Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019. Wyniki w Lubuskiem. Powiaty: zielonogórski, gorzowski, nowosolski, słubicki, międzyrzecki [WYNIKI]

(red.)Zaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (15 zdjęć)
Prezentujemy wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego 2019 w Lubuskiem. Sprawdź, który z kandydatów w wyborach do Europarlamentu zdobył najwięcej głosów. Kto zostanie europosłem? Jak będzie wyglądał podział mandatów do Parlamentu Europejskiego?

ZOBACZ TAKŻE: Czworo posłów z naszego okręgu z mandatem. WYNIKI:

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019. Czworo posłów z nas...

POWIAT GORZOWSKI

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejska: PO PSL SLD .N Zieloni: głosy: 9 744; 45,27%

  • ARŁUKOWICZ Bartosz Adam - 4 704
  • LIBERADZKI Bogusław Marian - 2 372
  • POLAK Elżbieta Anna - 1 127
  • PAHL Witold - 919
  • FEDAK Jolanta Beata - 313
  • JABŁOŃSKA Elżbieta - 106
  • RZEPA Jarosław Michał - 66
  • DUDAR Ewa - 60
  • ANIŚKO Tomasz Witold - 55
  • DUDŹ Katarzyna Zofia - 22

Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość: głosy: 8 414; 39,09%

  • RAFALSKA Elżbieta - 6 024
  • BRUDZIŃSKI Joachim Stanisław - 1 716
  • DAJCZAK Władysław - 220
  • HATKA Helena - 165
  • MATERNA Jerzy Marian - 76
  • KAMIŃSKI Michał - 59
  • GOLIŃSKA Małgorzata Joanna - 52
  • HOC Czesław - 51
  • JACH Michał - 38
  • JACYNA-WITT Małgorzata Anna - 13

Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia: głosy: 1 634; 7,59%

  • KUCHARSKA-DZIEDZIC Anita Agnieszka - 901
  • ZIÓŁKOWSKI Jakub - 138
  • PAPROCKA Katarzyna Petronela - 116
  • ZAGAŁA Sven - 106
  • DRUBKOWSKA Monika - 105
  • KOTULA Katarzyna Agata - 71
  • PROKOP-PACZKOWSKA Małgorzata Barbara - 70
  • OLSZEWSKI Łukasz Patryk - 47
  • WEZGRAJ Jacek Artur - 44
  • CZYPICKI Wojciech Janusz - 36

Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy: głosy: 847; 3,93%

  • TUDUJ Krzysztof - 401
  • CHMIELEWSKI Krzysztof Robert - 121
  • MAZUR Paweł Przemysław - 63
  • SZAŁATA Joanna Irena - 56
  • SZENDEROWICZ Klaudia - 53
  • PISZCZEK Arkadiusz Andrzej - 42
  • ŚLUSARCZYK Estera - 40
  • STATECZNY Adrian Jan - 31
  • GŁADKOW Jan - 21
  • WAWRUSZCZAK Iwona Elżbieta - 19

Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15: głosy: 633; 2,94%

  • TOMCZYK-IWKO Olimpia Joanna - 287
  • GUZIKOWSKI Jacek Piotr - 79
  • SAJDAK-WASIK Agnieszka Andżelika - 51
  • KOWALCZUK Ryszard Stanisław - 49
  • DUDOJĆ Mirela Ewa - 45
  • KNOP Roman - 36
  • ZDÓNEK Natalia Lucyna - 27
  • GROC Artur Dariusz - 22
  • ROMECKI Stefan Józef - 20
  • PALIJ Tomasz Jacek - 17

Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS: głosy: 253; 1,18%

  • ZIMMERMANN Julia Eliza - 84
  • WÓJCIK Joanna Katarzyna - 30
  • WIŚNIEWSKI Robert Paweł - 26
  • SZMYTKOWSKI Michał Paweł - 26
  • BEDNARSKI Sebastian Waldemar - 23
  • RUSZKOWSKA Adrianna - 19
  • CIEŚLAK Radosław Tomasz - 13
  • MALISZ Zofia Anna - 13
  • ZIEMSKI Michał - 10
  • GARGUL Anna - 9

GORZÓW WIELKOPOLSKI

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejska PO PSL SLD .N Zieloni: głosy: 21 935; 50,30%

  • ARŁUKOWICZ Bartosz Adam: 10 084
  • LIBERADZKI Bogusław Marian: 6 366
  • PAHL Witold - 3 071
  • POLAK Elżbieta Anna - 1 729
  • FEDAK Jolanta Beata - 228
  • JABŁOŃSKA Elżbieta - 133
  • ANIŚKO Tomasz Witold - 111
  • DUDAR Ewa96
  • RZEPA Jarosław Michał - 69
  • DUDŹ Katarzyna Zofia - 48

Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość: głosy: 14 986; 34,36%

  • RAFALSKA Elżbieta - 11 053
  • BRUDZIŃSKI Joachim Stanisław - 2 922
  • DAJCZAK Władysław - 448
  • HATKA Helena - 213
  • HOC Czesław - 82
  • MATERNA Jerzy Marian - 81
  • GOLIŃSKA Małgorzata Joanna - 65
  • JACH Michał - 52
  • KAMIŃSKI Michał - 48
  • JACYNA-WITT Małgorzata Anna - 22

Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia: głosy: 3 292; 7,55%

  • KUCHARSKA-DZIEDZIC Anita Agnieszka - 1 690
  • DRUBKOWSKA Monika - 376
  • ZIÓŁKOWSKI Jakub - 368
  • ZAGAŁA Sven - 210
  • PAPROCKA Katarzyna Petronela - 164
  • KOTULA Katarzyna Agata - 146
  • PROKOP-PACZKOWSKA Małgorzata Barbara - 133
  • OLSZEWSKI Łukasz Patryk - 77
  • WEZGRAJ Jacek Artur - 68
  • CZYPICKI Wojciech Janusz - 60

Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy: głosy: 1 762; 4,04%

  • TUDUJ Krzysztof - 974
  • CHMIELEWSKI Krzysztof Robert - 212
  • SZAŁATA Joanna Irena - 122
  • MAZUR Paweł Przemysław - 90
  • SZENDEROWICZ Klaudia - 83
  • ŚLUSARCZYK Estera - 76
  • STATECZNY Adrian Jan - 76
  • PISZCZEK Arkadiusz Andrzej - 75
  • GŁADKOW Jan - 28
  • WAWRUSZCZAK Iwona Elżbieta - 26

Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15: głosy: 1 127; 2,58%

  • TOMCZYK-IWKO Olimpia Joanna - 517
  • GUZIKOWSKI Jacek Piotr - 174
  • DUDOJĆ Mirela Ewa - 105
  • SAJDAK-WASIK Agnieszka Andżelika - 95
  • KNOP Roman - 68
  • GROC Artur Dariusz - 40
  • KOWALCZUK Ryszard Stanisław - 35
  • ZDÓNEK Natalia Lucyna - 35
  • PALIJ Tomasz Jacek - 29
  • ROMECKI Stefan Józef - 29

Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS: głosy: 509; 1,17%

  • ZIMMERMANN Julia Eliza - 181
  • SZMYTKOWSKI Michał Paweł - 97
  • BEDNARSKI Sebastian Waldemar - 44
  • RUSZKOWSKA Adrianna - 41
  • WÓJCIK Joanna Katarzyna - 37
  • CIEŚLAK Radosław Tomasz - 34
  • MALISZ Zofia Anna - 28
  • WIŚNIEWSKI Robert Paweł - 26
  • GARGUL Anna - 13
  • ZIEMSKI Michał - 8

POWIAT STRZELECKO-DREZDENECKI

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejska PO PSL SLD .N Zieloni: głosy: 6 046; 44,27%

  • ARŁUKOWICZ Bartosz Adam - 2 699
  • LIBERADZKI Bogusław Marian - 1 217
  • PAHL Witold - 925
  • POLAK Elżbieta Anna - 705
  • 1FEDAK Jolanta Beata - 319
  • JABŁOŃSKA Elżbieta - 65
  • RZEPA Jarosław Michał - 43
  • DUDAR Ewa - 31
  • ANIŚKO Tomasz Witold - 27
  • DUDŹ Katarzyna Zofia - 15

Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość: głosy: 5 866; 42,96%

  • RAFALSKA Elżbieta - 2 956
  • BRUDZIŃSKI Joachim Stanisław - 1 716
  • DAJCZAK Władysław - 726
  • HATKA Helena - 196
  • MATERNA Jerzy Marian - 90
  • KAMIŃSKI Michał - 52
  • HOC Czesław - 50
  • GOLIŃSKA Małgorzata Joanna - 41
  • JACH Michał - 25
  • JACYNA-WITT Małgorzata Anna - 14

Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia: głosy: 783; 5,73%

  • KUCHARSKA-DZIEDZIC Anita Agnieszka - 432
  • ZIÓŁKOWSKI Jakub - 63
  • ZAGAŁA Sven - 57
  • PROKOP-PACZKOWSKA Małgorzata Barbara - 49
  • DRUBKOWSKA Monika - 43
  • PAPROCKA Katarzyna Petronela - 41
  • OLSZEWSKI Łukasz Patryk - 32
  • KOTULA Katarzyna Agata - 32
  • WEZGRAJ Jacek Artur - 21
  • CZYPICKI Wojciech Janusz - 13

Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy: głosy: 430; 3,15%

  • TUDUJ Krzysztof - 201
  • CHMIELEWSKI Krzysztof Robert - 64
  • SZAŁATA Joanna Irena - 36
  • MAZUR Paweł Przemysław - 29
  • ŚLUSARCZYK Estera - 21
  • PISZCZEK Arkadiusz Andrzej - 19
  • STATECZNY Adrian Jan - 19
  • WAWRUSZCZAK Iwona Elżbieta - 15
  • SZENDEROWICZ Klaudia - 14
  • GŁADKOW Jan - 12

Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15: głosy: 371; 2,72%

  • TOMCZYK-IWKO Olimpia Joanna - 165
  • SAJDAK-WASIK Agnieszka Andżelika - 37
  • GUZIKOWSKI Jacek Piotr - 37
  • KNOP Roman - 34
  • DUDOJĆ Mirela Ewa - 26
  • KOWALCZUK Ryszard Stanisław - 20
  • ZDÓNEK Natalia Lucyna - 18
  • PALIJ Tomasz Jacek - 12
  • GROC Artur Dariusz - 11
  • ROMECKI Stefan Józef - 11

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019. Wyniki w Lubuskiem....

Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS:głosy: 160; 1,17%

  • ZIMMERMANN Julia Eliza - 57
  • RUSZKOWSKA Adrianna - 24
  • BEDNARSKI Sebastian Waldemar - 21
  • WIŚNIEWSKI Robert Paweł - 15
  • WÓJCIK Joanna Katarzyna - 13
  • MALISZ Zofia Anna - 10
  • GARGUL Anna - 6
  • SZMYTKOWSKI Michał Paweł - 5
  • CIEŚLAK Radosław Tomasz - 5
  • ZIEMSKI Michał - 4

POWIAT SŁUBICKI

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejska PO PSL SLD .N Zieloni: głosy: 6 506; 49,40%

  • ARŁUKOWICZ Bartosz Adam - 3 258
  • LIBERADZKI Bogusław Marian - 1 453
  • POLAK Elżbieta Anna - 881
  • ANIŚKO Tomasz Witold - 394
  • FEDAK Jolanta Beata - 254
  • PAHL Witold - 118
  • JABŁOŃSKA Elżbieta - 76
  • RZEPA Jarosław Michał - 26
  • DUDAR Ewa - 25
  • DUDŹ Katarzyna Zofia - 21

Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość: głosy: 4 689; 35,60%

  • RAFALSKA Elżbieta - 2 732
  • BRUDZIŃSKI Joachim Stanisław - 1 369
  • MATERNA Jerzy Marian - 171
  • DAJCZAK Władysław - 126
  • HATKA Helena - 113
  • KAMIŃSKI Michał - 47
  • HOC Czesław - 45
  • GOLIŃSKA Małgorzata Joanna - 44
  • JACH Michał - 22
  • JACYNA-WITT Małgorzata Anna - 20

Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia: głosy: 946; 7,18%

  • KUCHARSKA-DZIEDZIC Anita Agnieszka - 569
  • PROKOP-PACZKOWSKA Małgorzata Barbara - 63
  • ZIÓŁKOWSKI Jakub - 56
  • PAPROCKA Katarzyna Petronela - 47
  • DRUBKOWSKA Monika - 47
  • ZAGAŁA Sven - 44
  • OLSZEWSKI Łukasz Patryk - 38
  • KOTULA Katarzyna Agata - 37
  • WEZGRAJ Jacek Artur - 31
  • CZYPICKI Wojciech Janusz - 14

Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy: głosy: 492; 3,74%

  • TUDUJ Krzysztof - 241
  • CHMIELEWSKI Krzysztof Robert - 74
  • PISZCZEK Arkadiusz Andrzej - 39
  • SZENDEROWICZ Klaudia - 35
  • SZAŁATA Joanna Irena - 24
  • MAZUR Paweł Przemysław - 23
  • ŚLUSARCZYK Estera - 20
  • WAWRUSZCZAK Iwona Elżbieta - 14
  • STATECZNY Adrian Jan - 12
  • GŁADKOW Jan - 10

Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15: głosy: 402; 3,05%

  • TOMCZYK-IWKO Olimpia Joanna - 219
  • SAJDAK-WASIK Agnieszka Andżelika - 36
  • KNOP Roman - 27
  • GUZIKOWSKI Jacek Piotr - 26
  • GROC Artur Dariusz - 21
  • ZDÓNEK Natalia Lucyna - 21
  • KOWALCZUK Ryszard Stanisław - 19
  • DUDOJĆ Mirela Ewa - 18
  • ROMECKI Stefan Józef - 9
  • PALIJ Tomasz Jacek - 6

Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS: głosy: 135; 1,03%

  • ZIMMERMANN Julia Eliza - 46
  • RUSZKOWSKA Adrianna - 22
  • BEDNARSKI Sebastian Waldemar - 16
  • WIŚNIEWSKI Robert Paweł - 10
  • GARGUL Anna - 9
  • MALISZ Zofia Anna - 9
  • ZIEMSKI Michał - 8
  • WÓJCIK Joanna Katarzyna - 6
  • SZMYTKOWSKI Michał Paweł - 5
  • CIEŚLAK Radosław Tomasz - 4

POWIAT SULĘCIŃSKI

Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość: głosy: 4 380; 44,53%

  • RAFALSKA Elżbieta - 2 803
  • BRUDZIŃSKI Joachim Stanisław - 975
  • DAJCZAK Władysław - 160
  • MATERNA Jerzy Marian - 153
  • HATKA Helena143
  • GOLIŃSKA Małgorzata Joanna - 59
  • KAMIŃSKI Michał - 40
  • HOC Czesław - 24
  • JACH Michał - 18
  • JACYNA-WITT Małgorzata Anna - 5

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejska PO PSL SLD .N Zieloni: głosy: 4 016; 40,83%

  • ARŁUKOWICZ Bartosz Adam - 1 873
  • LIBERADZKI Bogusław Marian - 1 068
  • POLAK Elżbieta Anna - 646
  • FEDAK Jolanta Beata - 179
  • PAHL Witold - 72
  • ANIŚKO Tomasz Witold - 54
  • JABŁOŃSKA Elżbieta - 45
  • RZEPA Jarosław Michał - 37
  • DUDAR Ewa - 33
  • DUDŹ Katarzyna Zofia - 9

Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia: głosy: 627; 6,37%

  • KUCHARSKA-DZIEDZIC Anita Agnieszka - 373
  • ZAGAŁA Sven - 47
  • ZIÓŁKOWSKI Jakub - 43
  • DRUBKOWSKA Monika - 38
  • KOTULA Katarzyna Agata - 29
  • PROKOP-PACZKOWSKA Małgorzata Barbara - 26
  • OLSZEWSKI Łukasz Patryk - 24
  • PAPROCKA Katarzyna Petronela - 21
  • WEZGRAJ Jacek Artur - 15
  • CZYPICKI Wojciech Janusz - 11

Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy: głosy: 394; 4,01%

  • TUDUJ Krzysztof - 194
  • CHMIELEWSKI Krzysztof Robert - 51
  • SZAŁATA Joanna Irena - 32
  • ŚLUSARCZYK Estera - 29
  • SZENDEROWICZ Klaudia - 21
  • MAZUR Paweł Przemysław - 20
  • PISZCZEK Arkadiusz Andrzej - 15
  • STATECZNY Adrian Jan - 12
  • WAWRUSZCZAK Iwona Elżbieta - 11
  • GŁADKOW Jan - 9

Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15: głosy: 294; 2,99%

  • TOMCZYK-IWKO Olimpia Joanna - 137
  • GUZIKOWSKI Jacek Piotr - 30
  • KOWALCZUK Ryszard Stanisław - 29
  • SAJDAK-WASIK Agnieszka Andżelika - 25
  • KNOP Roman - 20
  • GROC Artur Dariusz - 15
  • DUDOJĆ Mirela Ewa - 14
  • ZDÓNEK Natalia Lucyna - 10
  • PALIJ Tomasz Jacek - 8
  • ROMECKI Stefan Józef - 6

Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS: głosy: 125; 1,27%

  • ZIMMERMANN Julia Eliza - 34
  • WIŚNIEWSKI Robert Paweł - 26
  • RUSZKOWSKA Adrianna - 16
  • BEDNARSKI Sebastian Waldemar - 14
  • WÓJCIK Joanna Katarzyna - 14
  • GARGUL Anna - 8
  • SZMYTKOWSKI Michał Paweł - 8
  • CIEŚLAK Radosław Tomasz - 3
  • ZIEMSKI Michał - 1
  • MALISZ Zofia Anna - 1

CZYTAJ TAKŻE:
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019: Elżbieta Rafalska z mandatem do Europarlamentu? - Dajcie mi ochłonąć - mówi

POWIAT MIĘDZYRZECKI

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejska PO PSL SLD .N Zieloni: głosy: 8 383; 47,59%

  • ARŁUKOWICZ Bartosz Adam - 3 815
  • LIBERADZKI Bogusław Marian - 2 495
  • POLAK Elżbieta Anna - 1 159
  • FEDAK Jolanta Beata - 449
  • PAHL Witold - 148
  • JABŁOŃSKA Elżbieta - 83
  • DUDAR Ewa - 70
  • RZEPA Jarosław Michał - 69
  • ANIŚKO Tomasz Witold - 65
  • DUDŹ Katarzyna Zofia - 30

Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość: głosy: 6 576; 37,33%

  • RAFALSKA Elżbieta - 3 307
  • BRUDZIŃSKI Joachim Stanisław - 2 035
  • DAJCZAK Władysław - 369
  • MATERNA Jerzy Marian - 314
  • HATKA Helena - 266
  • GOLIŃSKA Małgorzata Joanna - 97
  • KAMIŃSKI Michał - 76
  • HOC Czesław - 56
  • JACH Michał - 46
  • JACYNA-WITT Małgorzata Anna - 10

Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia: głosy: 1 202; 6,82%

  • KUCHARSKA-DZIEDZIC Anita Agnieszka - 671
  • PROKOP-PACZKOWSKA Małgorzata Barbara - 91
  • ZIÓŁKOWSKI Jakub - 84
  • PAPROCKA Katarzyna Petronela - 79
  • ZAGAŁA Sven - 73
  • DRUBKOWSKA Monika - 61
  • KOTULA Katarzyna Agata - 47
  • WEZGRAJ Jacek Artur - 38
  • OLSZEWSKI Łukasz Patryk - 35
  • CZYPICKI Wojciech Janusz - 23

Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy: głosy: 638; 3,62%

  • TUDUJ Krzysztof - 289
  • CHMIELEWSKI Krzysztof Robert - 99
  • SZAŁATA Joanna Irena - 65
  • MAZUR Paweł Przemysław - 38
  • PISZCZEK Arkadiusz Andrzej - 32
  • SZENDEROWICZ Klaudia - 31
  • ŚLUSARCZYK Estera - 30
  • STATECZNY Adrian Jan - 28
  • WAWRUSZCZAK Iwona Elżbieta - 15
  • GŁADKOW Jan - 11

Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15: głosy: 604; 3,43%

  • TOMCZYK-IWKO Olimpia Joanna - 274
  • GUZIKOWSKI Jacek Piotr - 71
  • SAJDAK-WASIK Agnieszka Andżelika - 66
  • KNOP Roman - 57
  • ZDÓNEK Natalia Lucyna - 39
  • KOWALCZUK Ryszard Stanisław - 27
  • DUDOJĆ Mirela Ewa - 24
  • GROC Artur Dariusz - 18
  • PALIJ Tomasz Jacek - 18
  • ROMECKI Stefan Józef - 10

Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS: głosy: 212; 1,20%

  • ZIMMERMANN Julia Eliza - 95
  • RUSZKOWSKA Adrianna - 23
  • BEDNARSKI Sebastian Waldemar - 21
  • WIŚNIEWSKI Robert Paweł - 21
  • MALISZ Zofia Anna - 12
  • GARGUL Anna - 11
  • SZMYTKOWSKI Michał Paweł - 9
  • WÓJCIK Joanna Katarzyna - 8
  • ZIEMSKI Michał - 7
  • CIEŚLAK Radosław Tomasz - 5

POWIAT ŚWIEBODZIŃSKI

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejska PO PSL SLD .N Zieloni: głosy: 7 626; 45,43%

  • ARŁUKOWICZ Bartosz Adam - 3 217
  • POLAK Elżbieta Anna - 1 813
  • LIBERADZKI Bogusław Marian - 1 796
  • FEDAK Jolanta Beata - 519
  • JABŁOŃSKA Elżbieta - 77
  • RZEPA Jarosław Michał - 55
  • ANIŚKO Tomasz Witold - 43
  • DUDAR Ewa - 41
  • PAHL Witold - 39
  • DUDŹ Katarzyna Zofia - 26

Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość: głosy: 6 478; 38,59%

  • RAFALSKA Elżbieta - 2 568
  • BRUDZIŃSKI Joachim Stanisław - 2 237
  • DAJCZAK Władysław - 737
  • MATERNA Jerzy Marian - 632
  • HATKA Helena - 92
  • KAMIŃSKI Michał - 62
  • GOLIŃSKA Małgorzata Joanna - 59
  • HOC Czesław - 49
  • JACH Michał - 28
  • JACYNA-WITT Małgorzata Anna - 14

Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia: głosy: 1 124; 6,70%

  • KUCHARSKA-DZIEDZIC Anita Agnieszka - 672
  • ZAGAŁA Sven - 76
  • ZIÓŁKOWSKI Jakub - 75
  • PAPROCKA Katarzyna Petronela - 60
  • PROKOP-PACZKOWSKA Małgorzata Barbara - 54
  • DRUBKOWSKA Monika - 49
  • KOTULA Katarzyna Agata - 46
  • OLSZEWSKI Łukasz Patryk - 41
  • WEZGRAJ Jacek Artur - 27
  • CZYPICKI Wojciech Janusz - 24

Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy: głosy: 731; 4,36%

  • TUDUJ Krzysztof - 392
  • CHMIELEWSKI Krzysztof Robert - 77
  • SZAŁATA Joanna Irena - 52
  • SZENDEROWICZ Klaudia - 48
  • MAZUR Paweł Przemysław - 44
  • PISZCZEK Arkadiusz Andrzej - 32
  • STATECZNY Adrian Jan - 28
  • ŚLUSARCZYK Estera - 25
  • GŁADKOW Jan - 17
  • WAWRUSZCZAK Iwona Elżbieta - 16

Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15: głosy: 582; 3,47%

  • TOMCZYK-IWKO Olimpia Joanna - 339
  • SAJDAK-WASIK Agnieszka Andżelika - 58
  • GUZIKOWSKI Jacek Piotr - 35
  • KNOP Roman - 34
  • KOWALCZUK Ryszard Stanisław - 32
  • ZDÓNEK Natalia Lucyna - 25
  • GROC Artur Dariusz - 21
  • PALIJ Tomasz Jacek - 13
  • DUDOJĆ Mirela Ewa - 13
  • ROMECKI Stefan Józef - 12

Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS: głosy: 244; 1,45%

  • ZIMMERMANN Julia Eliza - 92
  • BEDNARSKI Sebastian Waldemar - 33
  • RUSZKOWSKA Adrianna - 31
  • WÓJCIK Joanna Katarzyna - 24
  • MALISZ Zofia Anna - 18
  • WIŚNIEWSKI Robert Paweł - 17
  • ZIEMSKI Michał - 13
  • GARGUL Anna - 7
  • CIEŚLAK Radosław Tomasz - 7
  • SZMYTKOWSKI Michał Paweł - 2

POWIAT KROŚNIEŃSKI

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejska PO PSL SLD .N Zieloni: głosy: 7 266; 47,24%

  • ARŁUKOWICZ Bartosz Adam - 3 008
  • LIBERADZKI Bogusław Marian - 1 726
  • POLAK Elżbieta Anna - 1 606
  • FEDAK Jolanta Beata - 629
  • JABŁOŃSKA Elżbieta - 78
  • DUDAR Ewa - 59
  • PAHL Witold - 53
  • DUDŹ Katarzyna Zofia - 37
  • RZEPA Jarosław Michał - 35
  • ANIŚKO Tomasz Witold - 35

Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość: głosy: 5 548; 36,07%

  • BRUDZIŃSKI Joachim Stanisław - 2 882
  • RAFALSKA Elżbieta - 1 492
  • MATERNA Jerzy Marian - 692
  • HATKA Helena - 118
  • DAJCZAK Władysław - 115
  • GOLIŃSKA Małgorzata Joanna - 78
  • KAMIŃSKI Michał - 75
  • HOC Czesław - 56
  • JACH Michał - 21
  • JACYNA-WITT Małgorzata Anna - 19

Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia: głosy: 1 131; 7,35%

  • KUCHARSKA-DZIEDZIC Anita Agnieszka - 732
  • ZAGAŁA Sven - 76
  • PAPROCKA Katarzyna Petronela - 63
  • PROKOP-PACZKOWSKA Małgorzata Barbara - 57
  • ZIÓŁKOWSKI Jakub - 55
  • DRUBKOWSKA Monika - 35
  • KOTULA Katarzyna Agata - 35
  • OLSZEWSKI Łukasz Patryk - 34
  • WEZGRAJ Jacek Artur - 27
  • CZYPICKI Wojciech Janusz - 17

Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy: głosy: 624; 4,06%

  • TUDUJ Krzysztof - 284
  • PISZCZEK Arkadiusz Andrzej - 94
  • CHMIELEWSKI Krzysztof Robert - 66
  • MAZUR Paweł Przemysław - 48
  • SZAŁATA Joanna Irena - 36
  • SZENDEROWICZ Klaudia - 32
  • STATECZNY Adrian Jan - 26
  • ŚLUSARCZYK Estera - 21
  • WAWRUSZCZAK Iwona Elżbieta - 13
  • GŁADKOW Jan - 4

Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15: głosy: 624; 4,06%

  • TOMCZYK-IWKO Olimpia Joanna - 304
  • ZDÓNEK Natalia Lucyna - 114
  • KOWALCZUK Ryszard Stanisław - 63
  • SAJDAK-WASIK Agnieszka Andżelika - 53
  • GUZIKOWSKI Jacek Piotr - 31
  • KNOP Roman - 23
  • DUDOJĆ Mirela Ewa - 14
  • GROC Artur Dariusz - 9
  • ROMECKI Stefan Józef - 8
  • PALIJ Tomasz Jacek - 5

Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS: głosy: 188; 1,22%

  • ZIMMERMANN Julia Eliza - 72
  • RUSZKOWSKA Adrianna - 23
  • WIŚNIEWSKI Robert Paweł - 22
  • BEDNARSKI Sebastian Waldemar - 21
  • WÓJCIK Joanna Katarzyna - 12
  • MALISZ Zofia Anna - 11
  • GARGUL Anna - 9
  • CIEŚLAK Radosław Tomasz - 7
  • ZIEMSKI Michał - 6
  • SZMYTKOWSKI Michał Paweł - 5

POWIAT ZIELONOGÓRSKI

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejska PO PSL SLD .N Zieloni: głosy: 11 184 głosów; 48,42%

  • POLAK Elżbieta Anna - 3 784
  • ARŁUKOWICZ Bartosz Adam - 3 514
  • LIBERADZKI Bogusław Marian - 2 983
  • FEDAK Jolanta Beata - 525
  • JABŁOŃSKA Elżbieta - 112
  • RZEPA Jarosław Michał - 77
  • PAHL Witold - 61
  • DUDAR Ewa - 53
  • ANIŚKO Tomasz Witold - 46
  • DUDŹ Katarzyna Zofia - 29

Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość: głosy: 8 144; 35,26%

  • BRUDZIŃSKI Joachim Stanisław - 3 423
  • RAFALSKA Elżbieta - 2 248
  • MATERNA Jerzy Marian - 1 691
  • DAJCZAK Władysław - 290
  • HATKA Helena - 131
  • KAMIŃSKI Michał - 101
  • GOLIŃSKA Małgorzata Joanna - 96
  • HOC Czesław - 74
  • JACH Michał - 48
  • JACYNA-WITT Małgorzata Anna - 42

Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia: głosy: 1 755; 7,60%

  • KUCHARSKA-DZIEDZIC Anita Agnieszka - 1 169
  • ZAGAŁA Sven - 92
  • ZIÓŁKOWSKI Jakub - 89
  • PAPROCKA Katarzyna Petronela - 82
  • PROKOP-PACZKOWSKA Małgorzata Barbara - 74
  • KOTULA Katarzyna Agata - 70
  • OLSZEWSKI Łukasz Patryk - 56
  • WEZGRAJ Jacek Artur - 49
  • DRUBKOWSKA Monika - 49
  • CZYPICKI Wojciech Janusz - 25

Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy: głosy: 929; 4,02%

  • TUDUJ Krzysztof - 493
  • CHMIELEWSKI Krzysztof Robert - 117
  • SZAŁATA Joanna Irena - 65
  • SZENDEROWICZ Klaudia - 59
  • STATECZNY Adrian Jan - 49
  • MAZUR Paweł Przemysław - 44
  • PISZCZEK Arkadiusz Andrzej - 41
  • ŚLUSARCZYK Estera - 37
  • WAWRUSZCZAK Iwona Elżbieta - 12
  • GŁADKOW Jan - 12

Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15: głosy: 788; 3,41%

  • TOMCZYK-IWKO Olimpia Joanna - 430
  • SAJDAK-WASIK Agnieszka Andżelika - 84
  • KNOP Roman - 70
  • GUZIKOWSKI Jacek Piotr - 57
  • KOWALCZUK Ryszard Stanisław - 46
  • ZDÓNEK Natalia Lucyna - 37
  • GROC Artur Dariusz - 23
  • DUDOJĆ Mirela Ewa - 16
  • ROMECKI Stefan Józef - 14
  • PALIJ Tomasz Jacek - 11

Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS: głosy: 298; 1,29%

  • ZIMMERMANN Julia Eliza - 112
  • BEDNARSKI Sebastian Waldemar - 45
  • RUSZKOWSKA Adrianna - 37
  • WIŚNIEWSKI Robert Paweł - 23
  • WÓJCIK Joanna Katarzyna - 23
  • MALISZ Zofia Anna - 20
  • GARGUL Anna - 14
  • ZIEMSKI Michał - 11
  • CIEŚLAK Radosław Tomasz - 8
  • SZMYTKOWSKI Michał Paweł - 5

ZIELONA GÓRA

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejska PO PSL SLD .N Zieloni: głosy: 31 220; 56,96%

  • POLAK Elżbieta Anna - 11 276
  • ARŁUKOWICZ Bartosz Adam - 10 486
  • LIBERADZKI Bogusław Marian - 8 105
  • FEDAK Jolanta Beata - 783
  • ANIŚKO Tomasz Witold - 135
  • PAHL Witold - 101
  • DUDAR Ewa - 98
  • JABŁOŃSKA Elżbieta - 97
  • RZEPA Jarosław Michał - 93
  • DUDŹ Katarzyna Zofia - 46

Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość: głosy: 14 836; 27,07%

  • BRUDZIŃSKI Joachim Stanisław - 5 833
  • MATERNA Jerzy Marian - 4 717
  • RAFALSKA Elżbieta - 3 232
  • DAJCZAK Władysław - 402
  • HATKA Helena - 199
  • HOC Czesław - 126
  • GOLIŃSKA Małgorzata Joanna - 109
  • KAMIŃSKI Michał - 109
  • JACYNA-WITT Małgorzata Anna - 58
  • JACH Michał - 51

Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia: głosy: 4 574; 8,35%

  • KUCHARSKA-DZIEDZIC Anita Agnieszka - 3 689
  • ZAGAŁA Sven - 187
  • ZIÓŁKOWSKI Jakub - 152
  • PROKOP-PACZKOWSKA Małgorzata Barbara - 105
  • PAPROCKA Katarzyna Petronela - 100
  • KOTULA Katarzyna Agata - 88
  • OLSZEWSKI Łukasz Patryk - 79
  • WEZGRAJ Jacek Artur - 62
  • DRUBKOWSKA Monika - 61
  • CZYPICKI Wojciech Janusz - 51

Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy: głosy: 2 007; 3,66%

  • TUDUJ Krzysztof - 1 182
  • CHMIELEWSKI Krzysztof Robert - 269
  • SZAŁATA Joanna Irena - 102
  • MAZUR Paweł Przemysław - 101
  • SZENDEROWICZ Klaudia - 88
  • PISZCZEK Arkadiusz Andrzej - 80
  • STATECZNY Adrian Jan - 74
  • ŚLUSARCZYK Estera - 63
  • WAWRUSZCZAK Iwona Elżbieta - 27
  • GŁADKOW Jan - 21

Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15: głosy: 1 648; 3,01%

  • TOMCZYK-IWKO Olimpia Joanna - 1 141
  • SAJDAK-WASIK Agnieszka Andżelika - 97
  • GUZIKOWSKI Jacek Piotr - 93
  • KNOP Roman - 74
  • KOWALCZUK Ryszard Stanisław - 67
  • ZDÓNEK Natalia Lucyna - 56
  • DUDOJĆ Mirela Ewa - 34
  • GROC Artur Dariusz - 33
  • ROMECKI Stefan Józef - 29
  • PALIJ Tomasz Jacek - 24

Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS: głosy: 521; 0,95%

  • ZIMMERMANN Julia Eliza - 225
  • RUSZKOWSKA Adrianna - 105
  • BEDNARSKI Sebastian Waldemar - 52
  • WÓJCIK Joanna Katarzyna - 35
  • WIŚNIEWSKI Robert Paweł - 33
  • MALISZ Zofia Anna - 23
  • GARGUL Anna - 20
  • ZIEMSKI Michał - 10
  • SZMYTKOWSKI Michał Paweł - 9
  • CIEŚLAK Radosław Tomasz - 9

POWIAT ŻARSKI

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejska PO PSL SLD .N Zieloni: głosy: 12 065; 43,76%

  • ARŁUKOWICZ Bartosz Adam - 5 342
  • LIBERADZKI Bogusław Marian - 3 522
  • POLAK Elżbieta Anna - 2 242
  • FEDAK Jolanta Beata - 455
  • JABŁOŃSKA Elżbieta - 136
  • ANIŚKO Tomasz Witold - 122
  • DUDAR Ewa - 82
  • PAHL Witold - 64
  • RZEPA Jarosław Michał - 64
  • DUDŹ Katarzyna Zofia - 36

Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość: głosy: 10 577; 38,36%

  • BRUDZIŃSKI Joachim Stanisław - 4 824
  • RAFALSKA Elżbieta - 2 802
  • MATERNA Jerzy Marian - 1 713
  • HOC Czesław - 385
  • DAJCZAK Władysław - 240
  • GOLIŃSKA Małgorzata Joanna - 180
  • HATKA Helena - 175
  • KAMIŃSKI Michał - 158
  • JACH Michał - 61
  • JACYNA-WITT Małgorzata Anna - 39

Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia: głosy: 2 135; 7,74%

  • KUCHARSKA-DZIEDZIC Anita Agnieszka - 1 325
  • ZAGAŁA Sven - 147
  • ZIÓŁKOWSKI Jakub - 121
  • PROKOP-PACZKOWSKA Małgorzata Barbara - 106
  • PAPROCKA Katarzyna Petronela - 102
  • KOTULA Katarzyna Agata - 89
  • OLSZEWSKI Łukasz Patryk - 77
  • DRUBKOWSKA Monika - 68
  • WEZGRAJ Jacek Artur - 57
  • CZYPICKI Wojciech Janusz - 43

Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy: głosy: 1 231; 4,46%

  • TUDUJ Krzysztof - 659
  • CHMIELEWSKI Krzysztof Robert - 137
  • PISZCZEK Arkadiusz Andrzej - 91
  • ŚLUSARCZYK Estera - 75
  • SZAŁATA Joanna Irena - 71
  • SZENDEROWICZ Klaudia - 56
  • MAZUR Paweł Przemysław - 56
  • STATECZNY Adrian Jan - 40
  • WAWRUSZCZAK Iwona Elżbieta - 24
  • GŁADKOW Jan - 22

Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15: głosy: 1 178; 4,27%

  • TOMCZYK-IWKO Olimpia Joanna - 453
  • KOWALCZUK Ryszard Stanisław - 274
  • DUDOJĆ Mirela Ewa - 123
  • SAJDAK-WASIK Agnieszka Andżelika - 96
  • GUZIKOWSKI Jacek Piotr - 60
  • KNOP Roman - 49
  • ZDÓNEK Natalia Lucyna - 49
  • GROC Artur Dariusz - 36
  • PALIJ Tomasz Jacek - 19
  • ROMECKI Stefan Józef - 19

Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS: głosy: 387; 1,40%

  • ZIMMERMANN Julia Eliza - 150
  • BEDNARSKI Sebastian Waldemar - 52
  • RUSZKOWSKA Adrianna - 47
  • WÓJCIK Joanna Katarzyna - 29
  • MALISZ Zofia Anna - 24
  • WIŚNIEWSKI Robert Paweł - 23
  • GARGUL Anna - 21
  • CIEŚLAK Radosław Tomasz - 18
  • ZIEMSKI Michał - 12
  • SZMYTKOWSKI Michał Paweł - 11

POWIAT ŻAGAŃSKI

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejska PO PSL SLD .N Zieloni: głosy: 9 671; 43,48%

  • POLAK Elżbieta Anna - 3 559
  • ARŁUKOWICZ Bartosz Adam - 3 385
  • LIBERADZKI Bogusław Marian - 2 043
  • FEDAK Jolanta Beata - 396
  • JABŁOŃSKA Elżbieta - 74
  • DUDAR Ewa - 56
  • PAHL Witold - 51
  • RZEPA Jarosław Michał - 45
  • ANIŚKO Tomasz Witold - 43
  • DUDŹ Katarzyna Zofia - 19

Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość: głosy: 9 410: 42,30%

  • BRUDZIŃSKI Joachim Stanisław - 4 708
  • RAFALSKA Elżbieta - 2 480
  • MATERNA Jerzy Marian - 1 334
  • DAJCZAK Władysław - 234
  • GOLIŃSKA Małgorzata Joanna - 160
  • KAMIŃSKI Michał - 147
  • HOC Czesław - 131
  • HATKA Helena - 95
  • JACH Michał - 69
  • JACYNA-WITT Małgorzata Anna - 52

Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia: głosy: 1 395; 6,27%

  • KUCHARSKA-DZIEDZIC Anita Agnieszka - 852
  • ZAGAŁA Sven - 99
  • ZIÓŁKOWSKI Jakub - 82
  • PROKOP-PACZKOWSKA Małgorzata Barbara - 81
  • PAPROCKA Katarzyna Petronela - 72
  • OLSZEWSKI Łukasz Patryk - 54
  • KOTULA Katarzyna Agata - 45
  • WEZGRAJ Jacek Artur - 42
  • DRUBKOWSKA Monika - 41
  • CZYPICKI Wojciech Janusz - 27

Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy: głosy: 807; 3,63%

  • TUDUJ Krzysztof - 418
  • CHMIELEWSKI Krzysztof Robert - 101
  • MAZUR Paweł Przemysław - 53
  • SZAŁATA Joanna Irena - 46
  • STATECZNY Adrian Jan - 41
  • PISZCZEK Arkadiusz Andrzej - 39
  • ŚLUSARCZYK Estera - 36
  • SZENDEROWICZ Klaudia - 29
  • WAWRUSZCZAK Iwona Elżbieta - 26
  • GŁADKOW Jan - 18

Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15: głosy: 693; 3,12%

  • TOMCZYK-IWKO Olimpia Joanna - 338
  • GUZIKOWSKI Jacek Piotr - 62
  • KOWALCZUK Ryszard Stanisław - 61
  • SAJDAK-WASIK Agnieszka Andżelika - 56
  • KNOP Roman - 54
  • ZDÓNEK Natalia Lucyna - 40
  • DUDOJĆ Mirela Ewa - 33
  • GROC Artur Dariusz - 27
  • ROMECKI Stefan Józef - 15
  • PALIJ Tomasz Jacek - 7

Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS: głosy: 268; 1,20%

  • ZIMMERMANN Julia Eliza - 105
  • BEDNARSKI Sebastian Waldemar - 43
  • RUSZKOWSKA Adrianna - 33
  • WÓJCIK Joanna Katarzyna - 17
  • WIŚNIEWSKI Robert Paweł - 16
  • GARGUL Anna - 16
  • ZIEMSKI Michał - 13
  • CIEŚLAK Radosław Tomasz - 12
  • MALISZ Zofia Anna - 12
  • SZMYTKOWSKI Michał Paweł - 1

POWIAT NOWOSOLSKI

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejska PO PSL SLD .N Zieloni: głosy: 11 766; 44,79%

  • ARŁUKOWICZ Bartosz Adam - 4 395
  • POLAK Elżbieta Anna - 3 532
  • LIBERADZKI Bogusław Marian - 3 159
  • FEDAK Jolanta Beata - 346
  • JABŁOŃSKA Elżbieta - 105
  • PAHL Witold - 57
  • ANIŚKO Tomasz Witold - 50
  • RZEPA Jarosław Michał - 46
  • DUDAR Ewa - 42
  • DUDŹ Katarzyna Zofia - 34

Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość: głosy: 10 860; 41,34%

  • BRUDZIŃSKI Joachim Stanisław - 5 160
  • RAFALSKA Elżbieta - 3 208
  • MATERNA Jerzy Marian - 1 379
  • DAJCZAK Władysław - 332
  • HOC Czesław - 218
  • GOLIŃSKA Małgorzata Joanna - 148
  • KAMIŃSKI Michał - 143
  • HATKA Helena - 125
  • JACH Michał - 98
  • JACYNA-WITT Małgorzata Anna - 49

Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia: głosy: 1 563; 5,95%

  • KUCHARSKA-DZIEDZIC Anita Agnieszka - 995
  • ZAGAŁA Sven - 107
  • PROKOP-PACZKOWSKA Małgorzata Barbara - 82
  • PAPROCKA Katarzyna Petronela - 76
  • ZIÓŁKOWSKI Jakub - 76
  • KOTULA Katarzyna Agata - 59
  • WEZGRAJ Jacek Artur - 49
  • OLSZEWSKI Łukasz Patryk - 49
  • DRUBKOWSKA Monika - 48
  • CZYPICKI Wojciech Janusz - 22

Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy: głosy: 1 002; 3,81%

  • TUDUJ Krzysztof - 535
  • CHMIELEWSKI Krzysztof Robert - 125
  • SZAŁATA Joanna Irena - 78
  • SZENDEROWICZ Klaudia - 58
  • MAZUR Paweł Przemysław - 53
  • PISZCZEK Arkadiusz Andrzej - 45
  • ŚLUSARCZYK Estera - 38
  • STATECZNY Adrian Jan - 38
  • WAWRUSZCZAK Iwona Elżbieta - 19
  • GŁADKOW Jan - 13

Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15: głosy: 831; 3,16%

  • TOMCZYK-IWKO Olimpia Joanna - 433
  • SAJDAK-WASIK Agnieszka Andżelika - 90
  • KNOP Roman - 75
  • GUZIKOWSKI Jacek Piotr - 72
  • KOWALCZUK Ryszard Stanisław - 53
  • ZDÓNEK Natalia Lucyna - 30
  • GROC Artur Dariusz - 29
  • DUDOJĆ Mirela Ewa - 19
  • ROMECKI Stefan Józef - 16
  • PALIJ Tomasz Jacek - 14

Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS: głosy: 249; 0,95%

  • ZIMMERMANN Julia Eliza - 88
  • RUSZKOWSKA Adrianna - 33
  • BEDNARSKI Sebastian Waldemar - 30
  • WIŚNIEWSKI Robert Paweł - 26
  • WÓJCIK Joanna Katarzyna - 17
  • MALISZ Zofia Anna - 15
  • ZIEMSKI Michał - 13
  • GARGUL Anna - 13
  • CIEŚLAK Radosław Tomasz - 12
  • SZMYTKOWSKI Michał Paweł - 2

POWIAT WSCHOWSKI

Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość: głosy: 5 538; 51,04%

  • RAFALSKA Elżbieta - 3 204
  • BRUDZIŃSKI Joachim Stanisław - 1 751
  • MATERNA Jerzy Marian - 195
  • DAJCZAK Władysław - 106
  • GOLIŃSKA Małgorzata Joanna - 80
  • KAMIŃSKI Michał - 64
  • HATKA Helena - 56
  • HOC Czesław - 44
  • JACH Michał - 23
  • JACYNA-WITT Małgorzata Anna - 15

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejska PO PSL SLD .N Zieloni: głosy: 3 786; 34,89%

  • ARŁUKOWICZ Bartosz Adam - 1 558
  • LIBERADZKI Bogusław Marian - 888
  • POLAK Elżbieta Anna - 852
  • FEDAK Jolanta Beata - 348
  • JABŁOŃSKA Elżbieta - 51
  • DUDAR Ewa - 31
  • RZEPA Jarosław Michał - 25
  • PAHL Witold - 15
  • ANIŚKO Tomasz Witold - 11
  • DUDŹ Katarzyna Zofia - 7

Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia: głosy: 641; 5,91%

  • KUCHARSKA-DZIEDZIC Anita Agnieszka - 387
  • OLSZEWSKI Łukasz Patryk - 38
  • PROKOP-PACZKOWSKA Małgorzata Barbara - 37
  • KOTULA Katarzyna Agata - 37
  • ZIÓŁKOWSKI Jakub - 30
  • ZAGAŁA Sven - 28
  • PAPROCKA Katarzyna Petronela - 26
  • DRUBKOWSKA Monika - 26
  • WEZGRAJ Jacek Artur - 24
  • CZYPICKI Wojciech Janusz - 8

Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy: głosy: 419; 3,86%

  • TUDUJ Krzysztof - 218
  • CHMIELEWSKI Krzysztof Robert - 51
  • SZENDEROWICZ Klaudia - 27
  • MAZUR Paweł Przemysław - 26
  • STATECZNY Adrian Jan - 26
  • PISZCZEK Arkadiusz Andrzej - 20
  • SZAŁATA Joanna Irena - 19
  • ŚLUSARCZYK Estera - 13
  • GŁADKOW Jan - 11
  • WAWRUSZCZAK Iwona Elżbieta - 8

Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15: głosy: 326; 3,00%

  • TOMCZYK-IWKO Olimpia Joanna - 158
  • KNOP Roman37
  • SAJDAK-WASIK Agnieszka Andżelika - 27
  • KOWALCZUK Ryszard Stanisław - 27
  • GUZIKOWSKI Jacek Piotr - 22
  • ZDÓNEK Natalia Lucyna - 18
  • DUDOJĆ Mirela Ewa - 11
  • ROMECKI Stefan Józef - 11
  • GROC Artur Dariusz - 9
  • PALIJ Tomasz Jacek - 6

Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS: głosy: 141; 1,30%

  • ZIMMERMANN Julia Eliza - 56
  • BEDNARSKI Sebastian Waldemar - 22
  • RUSZKOWSKA Adrianna - 20
  • WIŚNIEWSKI Robert Paweł - 11
  • WÓJCIK Joanna Katarzyna - 11
  • ZIEMSKI Michał - 7
  • MALISZ Zofia Anna - 5
  • CIEŚLAK Radosław Tomasz - 4
  • SZMYTKOWSKI Michał Paweł - 3
  • GARGUL Anna - 2

Wybory do Europarlamentu 2019. Wyniki sondażowe Exit Poll so...

Nowi europosłowie 2019. Kto zdobył mandaty do europarlamentu...

Wybory do europarlamentu 2019 [OSTATECZNE OFICJALNE WYNIKI P...

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3