Wyniki wyborów 2018 do sejmiku województwa - podkarpackie

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    miasto Rzeszów, powiaty: leżajski, łańcucki, rzeszowski

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jerzy Filipek
      884 (0,42%)
    2. 9 Marek Andrzej Kuźmicz
      214 (0,10%)
    3. 8 Marta Józefa Wytrwał
      241 (0,11%)
    4. 2 Jerzy Rybka
      1 537 (0,73%)
    5. 4 Ryszard Jan Mędrala
      320 (0,15%)
    6. 6 Henryk Pietrzak
      381 (0,18%)
    7. 1 Marta Agata Niewczas
      10 664 (5,09%)
    8. 3 Dorota Anna Dominik
      733 (0,35%)
    9. 5 Włodzimierz Stanisław Skrzydlak
      290 (0,14%)
    10. 7 Krystyna Gajdek
      361 (0,17%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Ewelina Krupa
      363 (0,17%)
    2. 2 Marzena Kardasińska
      249 (0,12%)
    3. 1 Damian Bańka
      1 129 (0,54%)
    4. 3 Marcin Tomasz Pilawa
      246 (0,12%)
    5. 4 Łukasz Franciszek Drążek
      309 (0,15%)
    6. 5 Karolina Kinga Zalewska
      208 (0,10%)
    7. 6 Tomasz Wiesław Drewniak
      596 (0,28%)
    8. 9 Kinga Elżbieta Czenczek
      202 (0,10%)
    9. 10 Alicja Lucyna Stelmach
      239 (0,11%)
    10. 8 Sylwester Marcin Szyszka
      154 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Arkadiusz Turoń
      247 (0,12%)
    2. 3 Barbara Katarzyna Ożóg
      672 (0,32%)
    3. 2 Paweł Krzysztof Preneta
      340 (0,16%)
    4. 6 Krzysztof Jasiński
      221 (0,11%)
    5. 5 Sandra Magdalena Tymczak
      90 (0,04%)
    6. 7 Anna Katarzyna Gąsior-Niemiec
      132 (0,06%)
    7. 8 Dominik Bąk
      380 (0,18%)
    8. 1 Agnieszka Itner
      871 (0,42%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Stanisław Wojciech Bartman
      4 217 (2,01%)
    2. 4 Jan Burek
      2 215 (1,06%)
    3. 6 Janina Józefa Kuźniar
      1 090 (0,52%)
    4. 3 Józef Gdański
      3 317 (1,58%)
    5. 5 Kazimiera Majewicz
      630 (0,30%)
    6. 2 Edward Józef Słupek
      2 211 (1,05%)
    7. 8 Klaudia Ewa Pocheć
      286 (0,14%)
    8. 7 Witold Józef Nierojewski
      214 (0,10%)
    9. 9 Marzena Anna Kotlińska
      318 (0,15%)
    10. 10 Grzegorz Patruś
      578 (0,28%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Ewa Muskus
      238 (0,11%)
    2. 3 Kazimierz Ulicki
      143 (0,07%)
    3. 4 Tadeusz Wojciech Skowron
      83 (0,04%)
    4. 1 Beata Jagieła
      312 (0,15%)
    5. 7 Jolanta Stanisława Adamiec
      85 (0,04%)
    6. 6 Łukasz Józef Żugaj
      92 (0,04%)
    7. 8 Izabela Katarzyna Pachla
      45 (0,02%)
    8. 9 Krzysztof Janusz Szczurko
      46 (0,02%)
    9. 10 Mirosław Stanisław Matwij
      133 (0,06%)
    10. 5 Agata Paulina Wiącek
      152 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Krzysztof Jacek Guz
      2 199 (1,05%)
    2. 3 Teresa Anna Tęcza
      1 588 (0,76%)
    3. 4 Mateusz Kamil Bernat
      1 479 (0,71%)
    4. 6 Danuta Krystyna Romańska
      552 (0,26%)
    5. 1 Alicja Maria Bobola
      5 240 (2,50%)
    6. 7 Grzegorz Józef Marut
      855 (0,41%)
    7. 5 Przemysław Pączka
      976 (0,47%)
    8. 9 Andrzej Błądek
      1 075 (0,51%)
    9. 8 Maria Paulina Gancarz
      728 (0,35%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Sylwia Judyta Rękas
      1 244 (0,59%)
    2. 4 Katarzyna Bogumiła Kaszuba
      1 136 (0,54%)
    3. 3 Irena Stanisława Rząsa
      1 394 (0,67%)
    4. 6 Damian Maciej Małek
      1 133 (0,54%)
    5. 1 Ireneusz Dzieszko
      2 136 (1,02%)
    6. 5 Bartłomiej Ryszard Widelak
      316 (0,15%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Krzysztof Jerzy Sylwanowicz
      430 (0,21%)
    2. 2 Izabela Karolina Pomykała
      978 (0,47%)
    3. 1 Tomasz Wojciech Buczek
      1 578 (0,75%)
    4. 4 Damian Łukasz Dąbek
      454 (0,22%)
    5. 6 Tomasz Wołoszyn
      200 (0,10%)
    6. 5 Elżbieta Chorzępa
      301 (0,14%)
    7. 7 Magdalena Aneta Browińska
      131 (0,06%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Maria Bożena Fajger
      7 780 (3,71%)
    2. 4 Jacek Adam Kotula
      13 583 (6,48%)
    3. 5 Bogusława Wybraniec
      3 799 (1,81%)
    4. 6 Nina Beata Kitlińska
      2 725 (1,30%)
    5. 8 Karol Wojciech Ożóg
      20 714 (9,88%)
    6. 9 Halina Cygan
      3 357 (1,60%)
    7. 10 Roman Stanisław Jakim
      4 644 (2,22%)
    8. 1 Jerzy Cypryś
      29 611 (14,13%)
    9. 3 Stanisław Kruczek
      12 753 (6,08%)
    10. 7 Mieczysław Tołpa
      9 360 (4,47%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Stanisław Nowak
      1 050 (0,50%)
    2. 2 Danuta Waleria Stępień
      6 803 (3,25%)
    3. 4 Marek Stefan Ordyczyński
      4 100 (1,96%)
    4. 9 Zbigniew Grabowski
      606 (0,29%)
    5. 1 Krzysztof Adam Feret
      9 328 (4,45%)
    6. 5 Marta Stanisława Szczyrba
      715 (0,34%)
    7. 6 Ewa Magdalena Hołub
      2 313 (1,10%)
    8. 3 Jan Walenty Tomaka
      5 762 (2,75%)
    9. 8 Anna Jolanta Rogowska
      1 344 (0,64%)
    10. 10 Mirosław Artur Dziki
      2 546 (1,21%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jolanta Teresa Omietońska
      557 (0,27%)
    2. 3 Marzena Małgorzata Wilk
      542 (0,26%)
    3. 4 Bartłomiej Tomasz Groch
      154 (0,07%)
    4. 2 Tomasz Dominik Lignar
      139 (0,07%)
    5. 5 Zofia Bazylewicz
      222 (0,11%)
    6. 6 Bartosz Zbigniew Smalec
      289 (0,14%)

    Okręg 2

    powiaty: dębicki, mielecki, ropczycko-sędziszowski, strzyżowski

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Arkadiusz Jerzy Świętoniowski
      221 (0,14%)
    2. 5 Danuta Jolanta Baran
      466 (0,29%)
    3. 8 Michał Konrad Tomczyk
      1 482 (0,91%)
    4. 6 Magdalena Maria Siuta
      438 (0,27%)
    5. 1 Edward Brzostowski
      8 101 (4,97%)
    6. 3 Bogdan Adam Mikowski
      325 (0,20%)
    7. 2 Andrzej Kurek
      913 (0,56%)
    8. 4 Barbara Beata Garbacz-Sarlińska
      285 (0,17%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Agnieszka Kwasek
      160 (0,10%)
    2. 1 Małgorzata Kazimiera Salwa
      1 253 (0,77%)
    3. 2 Karol Mikołaj Strzelczyk
      524 (0,32%)
    4. 8 Sylwia Magdalena Bury
      378 (0,23%)
    5. 7 Jarosław Paweł Maciołek
      285 (0,17%)
    6. 5 Mariusz Kazimierz Matłosz
      280 (0,17%)
    7. 3 Krzysztof Stanisław Niekowal
      546 (0,33%)
    8. 4 Dariusz Jan Kumorek
      309 (0,19%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Agnieszka Zofia Jurasińska
      139 (0,09%)
    2. 1 Martin Marian Irzyk
      604 (0,37%)
    3. 3 Marek Józef Zagórski
      224 (0,14%)
    4. 2 Monika Rżany
      528 (0,32%)
    5. 5 Jakub Gawron
      288 (0,18%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Mariusz Andrzej Barnaś
      1 501 (0,92%)
    2. 5 Magdalena Helena Kozioł
      782 (0,48%)
    3. 7 Małgorzata Stolarska
      431 (0,26%)
    4. 8 Dariusz Adam Śliwiński
      1 260 (0,77%)
    5. 6 Danuta Żelazko
      956 (0,59%)
    6. 1 Wiesław Andrzej Lada
      7 448 (4,57%)
    7. 3 Teresa Bogusława Kiepiel
      1 620 (0,99%)
    8. 2 Jan Władysław Tarapata
      7 575 (4,64%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Mariusz Józef Babiarz
      215 (0,13%)
    2. 5 Małgorzata Mastej
      227 (0,14%)
    3. 1 Jan Armata
      562 (0,34%)
    4. 8 Tadeusz Ferdynand Gomółka
      244 (0,15%)
    5. 2 Maria Szukała
      302 (0,19%)
    6. 4 Wioletta Katarzyna Sarna
      673 (0,41%)
    7. 6 Wioleta Anna Wiśniewska-Fudala
      163 (0,10%)
    8. 7 Emil Włodyka
      139 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Bartłomiej Adam Jurasz
      1 050 (0,64%)
    2. 1 Paweł Andrzej Goclon
      2 455 (1,51%)
    3. 2 Aleksander Józef Kapinos
      2 566 (1,57%)
    4. 4 Jolanta Anna Luka
      1 048 (0,64%)
    5. 6 Agata Anna Pietrucha
      975 (0,60%)
    6. 7 Mariusz Zamorski
      981 (0,60%)
    7. 5 Anna Katarzyna Parys
      928 (0,57%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Arkadiusz Krzysztof Kozioł
      1 171 (0,72%)
    2. 2 Lidia Straub
      368 (0,23%)
    3. 3 Renata Wolska
      1 103 (0,68%)
    4. 4 Łukasz Marek Szebla
      642 (0,39%)
    5. 1 Jolanta Dul
      2 517 (1,54%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Leszek Słąba
      886 (0,54%)
    2. 4 Michał Franciszek Kubik
      368 (0,23%)
    3. 2 Tadeusz Mikołaj Zięba
      688 (0,42%)
    4. 3 Katarzyna Kinga Ochał
      623 (0,38%)
    5. 7 Klaudia Katarzyna Malinowska
      259 (0,16%)
    6. 8 Monika Paulina Środoń
      247 (0,15%)
    7. 6 Piotr Robert Fila-Morytko
      261 (0,16%)
    8. 5 Paulina Ewa Usarz-Nicoś
      108 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Andrzej Marczenia
      2 526 (1,55%)
    2. 3 Stefan Bieszczad
      14 054 (8,62%)
    3. 2 Czesław Łączak
      9 908 (6,08%)
    4. 1 Władysław Zenon Ortyl
      38 428 (23,56%)
    5. 6 Maria Napieracz
      6 262 (3,84%)
    6. 4 Jacek Magdoń
      10 489 (6,43%)
    7. 7 Barbara Danuta Marczak
      3 264 (2,00%)
    8. 8 Bogumiła Mirosława Stec-Świderska
      4 659 (2,86%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Maria Mitręga
      5 574 (3,42%)
    2. 2 Aneta Anna Krajewska
      1 276 (0,78%)
    3. 3 Ewa Janina Strojna
      554 (0,34%)
    4. 5 Emilia Rawinis
      526 (0,32%)
    5. 6 Marcin Jurzysta
      1 649 (1,01%)
    6. 7 Jacek Robert Pietruszka
      713 (0,44%)
    7. 8 Jacek Michał Gamrot
      707 (0,43%)
    8. 4 Adam Nikodem Żyłka
      1 414 (0,87%)

    Okręg 3

    miasto Tarnobrzeg, powiaty: kolbuszowski, niżański, stalowowolski, tarnobrzeski

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Julian Ozimek
      4 770 (3,69%)
    2. 4 Zbigniew Andrzej Woźniak
      360 (0,28%)
    3. 3 Jan Marian Krawczyk
      244 (0,19%)
    4. 2 Bronisław Tadeusz Tofil
      1 385 (1,07%)
    5. 7 Ala Zych
      610 (0,47%)
    6. 6 Anna Ostrowska
      382 (0,30%)
    7. 5 Marzena Zofia Zając
      500 (0,39%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Magdalena Klara Rawska-Wnęk
      349 (0,27%)
    2. 2 Bartłomiej Kania
      389 (0,30%)
    3. 1 Krzysztof Jerzy Stelmach
      1 387 (1,07%)
    4. 3 Maria Stefania Kawa
      474 (0,37%)
    5. 5 Magdalena Barbara Gorczyca
      227 (0,18%)
    6. 6 Dawid Kubiak
      260 (0,20%)
    7. 7 Artur Kosiorowski
      306 (0,24%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Tomasz Michał Grzyb
      420 (0,33%)
    2. 2 Karolina Dereń
      316 (0,24%)
    3. 3 Krzysztof Stanisław Kotulski
      268 (0,21%)
    4. 4 Dominika Mróz-Toton
      124 (0,10%)
    5. 5 Mateusz Itner
      113 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Czesław Urbaniak
      573 (0,44%)
    2. 1 Lidia Błądek
      5 327 (4,12%)
    3. 4 Grażyna Helena Szepelak
      192 (0,15%)
    4. 3 Lucyna Matyka
      2 600 (2,01%)
    5. 5 Mirosław Furdyna
      294 (0,23%)
    6. 7 Władysław Stefan Trybała
      304 (0,24%)
    7. 2 Stanisław Kościelny
      2 149 (1,66%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Joanna Teresa Główka-Luty
      346 (0,27%)
    2. 6 Lidia Grażyna Kolano
      429 (0,33%)
    3. 5 Sylwia Julia Stachurska
      117 (0,09%)
    4. 4 Małgorzata Maria Gorczyca
      237 (0,18%)
    5. 3 Kazimierz Józef Potyrała
      64 (0,05%)
    6. 7 Piotr Paweł Domagała
      442 (0,34%)
    7. 2 Mieczysław Żarnowski
      114 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Arkadiusz Ryszard Soja
      514 (0,40%)
    2. 5 Andrzej Gołębiowski
      928 (0,72%)
    3. 1 Daniel Stefan Hausner
      3 787 (2,93%)
    4. 4 Wiktoria Gabriela Rębisz
      857 (0,66%)
    5. 2 Agata Gębala
      1 203 (0,93%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Halina Małgorzata Sasiela-Błażejczak
      1 943 (1,50%)
    2. 3 Katarzyna Anna Torba
      731 (0,57%)
    3. 2 Stanisława Teresa Piekarczyk
      537 (0,42%)
    4. 5 Mikołaj Adam Pieprzyk
      448 (0,35%)
    5. 4 Andrzej Trawiński
      670 (0,52%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Małgorzata Zych
      563 (0,44%)
    2. 1 Tomasz Sylwester Zięba
      1 135 (0,88%)
    3. 3 Anna Krystyna Surowaniec
      539 (0,42%)
    4. 4 Dariusz Jaworski
      458 (0,35%)
    5. 5 Grzegorz Marcin Glica
      208 (0,16%)
    6. 7 Krzysztof Paweł Weiss
      188 (0,15%)
    7. 6 Dorota Anna Ryfińska
      152 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Kamila Barbara Piech
      10 697 (8,28%)
    2. 7 Bogusław Władysław Tofilski
      5 665 (4,39%)
    3. 2 Antoni Błądek
      9 054 (7,01%)
    4. 6 Danuta Lucyna Kacprzyk
      2 964 (2,29%)
    5. 4 Jan Dziubiński
      9 538 (7,38%)
    6. 1 Ewa Maria Draus
      14 048 (10,88%)
    7. 3 Bogdan Piotr Romaniuk
      15 451 (11,96%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Ryszard Kapała
      3 767 (2,92%)
    2. 3 Halina Nowak
      1 246 (0,96%)
    3. 4 Zofia Trochimowicz-Warga
      791 (0,61%)
    4. 6 Jakub Jan Szczęsny
      508 (0,39%)
    5. 1 Andrzej Kazimierz Szlęzak
      12 427 (9,62%)
    6. 5 Dominika Rzeźnikiewicz
      374 (0,29%)
    7. 7 Tadeusz Niedziałek
      1 709 (1,32%)

    Okręg 4

    miasto Przemyśl, powiaty: jarosławski, lubaczowski, przemyski, przeworski

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jan Ryszard Błotnicki
      3 072 (1,93%)
    2. 2 Anna Iwona Szczygieł
      1 010 (0,63%)
    3. 3 Jacek Wojciech Mykita
      420 (0,26%)
    4. 7 Kinga Katarzyna Sawa
      488 (0,31%)
    5. 5 Katarzyna Monika Wojtyna
      323 (0,20%)
    6. 6 Jolanta Kazimiera Czujko
      201 (0,13%)
    7. 8 Wiesław Bogdan Łuksik
      268 (0,17%)
    8. 4 Adam Józef Wójtowicz
      649 (0,41%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Jerzy Edward Kunach
      125 (0,08%)
    2. 1 Tomasz Rafał Filip
      678 (0,43%)
    3. 5 Klara Zenona Stelmach
      132 (0,08%)
    4. 6 Damian Rafał Rebuś
      144 (0,09%)
    5. 3 Ryszard Jan Wojtuch
      200 (0,13%)
    6. 7 Marta Ewa Bujak
      177 (0,11%)
    7. 2 Karolina Maria Rączkowska
      194 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Monika Lewicka
      452 (0,28%)
    2. 1 Liliana Sabina Kalinowska
      864 (0,54%)
    3. 5 Katarzyna Rączy
      99 (0,06%)
    4. 2 Dariusz Bogdan Turkiewicz
      109 (0,07%)
    5. 4 Grzegorz Skórka-Król
      143 (0,09%)
    6. 6 Marek Zygmunt Imiełowski
      102 (0,06%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Andrzej Nepelski
      10 388 (6,52%)
    2. 5 Bogumiła Stanisława Hołowacz
      1 122 (0,70%)
    3. 3 Małgorzata Krystyna Dachnowicz
      2 785 (1,75%)
    4. 2 Kacper Karol Twarowski
      1 057 (0,66%)
    5. 6 Edmund Stanisław Matrejek
      746 (0,47%)
    6. 7 Tomasz Tadeusz Bawoł
      1 014 (0,64%)
    7. 4 Teresa Pieniążek
      2 949 (1,85%)
    8. 8 Janusz Marek Hołyszko
      3 240 (2,03%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Joanna Elżbieta Potaczek
      128 (0,08%)
    2. 5 Piotr Władysław Ficek
      187 (0,12%)
    3. 7 Stanisław Staniszewski
      123 (0,08%)
    4. 1 Mateusz Marian Jagieła
      467 (0,29%)
    5. 2 Jarosław Śliwiński
      224 (0,14%)
    6. 4 Andrzej Jan Majcher
      291 (0,18%)
    7. 8 Marzena Małgorzata Staniec
      237 (0,15%)
    8. 6 Katarzyna Maria Szarek
      484 (0,30%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Nadzieja Paulina Bobel
      629 (0,39%)
    2. 1 Jarosław Andrzej Brenkacz
      6 059 (3,80%)
    3. 4 Mateusz Jerzy Puchalski
      1 190 (0,75%)
    4. 3 Grzegorz Mariusz Chrapek
      1 293 (0,81%)
    5. 8 Marta Magdalena Gołębiowska
      1 442 (0,90%)
    6. 2 Łukasz Kazimierz Świrk
      1 105 (0,69%)
    7. 5 Dariusz Czesław Duda
      1 274 (0,80%)
    8. 7 Bernadetta Małgorzata Dziura
      742 (0,47%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Andrzej Piotr Dec
      1 043 (0,65%)
    2. 2 Małgorzata Barbara Kulas
      753 (0,47%)
    3. 1 Renata Czesława Telega
      2 940 (1,84%)
    4. 3 Wojciech Stanisław Miesiąc
      387 (0,24%)
    5. 4 Marzena Maria Piekarska
      756 (0,47%)
    6. 7 Łukasz Jan Mężyk
      189 (0,12%)
    7. 5 Monika Fiedosewicz
      315 (0,20%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Robert Majka
      1 149 (0,72%)
    2. 3 Tomasz Mariusz Ważny
      327 (0,21%)
    3. 2 Marek Bogusław Kulpa
      555 (0,35%)
    4. 6 Katarzyna Jadwiga Zielińska
      205 (0,13%)
    5. 4 Anna Maria Perżyło
      249 (0,16%)
    6. 8 Łukasz Jezierski
      125 (0,08%)
    7. 5 Michał Kornel Matrejek
      253 (0,16%)
    8. 7 Wiktoria Marcelina Szumigraj
      152 (0,10%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Piotr Pilch
      18 878 (11,84%)
    2. 2 Andrzej Bogusław Ćwierz
      10 592 (6,64%)
    3. 4 Teresa Pamuła
      10 607 (6,65%)
    4. 3 Anna Maria Huk
      11 894 (7,46%)
    5. 5 Tomasz Grzegorz Legeny
      2 523 (1,58%)
    6. 6 Sabina Ewa Południak
      8 408 (5,27%)
    7. 8 Mariusz Andrzej Król
      11 165 (7,00%)
    8. 7 Maciej Jan Lewicki
      6 954 (4,36%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Stanisław Jacek Mazurkiewicz
      1 122 (0,70%)
    2. 4 Grażyna Dorota Kostka
      1 146 (0,72%)
    3. 1 Piotr Tomański
      10 570 (6,63%)
    4. 6 Olimpia Katarzyna Szpunar
      741 (0,46%)
    5. 2 Waldemar Zadworny
      1 743 (1,09%)
    6. 8 Krzysztof Józef Kłak
      2 368 (1,49%)
    7. 5 Maria Zygarlicka
      447 (0,28%)
    8. 3 Mariusz Chyżyński
      321 (0,20%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Michał Piotr Ciźla
      109 (0,07%)
    2. 4 Karolina Daniela Cygan
      308 (0,19%)
    3. 5 Ryszard Adam Sęk
      270 (0,17%)
    4. 1 Piotr Łukasz Bartoszek
      566 (0,36%)
    5. 2 Barbara Ewa Wojtaszek
      249 (0,16%)

    Okręg 5

    miasto Krosno, powiaty: bieszczadzki, brzozowski, jasielski, krośnieński, leski, sanocki

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Emilia Maria Krynicka
      258 (0,14%)
    2. 1 Zbigniew Jerzy Braja
      2 296 (1,22%)
    3. 2 Grażyna Pilch
      1 362 (0,73%)
    4. 4 Tomasz Roman Lackosz
      331 (0,18%)
    5. 5 Natalia Magdalena Rąpała
      367 (0,20%)
    6. 3 Marek Jan Pańko
      1 012 (0,54%)
    7. 9 Jerzy Ziomek
      510 (0,27%)
    8. 8 Joanna Elżbieta Durał
      174 (0,09%)
    9. 10 Piotr Marcin Wojnarowski
      587 (0,31%)
    10. 6 Wacław Marian Posadzki
      234 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Karina Krzywiecka
      116 (0,06%)
    2. 4 Zofia Bogusz
      251 (0,13%)
    3. 2 Hubert Jaromir Wolski
      378 (0,20%)
    4. 1 Robert Stanisław Stadnicki
      823 (0,44%)
    5. 9 Joanna Izabela Samolewicz
      60 (0,03%)
    6. 6 Damian Henryk Gomuła
      98 (0,05%)
    7. 10 Paweł Uliasz
      314 (0,17%)
    8. 8 Michał Marcin Fortuna
      120 (0,06%)
    9. 3 Józef Tadeusz Świstak
      243 (0,13%)
    10. 5 Magdalena Helena Draguła
      184 (0,10%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Tadeusz Świec
      210 (0,11%)
    2. 4 Hubert Piotr Pacioch
      90 (0,05%)
    3. 3 Anna Bogaczewicz
      257 (0,14%)
    4. 1 Kamila Mackiewicz-Rossmanith
      581 (0,31%)
    5. 5 Marzena Mieczysława Ciwoniuk
      104 (0,06%)
    6. 6 Adam Zbigniew Rossmanith
      178 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Grażyna Borek
      1 629 (0,87%)
    2. 4 Bogdan Robert Kuliga
      1 089 (0,58%)
    3. 1 Dariusz Wojciech Sobieraj
      19 505 (10,40%)
    4. 7 Marta Janina Skubisz
      777 (0,41%)
    5. 8 Władysław Wrona
      612 (0,33%)
    6. 5 Bożena Danuta Baran
      986 (0,53%)
    7. 6 Krzysztof Jan Sawiński
      1 322 (0,71%)
    8. 2 Maria Halina Pospolitak
      1 962 (1,05%)
    9. 3 Piotr Komornicki
      988 (0,53%)
    10. 9 Zygmunt Mieczysław Rak
      543 (0,29%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Wojciech Marek Rączka
      578 (0,31%)
    2. 2 Danuta Szlachta
      158 (0,08%)
    3. 6 Hanna Farenholc-Olesiuk
      129 (0,07%)
    4. 3 Piotr Józef Żebracki
      413 (0,22%)
    5. 7 Ewa Janina Głazowska
      90 (0,05%)
    6. 5 Karol Gorczyca
      192 (0,10%)
    7. 8 Wioleta Teresa Kiełbasa
      342 (0,18%)
    8. 4 Agnieszka Barbara Kwiatkowska
      219 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Paweł Andrzej Helnarski
      3 014 (1,61%)
    2. 3 Monika Kinga Stabryła
      730 (0,39%)
    3. 2 Joanna Karolina Sabat
      1 526 (0,81%)
    4. 4 Agnieszka Halina Łącka
      1 736 (0,93%)
    5. 7 Bogusław Adam Kurek
      678 (0,36%)
    6. 10 Edyta Dominika Dytko
      768 (0,41%)
    7. 6 Piotr Paweł Hnatyk
      344 (0,18%)
    8. 5 Marta Bernardyna Pasterczyk
      648 (0,35%)
    9. 8 Jacek Tomasz Oleniacz
      490 (0,26%)
    10. 9 Łukasz Kazimierz Rajchel
      524 (0,28%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Barbara Zofia Stasiak
      581 (0,31%)
    2. 1 Lucyna Sznajder
      1 999 (1,07%)
    3. 2 Magdalena Radwańska-Frydrych
      1 078 (0,58%)
    4. 4 Kamil Piotr Marek
      624 (0,33%)
    5. 5 Piotr Tomasz Pęcak
      647 (0,35%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Gabriela Agnieszka Adamczyk
      233 (0,12%)
    2. 3 Edyta Maria Wiśniowska
      289 (0,15%)
    3. 2 Wojciech Robert Borek
      323 (0,17%)
    4. 1 Zdzisław Stanisław Witkowski
      894 (0,48%)
    5. 5 Szymon Szajna
      303 (0,16%)
    6. 4 Łukasz Władysław Tomczuk
      133 (0,07%)
    7. 7 Mateusz Michał Miśko
      190 (0,10%)
    8. 6 Joanna Jadwiga Wolan
      183 (0,10%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Adam Tomasz Drozd
      6 009 (3,21%)
    2. 3 Wojciech Stanisław Zając
      20 103 (10,72%)
    3. 1 Jerzy Borcz
      18 194 (9,71%)
    4. 8 Monika Julita Brewczak
      5 199 (2,77%)
    5. 6 Joanna Katarzyna Bril
      5 242 (2,80%)
    6. 2 Maria Stanisława Kurowska
      22 027 (11,75%)
    7. 5 Dorota Łukaszyk
      6 030 (3,22%)
    8. 9 Marek Jakubowicz
      3 311 (1,77%)
    9. 7 Adam Walenty Śnieżek
      7 526 (4,01%)
    10. 10 Wiesław Polek
      3 444 (1,84%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Antoni Stanisław Pikul
      10 479 (5,59%)
    2. 9 Małgorzata Beata Fedorowicz
      956 (0,51%)
    3. 3 Stanisław Józef Słyś
      2 468 (1,32%)
    4. 10 Kazimierz Zima
      841 (0,45%)
    5. 2 Wojciech Aleksander Blecharczyk
      9 127 (4,87%)
    6. 4 Małgorzata Maria Kapałka
      1 065 (0,57%)
    7. 7 Barbara Maria Balon
      1 208 (0,64%)
    8. 6 Piotr Antoni Paczkowski
      659 (0,35%)
    9. 5 Tadeusz Antoni Łokaj
      284 (0,15%)
    10. 8 Ewa Mrugała
      753 (0,40%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Maciej Piotr Józefowicz
      529 (0,28%)
    2. 3 Kazimierz Krzysztof Rogowski
      321 (0,17%)
    3. 4 Anna Maria Szwed
      358 (0,19%)
    4. 5 Stanisław Andrzej Bargieł
      256 (0,14%)
    5. 2 Bożena Irena Kamińska
      465 (0,25%)

    Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    GazetaLubuska.pl poleca:

    MISTRZOWIE HANDLU Wybieramy najsympatyczniejszych sprzedawców, najlepsze sklepy i kwiaciarnie - czekamy na Wasze zgłoszenia

    MISTRZOWIE HANDLU Wybieramy najsympatyczniejszych sprzedawców, najlepsze sklepy i kwiaciarnie - czekamy na Wasze zgłoszenia

    Wyrusz na niezapomnianą wycieczkę z pociągami POLREGIO

    Wyrusz na niezapomnianą wycieczkę z pociągami POLREGIO

    Bajkowy spektakl baletowy „Śpiąca królewna” w Zielonej Górze. To trzeba zobaczyć!

    Bajkowy spektakl baletowy „Śpiąca królewna” w Zielonej Górze. To trzeba zobaczyć!

    Sonda

    Czy korzystasz z wypożyczalni rowerów miejskich w Zielonej Górze?

    Najczęściej czytane