Źródło: TVN 24
Wyniki wyborów do rady powiatu zielonogórskiego. Te osoby dostały mandat:
- ANDRASIAK Mirosław - 6.35 proc. głosów
- BAJOR Roman Piotr - 5.06 proc. głosów
- CYGAN Marian - 8.09 proc. głosów
- CYGAŃSKI Tadeusz Ryszard - 11.66 proc. głosów
- GĘBICKI Jacek - 25.84 proc. głosów
- GÓRNICKI Ryszard - 8.28proc. głosów
- HOŁOŁUB Czesław - 9.34 proc. głosów
- JASKULSKI Adam Konstanty - 15.23 proc. głosów
- LOCH Leokadia Maria - 15.57 proc. głosów
- ŁAZICKI Edwin - 10.03 proc. głosów
- MACIEJEWSKA Gabriela Maria - 9.95 proc. głosów
- PLECHAN Ireneusz Henryk - 15.46 proc. głosów
- PYRTKO Danuta - 5.66 proc. głosów
- SZUBERT Aleksandra Sylwia - 13.15 proc. głosów
- SZUŁCIK Alicja - 8.65 proc. głosów
- SZYJKA Edward - 2.96 proc. głosów
- WĄCHAŁA-JĘDRAS Urszula Marianna - 5.88 proc. głosów
- WRÓBLEWSKI Dariusz Jerzy - 14.89 proc. głosów
- ZAWADA Beata Kazimiera - 14.41 proc. głosów
WYBORY SAMORZĄDOWE 2018 W LUBUSKIEM - WYNIKI, FREKWENCJA
KANDYDACI DO RADY POWIATU ZIELONOGÓRSKIEGO:
Okręg 1
Sulechów
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 1 Roman Piotr Bajor
- 2 Ewa Katarzyna Przybyła-Mężyńska
- 3 Mariusz Franciszek Bieława
- 4 Danuta Helena Hołołub
- 5 Barbara Jolanta Majewska-Durda
- 6 Andrzej Piórkowski
- 7 Piotr Kruhlik
- 8 Hubert Mielcarek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 1 Romualda Maria Jarecka-Cieślak
- 2 Dorota Anna Mackiewicz
- 3 Piotr Wenne
- 4 Klaudia Marta Hajduła
- 5 Andrzej Roch Kowalski
- 6 Mariusz Wudarski
- 7 Agnieszka Maria Vogel
- 8 Tomasz Miter
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Ryszard Górnicki
- 2 Edward Szyjka
- 3 Renata Siemaszko
- 4 Włodzimierz Bolesław Grafka
- 5 Jan Zdzisław Hołołub
- 6 Anna Małgorzata Gawrońska
- 7 Ryszard Teterycz
- 8 Dorota Wanda Mospan
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 1 Edwin Łazicki
- 2 Krystyna Elżbieta Szczepańska
- 3 Czesław Hołołub
- 4 Julian Kozłowski
- 5 Andrzej Wróblewski
- 6 Monika Angelina Beśka
- 7 Beata Barbara Kędziora
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU ZIELONOGÓRSKIEGO
- 1 Mirosław Andrasiak
- 2 Józef Jan Krycia
- 3 Ewa Małgorzata Łysień
- 4 Karol Cegłowski
- 5 Magda Katarzyna Sadło
- 6 Radosław Krzysztof Stachowski
- 7 Grażyna Kaźmierczak
- 8 Paweł Wincenty Bartusz
Okręg 2
Babimost, Kargowa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 1 Dariusz Jerzy Wróblewski
- 2 Zdzisław Jan Krupa
- 3 Stanisław Baer
- 4 Celina Andrzejewska
- 5 Halina Masłowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 1 Alfred Franciszek Hajduła
- 2 Tomasz Lemanowicz
- 3 Cezary Juliusz Cieślikowski
- 4 Katarzyna Anna Karpowicz
- 5 Luiza Maria Ostafin
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Alicja Szułcik
- 2 Tadeusz Jan Mleczak
- 3 Janusz Kłys
- 4 Iwona Bielawska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 1 Krzysztof Woziński
- 2 Ireneusz Henryk Plechan
- 3 Justyna Przygocka
- 4 Dariusz Piotr Spiralski
- 5 Maria Stanisława Ciemnoczołowska
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU ZIELONOGÓRSKIEGO
- 1 Henryk Stanisław Jagoda
- 2 Katarzyna Długosz
- 3 Halina Bondyra
- 4 Jacek Teofil Karaś
Okręg 3
Bojadła, Trzebiechów, Zabór
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 1 Przemysław Piotr Żurawiecki
- 2 Jadwiga Zofia Konaszyk
- 3 Józef Wolniewicz
- 4 Anna Maria Adamczyk
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 1 Marian Władysław Witkowicz
- 2 Martyna Sekuła
- 3 Paweł Grzegorz Modrzejewski
- 4 Monika Sylwia Broniszewska
- 5 Szymon Jerzy Zadworny
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Tadeusz Ryszard Cygański
- 2 Krzysztof Okińczyc
- 3 Tadeusz Kiwka
- 4 Teresa Bogumiła Rożek
- 5 Gabriela Weronika Ośka
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 1 Grzegorz Stanisław Doszel
- 2 Gabriela Maria Maciejewska
- 3 Alina Radoch
- 4 Jolanta Sidoruk
- 5 Jerzy Guzikowski
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU ZIELONOGÓRSKIEGO
- 1 Aleksandra Sylwia Szubert
- 2 Justyna Agnieszka Hutor
- 3 Piotr Bruder
- 4 Piotr Wacław Sienkiewicz
- 5 Joanna Mariola Aniśkiewicz
Okręg 4
Czerwieńsk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 1 Mariola Joanna Szopa
- 2 Jan Wacław Doliński
- 3 Kinga Marta Olszewska
- 4 Janina Barska
- 5 Zdzisław Horochowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 1 Paweł Wincenty Sarnowski
- 2 Ewa Sylwia Strycharz
- 3 Anna Patrycja Kryś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Beata Kazimiera Zawada
- 2 Magdalena Waśkowiak-Bogdanowicz
- 3 Anna Agnieszka Przybyszewska
- 4 Rafał Paweł Nowicki
- 5 Paweł Plewko
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 1 Jacek Gębicki
- 2 Monika Stolińska
- 3 Kazimierz Ruszel
- 4 Halina Irena Solecka
- 5 Zygmunt Jan Świniarek
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU ZIELONOGÓRSKIEGO
- 1 Jolanta Matuszkiewicz
- 2 Henryk Olizarowicz
- 3 Urszula Marianna Wąchała-Jędras
- 4 Damian Mariusz Wolski
- 5 Wojciech Grzegorz Kozakiewicz
Okręg 5
Nowogród Bobrzański, Świdnica
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 1 Adam Konstanty Jaskulski
- 2 Tomisław Tylczak
- 3 Stefania Jawornicka
- 4 Agata Aleksandra Białkowska
- 5 Piotr Bartłomiej Łukasiewicz
- 6 Marta Ewa Wojtkowiak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 1 Tomasz Krzysztof Bańbura
- 2 Patrycja Anna Koszela
- 3 Krzysztof Kazimierz Pańtak
- 4 Malwina Marianna Borowczak
- 5 Artur Jan Januszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 1 Marian Cygan
- 2 Michał Bandziak
- 3 Aleksandra Weronika Babiszak
- 4 Mateusz Brodzik
- 5 Anna Maria Świątek
- 6 Ewelina Gabriela Kołodziejczyk
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- 1 Paweł Kierzek
- 2 Leokadia Maria Loch
- 3 Marek Jarosław Maciantowicz
- 4 Elżbieta Opaczyńska
- 5 Beata Małgorzata Najgebauer
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU ZIELONOGÓRSKIEGO
- 1 Danuta Pyrtko
- 2 Lech Jan Pawlisiak
- 3 Renata Beata Diaków
- 4 Roman Marian Mączkowski
- 5 Małgorzata Anna Juszczak
- 6 Krzysztof Wróblewski
WYBORY SAMORZĄDOWE 2018 W LUBUSKIEM - WYNIKI, FREKWENCJA
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?