Wpadł przemytnik 2 mln papierosów wartych 1 mln zł

(pij)
Papierosy ukryte w oponach przewożonych tirem.
Papierosy ukryte w oponach przewożonych tirem. fot. NOSG
Papierosy ukryte były w wielkich oponach przewożonych w naczepie tira oraz w paczkach, w których powinny być meble.

Wczoraj funkcjonariusze Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej ze Świecka z funkcjonariuszami z Izby Celnej z Rzepina skontrolowali tira na trasie pod Świeckiem. W naczepie znaleźli wielkie opony i paczki z naklejkami "meble".

Okazało się, że w oponach i paczkach ukryto 2 mln papierosów. - Ich wartość rynkowa to 1 mln zł - mł. chor. Anna Galon rzecznik prasowy Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej. Papierosy miały trafić na rynek zachodniej Europy.

Kierowca z Polski został zatrzymany. Grozi mu kara do trzech lat więzienia i wysoka grzywna.

Wideo

Komentarze 10

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

~RENEGADE~

Tylko nikt nie powiedzial otumanionemu narodowi ze tym Prezydentem z opozycji nie musi by Kaczynski.Mozna bylo glosowac na kogos innego.Jednak wszyscy w owczym pedzie polecieli glosowac na tych dwoch zlego i gorszego bo nikt inny nie mial podobno szans.GDYBYSCIE GLOSOWALI TO BY MIELI.

W dniu 24.06.2010 o 10:22, Swój napisał:

Zrozum wreszcie otumaniony przez Platformę Obywatelską narodzie,że jedynie Prezydent z opozycji może zawetować szkodzącą obywatelom ustawę i skierować ją do ponownego rozpatrzenia.A tak KAŻDA powtarzam KAŻDA ustawa(nawet najgłupsza)będzie akceptowana bo tak każe Rycho,Zbycho czy Donek.

~gość~
W dniu 24.06.2010 o 11:35, Swój napisał:

Jestem wielbicielem Prezydenta mądrego,który będzie sprawował urząd dla narodu,dla Polski,a nie będącego tylko chorągiewką i przedłużeniem życzeń partii rządzącej.A że naród wybrał do drugiej tury J.Kaczyńskiego to będę na niego głosował bo jest z opozycji a to jest moim zdaniem lepsza alternatywa dla Polski.


No i masz rację!!!!!! Popieram!!!!!
S
Swój
W dniu 24.06.2010 o 10:32, ~gość~ napisał:

Następny półgłupek, podwórkowy polityk, rydzykowy ekspert i wielbiciel Kłamczyńskiego. .


Jestem wielbicielem Prezydenta mądrego,który będzie sprawował urząd dla narodu,dla Polski,a nie będącego tylko chorągiewką i przedłużeniem życzeń partii rządzącej.A że naród wybrał do drugiej tury J.Kaczyńskiego to będę na niego głosował bo jest z opozycji a to jest moim zdaniem lepsza alternatywa dla Polski.
W
Wolny

Czy PO albo PIS to jedna klika, nieważne jaka partia, myślą tylko o swoich interesach. Nikt z tych drani nie pomyśli o zwykłych ludziach i ich problemach. Czemu nie obniżą podatków, zlikwidują rozlicznanie się z urzędem skarbowym jak to już robi za nasz pracodawca? Dlaczego się nie wezmą za ZUS i jego marmury? Ale nie warto się denerwować bo to wszystko jedno wielkie bagno!!

~gość~
W dniu 24.06.2010 o 10:22, Swój napisał:

Zrozum wreszcie otumaniony przez Platformę Obywatelską narodzie,że jedynie Prezydent z opozycji może zawetować szkodzącą obywatelom ustawę i skierować ją do ponownego rozpatrzenia.A tak KAŻDA powtarzam KAŻDA ustawa(nawet najgłupsza)będzie akceptowana bo tak każe Rycho,Zbycho czy Donek.



Następny półgłupek, podwórkowy polityk, rydzykowy ekspert i wielbiciel Kłamczyńskiego. .
S
Swój
W dniu 24.06.2010 o 10:12, ~gość~ napisał:

Ale burak!!!!!! Typowy wyborca Kaczyńskiego!


Zrozum wreszcie otumaniony przez Platformę Obywatelską narodzie,że jedynie Prezydent z opozycji może zawetować szkodzącą obywatelom ustawę i skierować ją do ponownego rozpatrzenia.A tak KAŻDA powtarzam KAŻDA ustawa(nawet najgłupsza)będzie akceptowana bo tak każe Rycho,Zbycho czy Donek.
~gość~
W dniu 23.06.2010 o 18:53, ~Adam~ napisał:

Niech sie w koncu wezna za ta Cyganerie! Mam nadzieje ze Kaczynski dojdzie w kocu do wladzy i zrobi pozadek w tym kraju.



Ale burak!!!!!! Typowy wyborca Kaczyńskiego!
B
BACA
W dniu 24.06.2010 o 00:53, kamil napisał:

Mam dla Ciebie radę: weź słownik w łapę zanim coś napiszesz.OMG



synku a w d*** chcesz? ha ha ha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
k
kamil
W dniu 23.06.2010 o 18:53, ~Adam~ napisał:

Niech sie w koncu wezna za ta Cyganerie! Mam nadzieje ze Kaczynski dojdzie w kocu do wladzy i zrobi pozadek w tym kraju.



Mam dla Ciebie radę: weź słownik w łapę zanim coś napiszesz.OMG
~Adam~

Niech sie w koncu wezna za ta Cyganerie! Mam nadzieje ze Kaczynski dojdzie w kocu do wladzy i zrobi pozadek w tym kraju.

Dodaj ogłoszenie