1/13
PKO Ekstraklasa. Po raz pierwszy w sezonie Legia Warszawa...

PKO Ekstraklasa. Po raz pierwszy w sezonie Legia Warszawa wskoczyła na fotel lidera. Stało się tak dzięki pokonaniu Arki Gdynia (1:0), remisom Pogoni Szczecin (1:1) i Piasta Gliwice (1:1), a zwłaszcza porażce Wisły Płock (1:3). Zobaczcie, jak prezentuje się jedenastka bohaterów minionej serii gier.

2/13
Łotysz robił co mógł w spotkaniu z Legią Warszawa. Bronił...

Pavels Steinbors (Arka Gdynia)

Łotysz robił co mógł w spotkaniu z Legią Warszawa. Bronił strzały na linii i kilka metrów przed nią, strzały z dystansu, dobitki z bliska... Słowem, był o krok od zachowania zasłużonego czystego konta. Poległ dopiero w 78 minucie kiedy piłkę do siatki posłał Jarosław Niezgoda.

W naszej jedenastce Steinbors znalazł się po raz pierwszy.

3/13
Październik zapamięta jako miesiąc debiutu w kadrze Bośni i...

Adnan Kovacević (Korona Kielce)

Październik zapamięta jako miesiąc debiutu w kadrze Bośni i Hercegowiny. Jeszcze nie wiemy, jakie wspomnienia zachowa z listopada, ale przeczuwamy, że pod uwagę weźmie spotkanie z Zagłębiem Lubin. Zagrał w nim bez zarzutu, a drużyna przełamała swoją niemoc.

W naszej jedenastce Kovacević znalazł się po raz trzeci.

4/13
Mecz z Wisłą Kraków był jaki był. Z gry nic nie wychodziło,...

Tomas Petrasek (Raków Częstochowa)

Mecz z Wisłą Kraków był jaki był. Z gry nic nie wychodziło, dlatego beniaminek uruchomił Czecha przy stałych fragmentach. To w końcu przyniosło efekt. W 83 minucie stoper najwyżej wyskoczył w polu karnym i zdobył swoją trzecią bramkę w sezonie. A zespół wygrał i oddalił się od strefy spadkowej.

W naszej jedenastce Petrasek znalazł się po raz drugi.