Wyniki wyborów 2018 do sejmiku województwa - podlaskie

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    miasto Białystok

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Anna Augustyn
      11 683 (10,01%)
    2. 8 Wioletta Maria Karczewska
      924 (0,79%)
    3. 2 Zbigniew Nikitorowicz
      6 899 (5,91%)
    4. 3 Karol Pilecki
      8 057 (6,90%)
    5. 4 Sławomir Nazaruk
      9 641 (8,26%)
    6. 5 Jolanta Szczygieł-Rogowska
      1 836 (1,57%)
    7. 9 Andrzej Kowalewski
      1 343 (1,15%)
    8. 6 Paulina Pyrko
      1 177 (1,01%)
    9. 7 Jarosław Zygmunt Dworzański
      4 389 (3,76%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Marek Citko
      4 981 (4,27%)
    2. 4 Bogusław Dębski
      7 701 (6,60%)
    3. 7 Elżbieta Kauc-Dmochowska
      504 (0,43%)
    4. 5 Teresa Hernik
      702 (0,60%)
    5. 8 Marcin Zabłudowski
      782 (0,67%)
    6. 2 Elżbieta Maria Kaufman-Suszko
      2 886 (2,47%)
    7. 1 Artur Kosicki
      11 838 (10,14%)
    8. 9 Justyna Emilia Żalek
      10 571 (9,06%)
    9. 3 Grzegorz Kucharewicz
      2 024 (1,73%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 9 Agnieszka Nazaruk-Zdanuczyk
      484 (0,41%)
    2. 1 Robert Paweł Żyliński
      1 366 (1,17%)
    3. 2 Eliza Szadkowska
      435 (0,37%)
    4. 3 Michał Marcin Freino
      836 (0,72%)
    5. 7 Dorota Stanisława Lewko-Ninkiewicz
      202 (0,17%)
    6. 5 Zbigniew Stanisław Kamiński
      190 (0,16%)
    7. 6 Anna Grześ
      320 (0,27%)
    8. 4 Danuta Wierzbicka
      225 (0,19%)
    9. 8 Grzegorz Rykowski
      133 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marcin Łukasz Leoszko
      2 347 (2,01%)
    2. 7 Aleksander Bojczuk
      177 (0,15%)
    3. 8 Magdalena Niesterczuk
      300 (0,26%)
    4. 2 Katarzyna Monika Turosieńska-Durlik
      455 (0,39%)
    5. 4 Joanna Szydłowska
      679 (0,58%)
    6. 5 Łukasz Dymko
      557 (0,48%)
    7. 3 Arkadiusz Gawroński
      355 (0,30%)
    8. 6 Natalia Zawistowska
      433 (0,37%)
    9. 9 Dariusz Józef Wasilewski
      993 (0,85%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Przemysław Falkowski
      117 (0,10%)
    2. 2 Grzegorz Jan Janoszka
      184 (0,16%)
    3. 1 Katarzyna Ewa Rosińska
      832 (0,71%)
    4. 3 Magdalena Sielawa
      122 (0,10%)
    5. 5 Urszula Domysławska
      118 (0,10%)
    6. 6 Adrian Skowroński
      93 (0,08%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Aniela Anna Aktyl-Nowak
      71 (0,06%)
    2. 1 Monika Inga Cylwik
      516 (0,44%)
    3. 2 Stanisław Robert Wyszyński
      76 (0,07%)
    4. 3 Ireneusz Żyłowski
      79 (0,07%)
    5. 5 Stanisław Krzysztof Moszyński
      39 (0,03%)
    6. 6 Ewa Powichrowska
      148 (0,13%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Michał Karpowicz
      1 944 (1,67%)
    2. 7 Iwona Jarocka
      235 (0,20%)
    3. 4 Andrzej Demianowicz
      122 (0,10%)
    4. 1 Marian Czesław Szamatowicz
      3 738 (3,20%)
    5. 3 Jadwiga Piotrowicz
      206 (0,18%)
    6. 6 Dariusz Matwiejczuk
      474 (0,41%)
    7. 5 Bogumiła Koniuszewska
      100 (0,09%)
    8. 8 Tomasz Kuźmicki
      84 (0,07%)
    9. 9 Elżbieta Januszewska
      160 (0,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Łukasz Baranowski
      121 (0,10%)
    2. 1 Oskar Wądołowski
      533 (0,46%)
    3. 2 Małgorzata Janina Jałocha
      62 (0,05%)
    4. 5 Jakub Zadykowicz
      122 (0,10%)
    5. 4 Justyna Petelska
      122 (0,10%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Krzysztof Rogalski
      58 (0,05%)
    2. 4 Anna Kiryluk
      97 (0,08%)
    3. 1 Tadeusz Kreda
      104 (0,09%)
    4. 2 Sylwia Miłkowska
      80 (0,07%)
    5. 8 Tomasz Surynowicz
      32 (0,03%)
    6. 6 Jerzy Jarosławski
      17 (0,01%)
    7. 5 Anna Chlabicz
      107 (0,09%)
    8. 7 Cezary Walendziuk
      40 (0,03%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Aleksander Kiryluk
      758 (0,65%)
    2. 2 Marzanna Karolczuk
      555 (0,48%)
    3. 3 Edyta Zapolska
      564 (0,48%)
    4. 5 Kamil Fiodorow
      175 (0,15%)
    5. 4 Rafał Wasilewski
      321 (0,28%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Bożena Józefa Bartczak
      89 (0,08%)
    2. 4 Ewa Szpakowicz
      444 (0,38%)
    3. 1 Krzysztof Krasowski
      1 174 (1,01%)
    4. 3 Piotr Boratyński
      168 (0,14%)
    5. 2 Danuta Wiktoria Rodziewicz
      303 (0,26%)
    6. 6 Marek Kurzyna
      243 (0,21%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Maciej Stypka
      1 313 (1,13%)
    2. 2 Andrzej Tomasz Jędrzejewski
      134 (0,11%)
    3. 1 Wojciech Bolesław Wójcicki
      628 (0,54%)
    4. 5 Grzegorz Rogalewski
      92 (0,08%)
    5. 4 Ewa Cywińska
      194 (0,17%)
    6. 7 Agnieszka Tucholska
      94 (0,08%)
    7. 6 Agnieszka Rusiłowicz
      84 (0,07%)

    Okręg 2

    powiat augustowski, powiat sejneński, powiat suwalski, powiat sokólski, powiat moniecki, miasto Suwałki

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Krzysztof Wojciech Masłowski
      925 (0,83%)
    2. 2 Waldemar Kwaterski
      7 320 (6,58%)
    3. 1 Anna Naszkiewicz
      6 994 (6,29%)
    4. 3 Marcin Gnoza
      378 (0,34%)
    5. 4 Jerzy Demiańczuk
      1 117 (1,00%)
    6. 5 Andrzej Raś
      3 546 (3,19%)
    7. 9 Agnieszka Jankowska
      831 (0,75%)
    8. 6 Bronisław Talkowski
      344 (0,31%)
    9. 8 Irena Dorosz-Grajek
      379 (0,34%)
    10. 7 Małgorzata Sara Snarska-Nieznańska
      360 (0,32%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Romuald Łanczkowski
      12 002 (10,79%)
    2. 2 Paweł Wnukowski
      11 017 (9,90%)
    3. 3 Jadwiga Barbara Zabielska
      5 884 (5,29%)
    4. 4 Agnieszka Muracka
      1 492 (1,34%)
    5. 5 Wiesława Burnos
      4 284 (3,85%)
    6. 8 Jan Stanisław Wdowiak
      548 (0,49%)
    7. 10 Marcin Sutkowski
      4 219 (3,79%)
    8. 6 Alicja Anna Janczewska
      1 476 (1,33%)
    9. 7 Adam Gorlo
      2 954 (2,65%)
    10. 9 Agnieszka Sołtys
      2 004 (1,80%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Elżbieta Dzimida-Chmielewska
      248 (0,22%)
    2. 1 Cezary Cieślukowski
      10 496 (9,43%)
    3. 2 Bogdan Dyjuk
      6 399 (5,75%)
    4. 3 Andrzej Zbigniew Koronkiewicz
      1 350 (1,21%)
    5. 5 Maria Guzel
      941 (0,85%)
    6. 6 Joanna Jędzul
      443 (0,40%)
    7. 8 Sławomir Sawicki
      1 962 (1,76%)
    8. 9 Franciszek Sokołowski
      768 (0,69%)
    9. 10 Marian Magnuszewski
      1 722 (1,55%)
    10. 7 Małgorzata Kaźmierczak
      647 (0,58%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Joanna Jaroś
      642 (0,58%)
    2. 1 Jerzy Ząbkiewicz
      2 143 (1,93%)
    3. 2 Jarosław Janusz Grondys
      316 (0,28%)
    4. 9 Małgorzata Zawadzka
      684 (0,61%)
    5. 4 Ewelina Zielenkiewicz
      573 (0,51%)
    6. 3 Waldemar Konstanty Kazimierczak
      401 (0,36%)
    7. 5 Romuald Zygmunt Lulkiewicz
      293 (0,26%)
    8. 7 Emilia Łukowska
      447 (0,40%)
    9. 8 Tomasz Milewski
      610 (0,55%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Kamila Maria Wysocka
      377 (0,34%)
    2. 1 Marcin Birgiel
      623 (0,56%)
    3. 5 Jakub Osiejewski
      82 (0,07%)
    4. 3 Dżemil Gembicki
      223 (0,20%)
    5. 2 Urszula Raducha
      324 (0,29%)
    6. 6 Aleksandra Julia Andrukiewicz
      256 (0,23%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jadwiga Zub
      459 (0,41%)
    2. 8 Bożena Żabicka-Krawczyk
      193 (0,17%)
    3. 4 Henryk Kozłowski
      336 (0,30%)
    4. 3 Ryszard Bronisław Gajewski
      557 (0,50%)
    5. 1 Tomasz Mańczuk
      1 975 (1,77%)
    6. 6 Anna Jasionek
      315 (0,28%)
    7. 5 Jarosław Kosakowski
      231 (0,21%)
    8. 9 Elżbieta Bednarz
      194 (0,17%)
    9. 10 Andrzej Eugeniusz Chmielewski
      264 (0,24%)
    10. 7 Maciej Okuła
      149 (0,13%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Krzysztof Koncewicz
      471 (0,42%)
    2. 3 Marta Budzanowska
      173 (0,16%)
    3. 4 Kamil Kurnicki
      134 (0,12%)
    4. 1 Joanna Bobik
      577 (0,52%)
    5. 5 Grzegorz Grycuk
      150 (0,13%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Monika Flis
      155 (0,14%)
    2. 6 Zygmunt Osiecki
      133 (0,12%)
    3. 3 Krzysztof Dąbrowski
      267 (0,24%)
    4. 7 Aneta Żyznowska
      89 (0,08%)
    5. 5 Barbara Zdancewicz
      156 (0,14%)
    6. 1 Mirosław Basiewicz
      243 (0,22%)
    7. 4 Ryszard Flis
      74 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Rafał Makarewicz
      323 (0,29%)
    2. 5 Ewa Bartkowiak
      387 (0,35%)
    3. 3 Janina Okrągła
      387 (0,35%)
    4. 1 Antoni Przyborowski
      369 (0,33%)
    5. 2 Jarosław Hryń
      249 (0,22%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Wiesław Nowel
      596 (0,54%)
    2. 4 Dariusz Gajdowski
      117 (0,11%)
    3. 6 Ewelina Szałańska
      136 (0,12%)
    4. 2 Ryszard Trypus
      59 (0,05%)
    5. 5 Marta Agnieszka Żochowska
      95 (0,09%)
    6. 3 Monika Grabowska
      223 (0,20%)

    Okręg 3

    powiat grajewski, powiat kolneński, powiat łomżyński, powiat zambrowski, miasto Łomża

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jacek Piorunek
      8 170 (8,63%)
    2. 2 Cezary Mikołaj Kisiel
      1 955 (2,07%)
    3. 3 Marek Stanisław Minda
      902 (0,95%)
    4. 8 Urszula Bernarda Samul
      391 (0,41%)
    5. 7 Lucyna Bagińska
      747 (0,79%)
    6. 4 Izabela Metelska
      850 (0,90%)
    7. 6 Jadwiga Michałowska
      286 (0,30%)
    8. 5 Piotr Grodzki
      1 062 (1,12%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Piotr Modzelewski
      4 307 (4,55%)
    2. 1 Marek Olbryś
      15 128 (15,98%)
    3. 5 Marek Adam Komorowski
      5 121 (5,41%)
    4. 2 Adam Wojciech Sekściński
      5 996 (6,33%)
    5. 3 Wanda Elżbieta Mieczkowska
      5 391 (5,70%)
    6. 4 Marcin Piotr Sekściński
      4 264 (4,51%)
    7. 7 Ewa Frączek
      2 741 (2,90%)
    8. 8 Barbara Zalewska
      3 078 (3,25%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Robert Chaberek
      892 (0,94%)
    2. 5 Krzysztof Sobiewski
      440 (0,46%)
    3. 1 Stefan Krajewski
      9 892 (10,45%)
    4. 2 Wojciech Grochowski
      4 459 (4,71%)
    5. 4 Alina Szepelska
      626 (0,66%)
    6. 7 Monika Ewa Plona
      691 (0,73%)
    7. 6 Anna Rydzewska
      838 (0,89%)
    8. 8 Dariusz Bruliński
      1 107 (1,17%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Sylwia Kosińska
      436 (0,46%)
    2. 1 Andrzej Modzelewski
      3 299 (3,49%)
    3. 2 Adrian Łukasz Surawski
      1 006 (1,06%)
    4. 5 Konstanty Wojciech Jankowski
      163 (0,17%)
    5. 3 Anna Poznańska
      415 (0,44%)
    6. 4 Krystian Kruszyński
      304 (0,32%)
    7. 7 Lech Poznański
      119 (0,13%)
    8. 8 Żaneta Katarzyna Wiśniewska-Poreda
      309 (0,33%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Michał Sydow
      46 (0,05%)
    2. 1 Ewelina Makowska
      371 (0,39%)
    3. 6 Igor Łukasz Aleksandrowicz
      92 (0,10%)
    4. 4 Robert Łukasz Wysocki
      126 (0,13%)
    5. 3 Ewa Iwaniuk
      92 (0,10%)
    6. 5 Sylwia Ostapowicz
      71 (0,08%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Barbara Lipska
      209 (0,22%)
    2. 5 Bogdan Aleksander Sawłowiec
      52 (0,05%)
    3. 6 Sylwia Godlewska
      235 (0,25%)
    4. 1 Tadeusz Zenon Nowak
      176 (0,19%)
    5. 2 Katarzyna Kuklińska
      278 (0,29%)
    6. 3 Sławomir Gradowski
      180 (0,19%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Teresa Zuzga
      209 (0,22%)
    2. 3 Paweł Fabiszewski
      231 (0,24%)
    3. 2 Piotr Modzelewski
      617 (0,65%)
    4. 1 Alina Gromadzka
      737 (0,78%)
    5. 4 Ewa Ponichtera
      241 (0,25%)
    6. 8 Piotr Szadurski
      160 (0,17%)
    7. 5 Mirosław Brzózka
      182 (0,19%)
    8. 7 Marlena Żyjewska
      83 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Cezary Nietupski
      128 (0,14%)
    2. 2 Janina Kołodziejczyk
      152 (0,16%)
    3. 1 Karol Cyprian Kiciński
      349 (0,37%)
    4. 4 Anna Kosacka
      140 (0,15%)
    5. 5 Igor Daniłowski
      113 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Józef Fiertek
      99 (0,10%)
    2. 4 Joanna Anna Szabłowska
      125 (0,13%)
    3. 5 Emil Trzaska
      126 (0,13%)
    4. 1 Piotr Paweł Komorowski
      431 (0,46%)
    5. 3 Ewa Zaborszczyk
      108 (0,11%)
    6. 6 Elżbieta Wanda Mocarska
      144 (0,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Emilia Pikulińska
      309 (0,33%)
    2. 1 Krystyna Drozdowska
      473 (0,50%)
    3. 5 Andrzej Kochanowski
      407 (0,43%)
    4. 4 Edward Rutkowski
      660 (0,70%)
    5. 3 Tadeusz Brodowski
      159 (0,17%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Jacek Kropiewnicki
      70 (0,07%)
    2. 6 Łukasz Filipczuk
      52 (0,05%)
    3. 7 Agata Paulina Palinnik
      64 (0,07%)
    4. 5 Maciej Rogacz
      46 (0,05%)
    5. 1 Aleksander Krzysztof Szymczak
      555 (0,59%)
    6. 2 Adrianna Sitko
      105 (0,11%)
    7. 4 Magdalena Brzuzy
      61 (0,06%)

    Okręg 4

    powiat bielski, powiat siemiatycki, powiat wysokomazowiecki, powiat hajnowski, powiat białostocki

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Maciej Zenon Żywno
      15 080 (10,32%)
    2. 8 Agnieszka Ewa Tarkawian
      850 (0,58%)
    3. 7 Nadzieja Marzena Dragun
      435 (0,30%)
    4. 2 Hubert Krzysztof Ścisło
      613 (0,42%)
    5. 9 Piotr Sitkiewicz
      511 (0,35%)
    6. 4 Halina Roszkowska
      1 730 (1,18%)
    7. 3 Igor Łukaszuk
      7 184 (4,92%)
    8. 5 Agnieszka Anna Sitarska
      1 924 (1,32%)
    9. 6 Jerzy Józef Kubiak
      425 (0,29%)
    10. 11 Adam Kamiński
      1 126 (0,77%)
    11. 10 Beata Malinowska
      753 (0,52%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Krzysztof Kondraciuk
      4 302 (2,94%)
    2. 1 Stanisław Derehajło
      14 199 (9,72%)
    3. 2 Łukasz Siekierko
      14 147 (9,68%)
    4. 3 Sebastian Łukaszewicz
      9 434 (6,46%)
    5. 6 Marek Malinowski
      4 950 (3,39%)
    6. 11 Zbigniew Jan Filipkowski
      1 021 (0,70%)
    7. 4 Grzegorz Kapica
      3 397 (2,32%)
    8. 5 Mirosława Anna Jaroszewicz-Łojewska
      938 (0,64%)
    9. 9 Irena Dawidziuk
      1 560 (1,07%)
    10. 8 Aleksandra Szczudło
      6 070 (4,15%)
    11. 10 Grażyna Jadwiga Sidorczuk-Uszyńska
      1 275 (0,87%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Mariusz Turczewski
      552 (0,38%)
    2. 1 Jerzy Leszczyński
      12 281 (8,41%)
    3. 2 Mikołaj Janowski
      5 888 (4,03%)
    4. 3 Małgorzata Anna Bil-Jaruzelska
      924 (0,63%)
    5. 4 Anna Biegańska
      645 (0,44%)
    6. 6 Marcin Karczewski
      556 (0,38%)
    7. 10 Wiesław Konopko
      1 054 (0,72%)
    8. 5 Bożena Krzyżanowska
      852 (0,58%)
    9. 7 Daniel Karol Roszkowski
      939 (0,64%)
    10. 9 Zofia Zaworska
      644 (0,44%)
    11. 11 Agnieszka Zawistowska
      939 (0,64%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Ryszard Stanisław Kempliński
      238 (0,16%)
    2. 8 Małgorzata Mierzwińska
      356 (0,24%)
    3. 1 Krzysztof Tołwiński
      3 891 (2,66%)
    4. 4 Alina Ojdana
      1 103 (0,75%)
    5. 2 Wanda Jankowska
      1 348 (0,92%)
    6. 7 Norbert Grzegorz Krzykawski
      154 (0,11%)
    7. 5 Dawid Jakimiuk
      694 (0,47%)
    8. 10 Marcin Szarejko
      806 (0,55%)
    9. 6 Ewa Wappa-Busłowska
      232 (0,16%)
    10. 9 Julita Monika Chańko
      379 (0,26%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Seweryn Prokopiuk
      733 (0,50%)
    2. 2 Dorota Koczot
      222 (0,15%)
    3. 3 Michał Iwaniuk
      295 (0,20%)
    4. 5 Michał Łukasz Grzejszczyk
      72 (0,05%)
    5. 6 Aneta Ciwoniuk
      232 (0,16%)
    6. 4 Michalina Daria Artysiewicz
      115 (0,08%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Eugeniusz Borowski
      531 (0,36%)
    2. 2 Agnieszka Jakoniuk
      1 006 (0,69%)
    3. 1 Włodzimierz Pietroczuk
      3 970 (2,72%)
    4. 4 Emilia Korolczuk
      505 (0,35%)
    5. 5 Piotr Marek Oziabło
      778 (0,53%)
    6. 9 Dariusz Skibiński
      180 (0,12%)
    7. 7 Janusz Warpechowski
      243 (0,17%)
    8. 11 Michał Iwańczuk
      441 (0,30%)
    9. 6 Walentyna Bisz
      291 (0,20%)
    10. 8 Jan Antoni Wawrzyniak
      105 (0,07%)
    11. 10 Bogusława Jadwiga Czarkowska
      176 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Magda Koncewicz
      230 (0,16%)
    2. 1 Maciej Skomarowski
      757 (0,52%)
    3. 3 Maciej Kupiński
      193 (0,13%)
    4. 4 Joanna Gryniewicz
      165 (0,11%)
    5. 5 Danuta Zadykowicz
      165 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Wojciech Trzaska
      178 (0,12%)
    2. 1 Barbara Komorowska
      363 (0,25%)
    3. 4 Piotr Trzaska
      153 (0,10%)
    4. 3 Beata Mierzejewska
      123 (0,08%)
    5. 5 Antoni Mocarski
      123 (0,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Aneta Dobkowska
      739 (0,51%)
    2. 5 Bożena Renata Miszkiel
      389 (0,27%)
    3. 1 Piotr Naumiuk
      1 166 (0,80%)
    4. 2 Adam Kiryluk
      789 (0,54%)
    5. 4 Łukasz Kapłanow
      167 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Krzysztof Jan Kownacki
      134 (0,09%)
    2. 3 Grzegorz Smoktunowicz
      294 (0,20%)
    3. 2 Anna Pietruczuk
      510 (0,35%)
    4. 6 Mateusz Banel
      167 (0,11%)
    5. 7 Barbara Godun
      319 (0,22%)
    6. 5 Grażyna Kurzyna
      332 (0,23%)
    7. 1 Karol Marek Nieciecki
      726 (0,50%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Wiesław Henryk Bielawski
      785 (0,54%)
    2. 2 Artur Hampel
      313 (0,21%)
    3. 3 Justyna Gajdowska
      239 (0,16%)
    4. 4 Mariusz Rokicki
      189 (0,13%)
    5. 5 Magdalena Marlena Kwasiborska
      109 (0,07%)

    Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    GazetaLubuska.pl poleca:

    Program WINOBRANIA 2019

    Program WINOBRANIA 2019

    Wyrusz na niezapomnianą wycieczkę z pociągami POLREGIO

    Wyrusz na niezapomnianą wycieczkę z pociągami POLREGIO

    Bajkowy spektakl baletowy „Śpiąca królewna” w Zielonej Górze. To trzeba zobaczyć!

    Bajkowy spektakl baletowy „Śpiąca królewna” w Zielonej Górze. To trzeba zobaczyć!

    Sonda

    Czy korzystasz z wypożyczalni rowerów miejskich w Zielonej Górze?

    Najczęściej czytane