nie wiedzieć zresztą dlaczego. Sądząc po zacięciu, jakiś niespełniony polonista, a nie daj Boże nauczyciel.

Jak piszesz boże ?? ty pisowska gnido !!

d
drA.Kula
3 lutego, 13:58, łona:

Był kiedyś na forum GL taki buraczany listonosz z Bieżyc. Wydawało mu się że jest rozgarnięty. Wabił się Olaf. Forumowicze mieli na nim niezłe używanie.

Ten ćwierc-ku-tas nietypowy DrA, Kula wypisz wymaluj na niego mi wygląda ;)

Z łona to ty chyba piszesz, czyli zwykła wesz łonowa.

d
drA.Kula
3 lutego, 11:35, DrA.Kula:

Chyba według ciebie i tym podobnych "yntelektualistów" Ciekawe ile jeszcze razy powtórzysz zdjagnozowany? Ale z drugiej strony to pokazuje twoją prawdziwą naturę złośliwego gnojka, który w szkole zapewne dowartościowywał się, znęcając się nad słabszymi. To ten typ, nierozgarniętego głupka klasowego, który w dorosłym życiu jest zerem i musi odreagować wyzywając anonimowo na forach. Ale lepiej tu niż miałbyś wyżywać się na rodzinie. Choć wątpię żebyś takową posiadał.

3 lutego, 13:39, Gość:

''Chyba według ciebie i tym podobnych''

Pisze się - ''Ciebie i TOBIE podobnych''

Kartoflu :))))))))))))

Na to trzeba sobie zasłużyć klocu. A ty i tobie podobni są i będą z małej literki, za to z dużymi kompleksami i rozdętym ego. Nie wiedzieć zresztą dlaczego. Sądząc po zacięciu, jakiś niespełniony polonista, a nie daj Boże nauczyciel.

ł
łona

Był kiedyś na forum GL taki buraczany listonosz z Bieżyc. Wydawało mu się że jest rozgarnięty. Wabił się Olaf. Forumowicze mieli na nim niezłe używanie.

Ten ćwierc-ku-tas nietypowy DrA, Kula wypisz wymaluj na niego mi wygląda ;)

G
Gość
3 lutego, 11:35, DrA.Kula:

Chyba według ciebie i tym podobnych "yntelektualistów" Ciekawe ile jeszcze razy powtórzysz zdjagnozowany? Ale z drugiej strony to pokazuje twoją prawdziwą naturę złośliwego gnojka, który w szkole zapewne dowartościowywał się, znęcając się nad słabszymi. To ten typ, nierozgarniętego głupka klasowego, który w dorosłym życiu jest zerem i musi odreagować wyzywając anonimowo na forach. Ale lepiej tu niż miałbyś wyżywać się na rodzinie. Choć wątpię żebyś takową posiadał.

''Chyba według ciebie i tym podobnych''

Pisze się - ''Ciebie i TOBIE podobnych''

Kartoflu :))))))))))))

D
DrA.Kula

Chyba według ciebie i tym podobnych "yntelektualistów" Ciekawe ile jeszcze razy powtórzysz zdjagnozowany? Ale z drugiej strony to pokazuje twoją prawdziwą naturę złośliwego gnojka, który w szkole zapewne dowartościowywał się, znęcając się nad słabszymi. To ten typ, nierozgarniętego głupka klasowego, który w dorosłym życiu jest zerem i musi odreagować wyzywając anonimowo na forach. Ale lepiej tu niż miałbyś wyżywać się na rodzinie. Choć wątpię żebyś takową posiadał.

h
ha ha ha
2 lutego, 21:50, ----:

Tak od pewnego czasu przygladam sie poczynaniom tego idioty draKuli. Stwierdza ze to chory osobnik i najpewniej to zadymianie jest tylko jego udziałem.Sprawia nieudolne wrazenie jakiejś kretyńskiej dyskusji, a to on sam ze sobą się szarpie używajac wielu nicków .Frajerowi wydaje sie, że tego nie widać.:)) Jest zdJadnozowanym czubem :))

2 lutego, 22:42, Gość:

Bo tragedia idioty drAKuli polega na tym, że ten idiota nie wie, że jest idiotą

3 lutego, 07:02, drA.Kula:

I na dzień dobry, dwa wpisy tego samego imbecyla, trolującego i piszącego ze samym sobą. Jak małą, zawistną i zakompleksioną gnidą trzeba być, żeby uprawiać taki proceder. Zapewne dzień w dzień poniewierany przez szefa w nędznej pracy i do tego mieszkający u rodziców lub w najlepszym wypadku w 45 metrowym "apartanencie" w kredycie na 25 lat, cały czas próbuje odreagować swoje porażki. Ale jedyne co mu wychodzi to pryszcze i włosy z nosa. I tak już będzie do końca jego marnego, nikomu nie potrzebnego żywota. Poza tym super styl wypowiedzi po którym od razu widać ogólną słabość umysłu i indolencję w wielu dziedzinach.

Nieuku, nigdy zdania nie zaczyna się od '' i'' Jednak taki zdJagnozowany osobnik ma ten przywilej, że tego nie wie :) Teraz czekamy aby wystąpił w roli swojego urojonego adwersarza

d
drA.Kula
2 lutego, 21:50, ----:

Tak od pewnego czasu przygladam sie poczynaniom tego idioty draKuli. Stwierdza ze to chory osobnik i najpewniej to zadymianie jest tylko jego udziałem.Sprawia nieudolne wrazenie jakiejś kretyńskiej dyskusji, a to on sam ze sobą się szarpie używajac wielu nicków .Frajerowi wydaje sie, że tego nie widać.:)) Jest zdJadnozowanym czubem :))

2 lutego, 22:42, Gość:

Bo tragedia idioty drAKuli polega na tym, że ten idiota nie wie, że jest idiotą

I na dzień dobry, dwa wpisy tego samego imbecyla, trolującego i piszącego ze samym sobą. Jak małą, zawistną i zakompleksioną gnidą trzeba być, żeby uprawiać taki proceder. Zapewne dzień w dzień poniewierany przez szefa w nędznej pracy i do tego mieszkający u rodziców lub w najlepszym wypadku w 45 metrowym "apartanencie" w kredycie na 25 lat, cały czas próbuje odreagować swoje porażki. Ale jedyne co mu wychodzi to pryszcze i włosy z nosa. I tak już będzie do końca jego marnego, nikomu nie potrzebnego żywota. Poza tym super styl wypowiedzi po którym od razu widać ogólną słabość umysłu i indolencję w wielu dziedzinach.

G
Gość
2 lutego, 21:50, ----:

Tak od pewnego czasu przygladam sie poczynaniom tego idioty draKuli. Stwierdza ze to chory osobnik i najpewniej to zadymianie jest tylko jego udziałem.Sprawia nieudolne wrazenie jakiejś kretyńskiej dyskusji, a to on sam ze sobą się szarpie używajac wielu nicków .Frajerowi wydaje sie, że tego nie widać.:)) Jest zdJadnozowanym czubem :))

Bo tragedia idioty drAKuli polega na tym, że ten idiota nie wie, że jest idiotą

----

Tak od pewnego czasu przygladam sie poczynaniom tego idioty draKuli. Stwierdza ze to chory osobnik i najpewniej to zadymianie jest tylko jego udziałem.Sprawia nieudolne wrazenie jakiejś kretyńskiej dyskusji, a to on sam ze sobą się szarpie używajac wielu nicków .Frajerowi wydaje sie, że tego nie widać.:)) Jest zdJadnozowanym czubem :))

Dodaj ogłoszenie