Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Święciechowa-ulice: Janusza Kusocińskiego, Czereśniowa, Kopernika, Kościelna, Lasocicka, Polna, Sportowa, Świętego Marka, Wiśniowa, Wschowska, XX-lecia
Pokaż więcej
Ewelina Maria Konieczna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LORYCHA
94
(43,72%)
Marcin Adam Tajchert
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI Z BOGNĄ RUSIECKĄ - KŁODNICKĄ
121
(56,28%)
Okręg 2
Święciechowa-ulice: Boczna, Krzycka, Jesionowa, Paderewskiego, Rynek, Szkolna, Ułańska, Wąska, Wodna, Zacisze
Pokaż więcej
Zbigniew Marian Zajdel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LORYCHA
84
(41,58%)
Maria Jolanta Kin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI Z BOGNĄ RUSIECKĄ - KŁODNICKĄ
118
(58,42%)
Okręg 3
Święciechowa-ulice: Akacjowa, Dojazdowa, Klonowa, Lipowa, gen. Stanisława Sosabowskiego, Modrzewiowa, Mórkowska, Powstańców Wielkopolskich, Rzemieślnicza, Strzelecka, Śmigielska, Topolowa, Wolności, Zakątek, Zielona
Pokaż więcej
Tomasz Piotr Gorwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LORYCHA
176
(77,53%)
Paweł Maciej Klak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI Z BOGNĄ RUSIECKĄ - KŁODNICKĄ
51
(22,47%)
Okręg 4
Święciechowa-ulice: Anny Walentynowicz, Kolbego, Majora Hubala, Plater, Zwycięstwa
Pokaż więcej
Longina Maria Raburska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LORYCHA
226
(71,97%)
Martyna Anna Gorwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI Z BOGNĄ RUSIECKĄ - KŁODNICKĄ
88
(28,03%)
Okręg 5
Święciechowa-ulice: kmdr Stanisława Mieszkowskiego, Generała Stanisława Maczka, Generała Stef. Grota Roweckiego, Generała Tadeusza Kutrzeby, gen. Władysława Andersa, Ignacego Krasickiego, Jana Brzechwy, Juliana Tuwima, Kosmonautów, Leszczyńska, Owocowa, Plac Majora Henr. Sucharskiego, Produkcyjna, Składowa, Transportowa, Warzywna
Pokaż więcej
Edyta Borowczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LORYCHA
173
(55,45%)
Bogna Maria Rusiecka-Kłodnicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI Z BOGNĄ RUSIECKĄ - KŁODNICKĄ
139
(44,55%)
Okręg 6
Jerzy Wojciech Machowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LORYCHA
117
(63,59%)
Dariusz Czesław Zadworny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI Z BOGNĄ RUSIECKĄ - KŁODNICKĄ
67
(36,41%)
Okręg 7
Krzycko Małe
Pokaż więcej
Jerzy Stanisław Kołodziej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LORYCHA
0
(0,00%)
Okręg 8
Niechłód, Piotrowice
Pokaż więcej
Lucyna Marciniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LORYCHA
116
(67,44%)
Paulina Liszatyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI Z BOGNĄ RUSIECKĄ - KŁODNICKĄ
56
(32,56%)
Okręg 9
Długie Nowe, Trzebiny
Pokaż więcej
Jan Marek Nowacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LORYCHA
38
(24,36%)
Dominika Dudzisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI Z BOGNĄ RUSIECKĄ - KŁODNICKĄ
67
(42,95%)
Zbigniew Krzysztof Drobiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZEBINY
51
(32,69%)
Okręg 10
Strzyżewice, Henrykowo, Książęcy Las
Pokaż więcej
Krzysztof Marcin Kołacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LORYCHA
181
(63,73%)
Zbigniew Stanisław Rogala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI Z BOGNĄ RUSIECKĄ - KŁODNICKĄ
103
(36,27%)
Okręg 11
Zbigniew Zenon Stachowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LORYCHA
65
(27,66%)
Dariusz Marek Matuszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI Z BOGNĄ RUSIECKĄ - KŁODNICKĄ
170
(72,34%)
Okręg 12
Lasocie-ulice: Kościelna, Ogrodowa, Sportowa, Szkolna, Święciechowska, Tylna, Wschodnia; Ogrody
Pokaż więcej
Anna Maria Wasilewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LORYCHA
76
(53,52%)
Sławomir Piotr Stasiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(46,48%)
Okręg 13
Lasocice-ulice: Generała Sikorskiego, Graniczna, Kolejowa, Kręta, Nowa, Okrężna, Polna, Słoneczna, Świętego Jana Chrzciciela, Zachodnia
Pokaż więcej
Piotr Samolak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LORYCHA
83
(45,60%)
Mikołaj Kostaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI Z BOGNĄ RUSIECKĄ - KŁODNICKĄ
99
(54,40%)
Okręg 14
Długie Stare-ulice: Graniczna, Jesienna, Leszczyńska, Osiedlowa, Parkowa, Rolna, Zachodnia
Pokaż więcej
Jan Dutka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LORYCHA
79
(42,93%)
Dawid Michał Nowaczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI Z BOGNĄ RUSIECKĄ - KŁODNICKĄ
105
(57,07%)
Okręg 15
Długie Stare-ulice: Działkowa, Krótka, Nowa, Polna, Spacerowa, Wiosenna, Wschowska
Pokaż więcej
Wanda Katarzyna Szywała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LORYCHA
67
(41,88%)
Anna Maria Urbańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI Z BOGNĄ RUSIECKĄ - KŁODNICKĄ
93
(58,13%)