Zamknij

Gazeta Lubuska

Wpadli dilerzy narkotyków. 5 osób usłyszało 18 zarzutów [ZDJĘCIA]

Wielomiesięczne śledztwo żagańskich policjantów pozwoliło postawienie 18 zarzutów pięciu osobom zamieszanym w handel narkotykami.Początek sprawy miał

KPP Żagań

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/5] Następne

Wielomiesięczne śledztwo żagańskich policjantów pozwoliło postawienie 18 zarzutów pięciu osobom zamieszanym w handel narkotykami.

Początek sprawy miał miejsce na przełomie marca i kwietnia 2015 roku, kiedy to funkcjonariusze zatrzymali młodego mieszkańca powiatu żagańskiego podejrzanego o handel środkami odurzającymi. Po zebraniu materiałów dowodowych 28-latek usłyszał zarzuty i został tymczasowo aresztowany. Policjanci w ciągu następnych miesięcy dotarli do kolejnych osób powiązanych z tym mężczyzną, i zamieszanych w nielegalny proceder.

W sumie zatrzymano pięć osób w wieku 25-31 lat (4 mężczyzn i 1 kobietę). - Usłyszeli oni łącznie 18 zarzutów związanych głównie z handlem narkotykami na terenie Żagania oraz z nieodpłatnym udzielaniem środków psychotropowych i posiadaniem narkotyków - informuje podinsp. Sylwia Woroniec z żagańskiej policji. Grozi im kara do 10 lat więzienia.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy