Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto i Gmina Ostrzeszów, Gmina Kobyla Góra
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Lech Kazimierz Janicki
1 665
(13,20%)
-
2
Adam Mickiewicz
549
(4,35%)
-
3
Mieczysław Ignacy Matyszkiewicz
264
(2,09%)
-
9
Irena Maria Jurkiewicz
67
(0,53%)
-
6
Zofia Iwańska
217
(1,72%)
-
8
Ewa Aniela Wieczorek
92
(0,73%)
-
5
Ilona Magdalena Brej
393
(3,12%)
-
4
Adam Mieczysław Grzyb
623
(4,94%)
-
10
Małgorzata Anna Ciężka
98
(0,78%)
-
11
Rafał Piotr Łopata
141
(1,12%)
-
7
Anna Teresa Mostek
286
(2,27%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
8
Maria Aurelia Durka
39
(0,31%)
-
1
Małgorzata Maria Szymoniak-Staniszewska
612
(4,85%)
-
2
Stanisław Adam Hemmerling
760
(6,02%)
-
4
Piotr Krzemienowski
282
(2,24%)
-
3
Tomasz Przemysław Matysiak
353
(2,80%)
-
6
Urszula Szewczyk
99
(0,78%)
-
5
Konrad Żarowski
157
(1,24%)
-
9
Lesław Stanisław Kruczyński
43
(0,34%)
-
7
Barbara Golińska
74
(0,59%)
-
10
Jakub Zadka
100
(0,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
-
3
Jerzy Jan Kowalski
109
(0,86%)
-
1
Zofia Witkowska
1 057
(8,38%)
-
7
Alojzy Stanisław Kabat
38
(0,30%)
-
6
Łukasz Piotr Kolasa
140
(1,11%)
-
9
Ewelina Anna Zawadka
84
(0,67%)
-
11
Grażyna Maria Kokot-Musiała
60
(0,48%)
-
5
Bolesław Józef Grobelny
95
(0,75%)
-
2
Arkadiusz Józef Suchanecki
375
(2,97%)
-
4
Małgorzata Halina Krawczyk
106
(0,84%)
-
10
Maciej Damian Wypchło
93
(0,74%)
-
8
Marian Stanisław Lamek
126
(1,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
-
7
Jan Marek Błoch
350
(2,77%)
-
10
Albina Zygfryda Barczak
28
(0,22%)
-
2
Krystyna Sikora
800
(6,34%)
-
1
Kazimierz Obsadny
461
(3,65%)
-
4
Dariusz Krzysztof Świtoń
749
(5,94%)
-
3
Radosław Maciej
223
(1,77%)
-
5
Zbigniew Kamzol
235
(1,86%)
-
8
Marzena Karina Górska
207
(1,64%)
-
6
Marcin Jan Ambroziak
145
(1,15%)
-
9
Anastazja Maria Kula
89
(0,71%)
-
11
Marcin Franciszek Garsztka
131
(1,04%)
Okręg 2
Miasto i Gmina Grabów n. Prosną, Miasto i Gmina Mikstat, Gmina Czajków, Gmina Doruchów, Gmina Kraszewice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Marianna Józefa Powązka
763
(7,11%)
-
3
Wojciech Bąk
349
(3,25%)
-
2
Ignacy Śmiatacz
602
(5,61%)
-
4
Ewa Renata Kubiak
580
(5,41%)
-
5
Ryszard Jan Mazur
282
(2,63%)
-
6
Magdalena Szkudlarek-Szymczak
91
(0,85%)
-
9
Dorota Maria Małolepsza
195
(1,82%)
-
8
Maksymilian Piotr Janiak
218
(2,03%)
-
10
Karol Stanisław Geppert
371
(3,46%)
-
7
Mariusz Zygmunt Ciechanowski
252
(2,35%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Waldemar Skrobacz
106
(0,99%)
-
4
Joanna Magdalena Krzyżańska-Hyłka
122
(1,14%)
-
9
Monika Sylwia Janicka
63
(0,59%)
-
7
Danuta Józefa Działak
66
(0,62%)
-
2
Radosław Paweł Gatkowski
716
(6,68%)
-
1
Zenon Szczepan Sztucki
566
(5,28%)
-
8
Marian Puchała
80
(0,75%)
-
6
Zenon Gołdyn
72
(0,67%)
-
3
Katarzyna Sójka
844
(7,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH
-
2
Józef Tadeusz Olszewski
353
(3,29%)
-
3
Stefan Hebisz
738
(6,88%)
-
5
Danuta Pacyńska
100
(0,93%)
-
9
Tomasz Franciszek Ślusarek
11
(0,10%)
-
1
Tomasz Sławomir Maciejewski
534
(4,98%)
-
6
Dominika Dera-Kalina
43
(0,40%)
-
4
Ewa Kędzia
228
(2,13%)
-
7
Ireneusz Piotr Jakubiak
65
(0,61%)
-
8
Lidia Teresa Łaska-Domagała
61
(0,57%)
-
10
Robert Andrzej Szyszka
52
(0,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA ZIEMI OSTRZESZOWSKIEJ
-
3
Jacek Krzysztof Ibron
297
(2,77%)
-
4
Walenty Marian Okoń
395
(3,68%)
-
1
Zenon Józef Cegła
388
(3,62%)
-
2
Maria Anna Gorzelanna
334
(3,11%)
-
5
Jerzy Mucha
453
(4,22%)
-
10
Zbigniew Kazimierz Broniszewski
157
(1,46%)
-
6
Andrzej Nowak
43
(0,40%)
-
8
Sabina Genowefa Krawców
20
(0,19%)
-
9
Agnieszka Natalia Czemplik
50
(0,47%)
-
7
Wioleta Katarzyna Kozłowska
66
(0,62%)