Wyniki wyborów 2018 do sejmiku województwa - małopolskie

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Powiaty: olkuski, chrzanowski, oświęcimski

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Bogusław Mikołaj Mąsior
      4 239 (2,60%)
    2. 3 Wojciech Robert Szczepanik
      767 (0,47%)
    3. 2 Józef Kała
      5 652 (3,46%)
    4. 5 Magdalena Bolek
      1 441 (0,88%)
    5. 4 Aneta Irena Jabłońska-Wypasek
      1 261 (0,77%)
    6. 6 Małgorzata Maria Matusiak
      1 130 (0,69%)
    7. 7 Marcin Papiurek
      335 (0,21%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Iwona Józefa Gibas
      25 795 (15,81%)
    2. 2 Andrzej Janusz Wójcik
      10 982 (6,73%)
    3. 3 Rafał Kosowski
      8 874 (5,44%)
    4. 4 Marta Kinga Budzyńska
      3 692 (2,26%)
    5. 7 Marta Anna Pieczka
      3 675 (2,25%)
    6. 5 Ewa Iwona Szwajnoch
      1 360 (0,83%)
    7. 6 Zbigniew Gęgotek
      2 634 (1,61%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Dorota Stanisława Wiśniewska-Dorynek
      528 (0,32%)
    2. 1 Janusz Mikołaj Mentlewicz
      2 937 (1,80%)
    3. 2 Władysław Januszyk
      722 (0,44%)
    4. 6 Dorota Ewa Kajdas
      797 (0,49%)
    5. 7 Alicja Marzena Walotek
      518 (0,32%)
    6. 5 Zdzisław Banyś
      512 (0,31%)
    7. 4 Andrzej Alfred Buliński
      302 (0,19%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Monika Anna Szymańska
      1 483 (0,91%)
    2. 4 Monika Maria Piasecka-Gruszczyńska
      209 (0,13%)
    3. 3 Andrzej Jan Tomaszewski
      394 (0,24%)
    4. 2 Samuel Jonatan Nowak
      425 (0,26%)
    5. 5 Wojciech Pacia
      345 (0,21%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Kinga Sabina Placek
      213 (0,13%)
    2. 1 Krzysztof Adam Zgrzywa
      256 (0,16%)
    3. 2 Jadwiga Teresa Szatan
      536 (0,33%)
    4. 3 Michał Władysław Szczygieł
      310 (0,19%)
    5. 5 Jerzy Suchan
      88 (0,05%)
    6. 6 Iwona Styrylska
      168 (0,10%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Małgorzata Rams
      2 212 (1,36%)
    2. 2 Tadeusz Andrzej Arkit
      11 506 (7,05%)
    3. 1 Kinga Agnieszka Skowrońska
      14 347 (8,79%)
    4. 7 Bartłomiej Beniamin Kasperczyk
      2 115 (1,30%)
    5. 4 Krystyna Barbara Siemek
      4 034 (2,47%)
    6. 5 Andrzej Jan Bojarski
      4 109 (2,52%)
    7. 3 Marcin Michał Cockiewicz
      9 145 (5,60%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Grażyna Mally
      595 (0,36%)
    2. 1 Grzegorz Roman Zawadzki
      2 780 (1,70%)
    3. 4 Piotr Paweł Baran
      1 090 (0,67%)
    4. 2 Olga Lachowicz
      1 586 (0,97%)
    5. 3 Maria Jadwiga Michta
      640 (0,39%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Tomasz Zdzisław Babecki
      295 (0,18%)
    2. 2 Grzegorz Jan Kumanek
      540 (0,33%)
    3. 1 Norbert Grzegorz Dąbrowski
      1 034 (0,63%)
    4. 5 Paulina Winkler
      288 (0,18%)
    5. 7 Adam Aleksander Czachur
      374 (0,23%)
    6. 4 Urszula Gabriela Rozmus
      550 (0,34%)
    7. 6 Ilona Jadwiga Szczerkowska
      183 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Przemysław Wojciech Paw
      823 (0,50%)
    2. 6 Miron Dominik Piszczek
      2 358 (1,45%)
    3. 5 Marta Katarzyna Kubicz
      991 (0,61%)
    4. 3 Zbigniew Andrzej Smykla
      611 (0,37%)
    5. 1 Andrzej Ignacy Feliksik
      4 106 (2,52%)
    6. 2 Agnieszka Kazimiera Ścigaj
      5 236 (3,21%)

    KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Grzegorz Michał Glanowski
      631 (0,39%)
    2. 1 Tomasz Robert Bąk
      2 125 (1,30%)
    3. 2 Edyta Wanda Witek
      841 (0,52%)
    4. 3 Krzysztof Malicki
      545 (0,33%)
    5. 4 Anastazja Maria Piela
      446 (0,27%)
    6. 7 Aleksandra Maria Szuta
      759 (0,47%)
    7. 6 Jan Bogusław Wędrzyk
      221 (0,14%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Maria Józefa Gabryś
      441 (0,27%)
    2. 3 Mirosław Krzysztof Świerguła
      282 (0,17%)
    3. 1 Ireneusz Charchut
      625 (0,38%)
    4. 6 Sylwia Świerguła
      378 (0,23%)
    5. 5 Maciej Bielat
      231 (0,14%)
    6. 2 Grażyna Małgorzata Michałek
      550 (0,34%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Beata Magdalena Czerw
      163 (0,10%)
    2. 2 Agnieszka Joanna Żelazna-Weszka
      182 (0,11%)
    3. 1 Jakub Maria Stonawski
      284 (0,17%)
    4. 5 Grzegorz Krzek
      231 (0,14%)
    5. 3 Irena Janina Skrzypoń
      99 (0,06%)

    Okręg 2

    Powiaty: miechowski, proszowicki, krakowski, wielicki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Jan Paweł Grodecki
      118 (0,06%)
    2. 3 Janusz Krzysztof Korczak
      185 (0,09%)
    3. 8 Michał Jacek Krupa
      633 (0,31%)
    4. 4 Maria Stanisława Ptak
      243 (0,12%)
    5. 6 Anna Ewelina Dobosz
      198 (0,10%)
    6. 1 Stanisław Papież
      1 356 (0,67%)
    7. 2 Kamil Stachowicz
      256 (0,13%)
    8. 7 Danuta Bronisława Jankosz
      50 (0,02%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Jadwiga Maria Duda
      1 417 (0,70%)
    2. 3 Urszula Stochel
      1 304 (0,65%)
    3. 1 Wojciech Kozak
      17 631 (8,75%)
    4. 2 Adam Stanisław Domagała
      5 652 (2,80%)
    5. 7 Marek Edward Szymański
      1 083 (0,54%)
    6. 5 Wiesław Robert Wójcik
      1 099 (0,55%)
    7. 4 Piotr Michał Janczyk
      1 127 (0,56%)
    8. 8 Monika Katarzyna Dudek
      1 839 (0,91%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Łukasz Jakub Smółka
      12 270 (6,09%)
    2. 1 Rafał Paweł Bochenek
      38 446 (19,08%)
    3. 3 Mirosław Antoni Dróżdż
      10 161 (5,04%)
    4. 4 Iwona Maria Tworzydło-Woźniak
      4 315 (2,14%)
    5. 5 Iwona Maria Kornaś-Pierzak
      2 343 (1,16%)
    6. 8 Bogdan Marek Pęk
      11 078 (5,50%)
    7. 7 Bożena Jolanta Rążewska
      1 637 (0,81%)
    8. 6 Katarzyna Maria Nogieć
      3 346 (1,66%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Krzysztof Jan Kosiński
      416 (0,21%)
    2. 1 Jerzy Władysław Jaskiernia
      2 108 (1,05%)
    3. 4 Janina Irena Zdziobek
      191 (0,09%)
    4. 3 Jan Marek Fabiański
      415 (0,21%)
    5. 5 Marek Andrzej Słowiński
      325 (0,16%)
    6. 7 Elżbieta Krystyna Ciepły
      287 (0,14%)
    7. 8 Kinga Gałka
      601 (0,30%)
    8. 6 Barbara Janina Leszczyńska
      312 (0,15%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Waldemar Stanisław Latocha
      166 (0,08%)
    2. 3 Jolanta Ewa Pers
      266 (0,13%)
    3. 5 Justyna Plec
      367 (0,18%)
    4. 1 Wiktoria Aleksandra Barańska
      1 287 (0,64%)
    5. 2 Piotr Aleksander Mirocha
      231 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Anita Maria Mędrek
      247 (0,12%)
    2. 3 Agata Ewa Satoła
      146 (0,07%)
    3. 6 Iwona Janina Jedynak
      256 (0,13%)
    4. 7 Grażyna Maria Wołowczyk
      80 (0,04%)
    5. 1 Aleksander Władysław Luty
      737 (0,37%)
    6. 5 Agnieszka Rösner-Zawilińska
      88 (0,04%)
    7. 4 Piotr Rajnold Mika
      149 (0,07%)
    8. 8 Andrzej Piotr Bereta
      120 (0,06%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jacek Jan Krupa
      22 716 (11,27%)
    2. 5 Artur Stefan Baranowski
      3 138 (1,56%)
    3. 6 Bożena Teresa Pietras-Goc
      1 149 (0,57%)
    4. 4 Zbigniew Kacała
      1 353 (0,67%)
    5. 3 Sylwia Kinga Salwińska
      2 604 (1,29%)
    6. 7 Kajetan Aleksander Konarzewski
      1 241 (0,62%)
    7. 8 Marcin Mariusz Matuszyk
      3 436 (1,71%)
    8. 2 Elżbieta Jadwiga Achinger
      8 256 (4,10%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Sylwia Iwona Salawa
      1 586 (0,79%)
    2. 1 Leszek Franciszek Batko
      4 143 (2,06%)
    3. 2 Anna Małgorzata Wawrzynek
      1 205 (0,60%)
    4. 3 Tomasz Adam Zbrzeźny
      362 (0,18%)
    5. 5 Stefan Paweł Kliński
      551 (0,27%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Urszula Maria Hanasz
      178 (0,09%)
    2. 3 Jadwiga Anna Dygnarowicz
      246 (0,12%)
    3. 5 Ewa Krystyna Nowowiejska
      291 (0,14%)
    4. 1 Bartłomiej Tomasz Małczyk
      1 326 (0,66%)
    5. 2 Łukasz Padło
      327 (0,16%)
    6. 4 Mariusz Marcin Spyrka
      331 (0,16%)
    7. 7 Agnieszka Karolina Wanat
      153 (0,08%)
    8. 8 Jakub Bańdo
      227 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Leszek Murzyn
      3 036 (1,51%)
    2. 4 Anna Barbara Tabasz
      439 (0,22%)
    3. 2 Grzegorz Artur Kukiz
      4 268 (2,12%)
    4. 5 Ewa Maria Skałka
      664 (0,33%)
    5. 7 Małgorzata Zofia Kubala
      477 (0,24%)
    6. 3 Marek Maciej Kucharski
      725 (0,36%)
    7. 6 Tadeusz Tomasz Bergel
      271 (0,13%)
    8. 8 Janusz Marcin Dudek
      834 (0,41%)

    KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Paweł Przemysław Chochół
      1 179 (0,59%)
    2. 1 Paweł Jakub Ścigalski
      1 551 (0,77%)
    3. 2 Mirosław Franciszek Mrozowski
      666 (0,33%)
    4. 4 Dorota Maria Małodobry
      1 351 (0,67%)
    5. 3 Anna Maj-Skowrońska
      924 (0,46%)
    6. 5 Anna Lidia Jędras
      771 (0,38%)
    7. 6 Władysława Ada Gross-Kołoczek
      234 (0,12%)
    8. 7 Jerzy Kazimierz Zastawniak
      244 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Aldona Anna Dymanus
      382 (0,19%)
    2. 1 Lesław Andrzej Wilk
      377 (0,19%)
    3. 5 Daria Dominika Mleczek
      92 (0,05%)
    4. 2 Adam Karol Koczanowski
      107 (0,05%)
    5. 4 Grzegorz Krzysztof Walas
      137 (0,07%)
    6. 3 Danuta Wilk
      418 (0,21%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEX NATURALIS

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Stanisław Wsołek
      148 (0,07%)
    2. 6 Sylwester Mariusz Formicki
      59 (0,03%)
    3. 5 Iwona Katarzyna Niedzielska
      121 (0,06%)
    4. 1 Andrzej Wacław Waligóra
      324 (0,16%)
    5. 2 Teresa Jadwiga Garland
      80 (0,04%)
    6. 3 Maria Anna Leśniak-Wojciechowska
      232 (0,12%)

    Okręg 3

    m. Kraków

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Bartosz Wilczyński
      2 109 (0,65%)
    2. 8 Sebastian Jakub Lechwar
      65 (0,02%)
    3. 9 Agnieszka Kameczura
      123 (0,04%)
    4. 2 Krzysztof Monticelli
      174 (0,05%)
    5. 4 Alicja Elżbieta Bartosz
      181 (0,06%)
    6. 5 Tomasz Krzysztof Młynarczyk
      185 (0,06%)
    7. 6 Grażyna Firmuga-Święty
      90 (0,03%)
    8. 7 Krzysztof Henryk Kępski
      127 (0,04%)
    9. 3 Grażyna Ewa Pietrzak-Górecka
      173 (0,05%)
    10. 10 Paweł Krzysztof Ptaśnik
      118 (0,04%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Grzegorz Piotr Ostrzołek
      176 (0,05%)
    2. 3 Małgorzata Maria Marcińska
      877 (0,27%)
    3. 2 Grzegorz Jerzy Gondek
      1 268 (0,39%)
    4. 1 Piotr Marek Kempf
      4 581 (1,40%)
    5. 5 Elżbieta Janina Lęcznarowicz
      1 073 (0,33%)
    6. 4 Stanisław Dziedzic
      1 066 (0,33%)
    7. 7 Paweł Jan Kubas
      586 (0,18%)
    8. 9 Jolanta Czesława Zajączkowska
      358 (0,11%)
    9. 6 Marzena Iwona Paszkot
      487 (0,15%)
    10. 10 Marian Apostoł
      874 (0,27%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Agnieszka Beata Zając
      6 144 (1,88%)
    2. 3 Tomasz Mariusz Urynowicz
      10 018 (3,07%)
    3. 2 Wojciech Jan Grzeszek
      6 471 (1,98%)
    4. 1 Jan Tadeusz Duda
      56 763 (17,37%)
    5. 4 Bogusława Maria Stanowska-Cichoń
      4 468 (1,37%)
    6. 6 Beata Krystyna Sufa
      1 943 (0,59%)
    7. 9 Maciej Robert Miezian
      1 679 (0,51%)
    8. 5 Aleksander Tomasz Głuś
      1 615 (0,49%)
    9. 8 Krystyna Anna Frankiewicz
      2 494 (0,76%)
    10. 10 Andrzej Ziobro
      9 738 (2,98%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Ewa Lucyna Marcinek
      417 (0,13%)
    2. 2 Janusz Lucjan Bargieł
      798 (0,24%)
    3. 1 Ryszard Kazimierz Śmiałek
      5 273 (1,61%)
    4. 4 Jadwiga Nowakowska
      1 092 (0,33%)
    5. 8 Leszek Paweł Dukała
      256 (0,08%)
    6. 3 Joanna Olszyna Lipińska-Piekarska
      1 392 (0,43%)
    7. 5 Adam Stanisław Jaśkow
      410 (0,13%)
    8. 6 Jan Piotr Żakowski
      439 (0,13%)
    9. 10 Katarzyna Zofia Pilch
      1 072 (0,33%)
    10. 9 Roman Kurek
      334 (0,10%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Mateusz Ryszard Burzawa
      462 (0,14%)
    2. 1 Barbara Zofia Grobler
      5 019 (1,54%)
    3. 2 Andrzej Marek Dziarmagowski
      519 (0,16%)
    4. 5 Tomasz Leszek Zawada
      755 (0,23%)
    5. 4 Aleksandra Jolanta Lewicka
      1 088 (0,33%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jacek Cezary Kamiński
      227 (0,07%)
    2. 1 Monika Izabela Potoczek
      426 (0,13%)
    3. 7 Krzysztof Bogdan Sobolewski
      108 (0,03%)
    4. 3 Barbara Teresa Twardowska
      113 (0,03%)
    5. 5 Wioleta Sylwia Wójcik
      127 (0,04%)
    6. 6 Eugeniusz Artur Juza
      27 (0,01%)
    7. 4 Kamil Dominik Łakota
      61 (0,02%)
    8. 8 Aneta Teresa Kucharska
      233 (0,07%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Grzegorz Cezary Lipiec
      40 947 (12,53%)
    2. 2 Tadeusz Antoni Gadacz
      6 713 (2,05%)
    3. 3 Kazimierz Barczyk
      22 933 (7,02%)
    4. 4 Małgorzata Zofia Radwan-Ballada
      11 106 (3,40%)
    5. 10 Jerzy Maciej Fedorowicz
      27 150 (8,31%)
    6. 5 Szczęsny Maciej Filipiak
      6 044 (1,85%)
    7. 7 Małgorzata Anita Baran
      3 301 (1,01%)
    8. 9 Anna Maria Kupczyńska
      2 366 (0,72%)
    9. 6 Małgorzata Danuta Ciemięga
      2 382 (0,73%)
    10. 8 Kajetan Ludwik D'obyrn
      3 427 (1,05%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Wojciech Jan Pasternak
      2 101 (0,64%)
    2. 2 Świetlana Natalia Rokosz-Kuczyńska
      1 836 (0,56%)
    3. 5 Marianna Leśniak
      2 902 (0,89%)
    4. 3 Marta Barbara Grzybek
      3 013 (0,92%)
    5. 1 Krzysztof Leonard Hollender
      4 256 (1,30%)
    6. 4 Marek Antoni Glogier
      890 (0,27%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 9 Damian Paweł Kudas
      165 (0,05%)
    2. 7 Sylwia Antonina Kupiec
      342 (0,10%)
    3. 4 Marek Jacek Pęczek
      247 (0,08%)
    4. 1 Grzegorz Tomasz Nowowiejski
      3 440 (1,05%)
    5. 8 Krzysztof Janusz Kordas
      184 (0,06%)
    6. 2 Aleksandra Czosnowska
      407 (0,12%)
    7. 10 Krystian Szymon Szczerkowski
      151 (0,05%)
    8. 6 Daria Agata Fedczyszyn
      141 (0,04%)
    9. 5 Agnieszka Barbara Praciak
      158 (0,05%)
    10. 3 Jakub Piotr Bąk
      456 (0,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Marek Paweł Stachowicz
      684 (0,21%)
    2. 1 Piotr Janusz Kubiczek
      7 550 (2,31%)
    3. 9 Wojciech Jerzy Golonka
      829 (0,25%)
    4. 6 Aneta Radwańska
      2 452 (0,75%)
    5. 2 Klaudia Katarzyna Słowik-Maciejewska
      1 861 (0,57%)
    6. 4 Monika Kazimiera Adamczyk
      1 396 (0,43%)
    7. 7 Małgorzata Maria Smoła
      642 (0,20%)
    8. 5 Tomasz Tadeusz Orłowski
      1 013 (0,31%)
    9. 3 Jacek Piotr Kłyciński
      755 (0,23%)
    10. 10 Bawer Aondo-Akaa
      2 155 (0,66%)

    KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Patrycja Gromala-Górnik
      628 (0,19%)
    2. 10 Bartłomiej Jan Kocurek
      1 917 (0,59%)
    3. 3 Barbara Monika Gałdzińska-Calik
      606 (0,19%)
    4. 9 Agnieszka Dorota Żołądź
      453 (0,14%)
    5. 7 Mateusz Władysław Czyż
      483 (0,15%)
    6. 5 Małgorzata Maria Rejdych
      355 (0,11%)
    7. 4 Janusz Stanisław Mikuła
      617 (0,19%)
    8. 2 Jerzy Friediger
      1 218 (0,37%)
    9. 1 Marta Elżbieta Patena
      8 297 (2,54%)
    10. 8 Urszula Mroczek-Gula
      384 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Artur Mazur
      747 (0,23%)
    2. 4 Beata Migas
      807 (0,25%)
    3. 6 Renata Opoczka
      329 (0,10%)
    4. 3 Krzysztof Andrzej Dudek
      585 (0,18%)
    5. 7 Robert Jacek Lemieszek
      126 (0,04%)
    6. 1 Barbara Maria Filipczuk
      2 822 (0,86%)
    7. 5 Jakub Jan Palacz
      482 (0,15%)
    8. 8 Ada Julianna Smętek
      540 (0,17%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Sławomir Gabriel Marczewski
      246 (0,08%)
    2. 3 Krystyna Górska
      125 (0,04%)
    3. 2 Mieczysław Szwagrzyk
      63 (0,02%)
    4. 4 Eugeniusz Józef Wilk
      155 (0,05%)
    5. 6 Tomasz Pyszczek
      93 (0,03%)
    6. 7 Helena Gajda
      177 (0,05%)
    7. 8 Wojciech Maciej Wolański
      176 (0,05%)
    8. 5 Agnieszka Teresa Bartosik
      111 (0,03%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEX NATURALIS

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Wojciech Adam Urbański
      91 (0,03%)
    2. 2 Piotr Jan Adamski
      183 (0,06%)
    3. 3 Izabela Anna Bogacz-Rostworowska
      154 (0,05%)
    4. 1 Jadwiga Tajchman
      556 (0,17%)
    5. 4 Dariusz Michał Golda
      100 (0,03%)
    6. 5 Elżbieta Zdzisława Malada
      72 (0,02%)

    Okręg 4

    Powiaty: wadowicki, myslenicki, suski, nowotarski, tatrzański

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Łukasz Krzysztof Baster
      338 (0,14%)
    2. 4 Beata Elżbieta Zielińska
      566 (0,24%)
    3. 3 Mateusz Krzysztof Tomaszczuk
      289 (0,12%)
    4. 5 Dominika Anna Armatys
      161 (0,07%)
    5. 1 Tadeusz Jan Adamczak
      1 520 (0,63%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Elżbieta Anna Skałuba
      837 (0,35%)
    2. 5 Franciszek Szydłowski
      1 458 (0,61%)
    3. 3 Miłosz Maksymilian Motyka
      1 109 (0,46%)
    4. 4 Edyta Katarzyna Klimowska-Bobula
      1 497 (0,62%)
    5. 6 Paweł Jan Pieczonka
      784 (0,33%)
    6. 7 Urszula Maria Kalemba
      1 248 (0,52%)
    7. 2 Joanna Grażyna Bobowska
      2 665 (1,11%)
    8. 9 Barbara Stanisława Dziwisz
      2 810 (1,17%)
    9. 1 Stanisław Barnaś
      9 023 (3,76%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Filip Roman Kaczyński
      38 702 (16,14%)
    2. 2 Marek Wierzba
      19 348 (8,07%)
    3. 3 Jan Piczura
      16 712 (6,97%)
    4. 7 Ewa Kościelniak
      5 925 (2,47%)
    5. 4 Rafał Stuglik
      9 504 (3,96%)
    6. 5 Anna Maria Szafraniec-Rutkiewicz
      6 575 (2,74%)
    7. 8 Danuta Kawa
      7 011 (2,92%)
    8. 9 Robert Stanisław Bylica
      9 660 (4,03%)
    9. 6 Grażyna Świerkosz
      3 648 (1,52%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Katarzyna Dorota Jaglarz
      224 (0,09%)
    2. 3 Jan Klemensiewicz
      320 (0,13%)
    3. 4 Dorota Barbara Zielińska
      611 (0,25%)
    4. 2 Jan Zbigniew Rauch
      666 (0,28%)
    5. 1 Edward Jan Nadarkiewicz
      1 786 (0,74%)
    6. 5 Stanisław Gąsienica-Daniel
      605 (0,25%)
    7. 6 Krystyna Aniela Majka
      426 (0,18%)
    8. 7 Janina Bożena Szafrańska
      536 (0,22%)
    9. 9 Andrzej Jan Lewandowski
      815 (0,34%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Michał Grzegorz Kowalówka
      248 (0,10%)
    2. 1 Maria Bogusława Łaś
      1 334 (0,56%)
    3. 3 Olesia Ivchenko
      268 (0,11%)
    4. 2 Marcin Galent
      267 (0,11%)
    5. 5 Joanna Magdalena Krauzowicz-Tarczoń
      259 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Piotr Hanula
      169 (0,07%)
    2. 1 Jan Kazimierz Król
      1 140 (0,48%)
    3. 7 Edyta Sylwia Wójcik
      384 (0,16%)
    4. 4 Mirosław Frączek
      327 (0,14%)
    5. 5 Magdalena Anna Kamińska
      298 (0,12%)
    6. 2 Leszek Kapłon
      415 (0,17%)
    7. 3 Marzena Maria Matonog
      990 (0,41%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 9 Maciej Józef Koźbiał
      5 807 (2,42%)
    2. 1 Stanisław Bisztyga
      16 157 (6,74%)
    3. 5 Maria Dominika Wachałowicz-Kiersztyn
      1 093 (0,46%)
    4. 3 Jakub Kot
      5 064 (2,11%)
    5. 2 Marek Mikołaj Haber
      6 253 (2,61%)
    6. 6 Maria Teresa Golczyk
      819 (0,34%)
    7. 7 Ewelina Maria Wiercioch
      1 067 (0,45%)
    8. 4 Marcin Dąbkiewicz
      562 (0,23%)
    9. 8 Elżbieta Guzdek
      1 196 (0,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Rozalia Oliwa
      3 541 (1,48%)
    2. 3 Tadeusz Bogusław Mentel
      772 (0,32%)
    3. 2 Mieszko Jan Orawiec
      943 (0,39%)
    4. 5 Mieszko Andrzej Rokosz
      874 (0,36%)
    5. 4 Magdalena Maria Baran
      1 743 (0,73%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Anna Katarzyna Urbańska
      402 (0,17%)
    2. 9 Dawid Łukasz Pałka
      333 (0,14%)
    3. 4 Halina Spisak
      433 (0,18%)
    4. 2 Andrzej Skupień
      2 126 (0,89%)
    5. 1 Radosław Maria Czosnowski
      1 235 (0,52%)
    6. 3 Michał Długa
      381 (0,16%)
    7. 6 Anna Maria Nitka
      270 (0,11%)
    8. 8 Roman Paweł Pawlikowski
      577 (0,24%)
    9. 7 Angelika Małgorzata Leśnik-Barglik
      265 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Józef Momot
      5 060 (2,11%)
    2. 6 Helena Janina Buksa
      822 (0,34%)
    3. 7 Maria Fróg
      830 (0,35%)
    4. 9 Tomasz Wojciech Witek
      1 385 (0,58%)
    5. 3 Kinga Katarzyna Maciejowska
      2 133 (0,89%)
    6. 4 Edward Pasiowiec
      815 (0,34%)
    7. 5 Joanna Katarzyna Kozak
      1 831 (0,76%)
    8. 2 Tadeusz Chowaniak
      2 021 (0,84%)
    9. 8 Michał Stanisław Siwiec-Cielebon
      408 (0,17%)

    KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Andrzej Czesław Stachowski
      197 (0,08%)
    2. 4 Joanna Marzena Oleksy
      1 897 (0,79%)
    3. 7 Monika Elżbieta Rzonca
      489 (0,20%)
    4. 3 Robert Chowaniec
      2 664 (1,11%)
    5. 6 Magdalena Anna Mitana
      616 (0,26%)
    6. 2 Antoni Hutniczak
      3 170 (1,32%)
    7. 1 Maciej Jachymiak
      4 089 (1,71%)
    8. 5 Zofia Hołda
      556 (0,23%)
    9. 9 Jacek Adam Janosz
      476 (0,20%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Klementyna Barbara Ochniak-Dudek
      350 (0,15%)
    2. 5 Sebastian Andrzej Czubernat
      605 (0,25%)
    3. 2 Adam Józef Opoczka
      227 (0,09%)
    4. 1 Stanisław Pater
      591 (0,25%)
    5. 4 Katarzyna Paulina Leszczyńska
      711 (0,30%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Dariusz Bogdan Chmiel
      1 022 (0,43%)
    2. 5 Krzysztof Edward Gumuliński
      150 (0,06%)
    3. 4 Elżbieta Izabela Syrek-Zuzek
      176 (0,07%)
    4. 6 Anna Wioleta Pitala
      307 (0,13%)
    5. 7 Sylwia Jolanta Jastrzębska
      337 (0,14%)
    6. 2 Ryszard Stanisław Schaeffer
      165 (0,07%)
    7. 3 Konrad Janusz Górski
      247 (0,10%)

    Okręg 5

    Powiaty: bocheński, brzeski, dąbrowski, tarnowski, m. Tarnów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Jan Józef Piwowarczyk
      1 472 (0,66%)
    2. 7 Janina Maria Węglarz
      935 (0,42%)
    3. 4 Grzegorz Brach
      1 804 (0,80%)
    4. 5 Lidia Barbara Jaźwińska
      1 372 (0,61%)
    5. 8 Monika Kinga Marczyk-Augustyńska
      615 (0,27%)
    6. 9 Katarzyna Sabina Jasnos
      1 558 (0,69%)
    7. 1 Stanisław Andrzej Sorys
      12 349 (5,51%)
    8. 2 Adam Kwaśniak
      5 124 (2,28%)
    9. 3 Łukasz Michał Węgrzyn
      3 838 (1,71%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Stanisław Marcin Bukowiec
      8 978 (4,00%)
    2. 1 Anna Maria Pieczarka
      72 739 (32,43%)
    3. 3 Marta Magdalena Malec-Lech
      8 485 (3,78%)
    4. 4 Wojciech Skruch
      9 223 (4,11%)
    5. 5 Piotr Marek Dziurdzia
      6 908 (3,08%)
    6. 6 Artur Michał Asztabski
      4 186 (1,87%)
    7. 7 Anna Bernadeta Mikosz
      1 773 (0,79%)
    8. 9 Józef Wojciech Gawron
      8 206 (3,66%)
    9. 8 Agnieszka Szakuła
      1 670 (0,74%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jerzy Andrzej Woźniak
      2 913 (1,30%)
    2. 4 Dorota Kocoń
      573 (0,26%)
    3. 8 Stanisław Marian Siadek
      461 (0,21%)
    4. 7 Stanisław Andrzej Piwowarski
      445 (0,20%)
    5. 6 Barbara Zgłobicka
      343 (0,15%)
    6. 3 Jacek Andrzej Jabłoński
      492 (0,22%)
    7. 2 Helena Jewuła
      856 (0,38%)
    8. 5 Jan Skiba
      422 (0,19%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Przemysław Łyczko
      180 (0,08%)
    2. 5 Barbara Maria Kusiak-Kobylarz
      160 (0,07%)
    3. 2 Dawid Paweł Migacz
      288 (0,13%)
    4. 3 Nikoletta Julia Kozińska
      164 (0,07%)
    5. 1 Ewa Skowrońska
      925 (0,41%)
    6. 6 Dawid Wojciech Sznajder
      319 (0,14%)
    7. 7 Daniel Marcin Łoboda
      273 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Klaudia Małgorzata Bogusz
      174 (0,08%)
    2. 6 Marta Magdalena Mucha
      358 (0,16%)
    3. 2 Dariusz Chmura
      450 (0,20%)
    4. 7 Dariusz Robert Mechla
      73 (0,03%)
    5. 1 Stanisław Marek Kleszcz
      420 (0,19%)
    6. 4 Krzysztof Mirosław Bruc
      213 (0,09%)
    7. 5 Maria Małgorzata Fulara
      88 (0,04%)
    8. 8 Magdalena Król
      373 (0,17%)
    9. 9 Krzysztof Grzegorz Gagatek
      663 (0,30%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Barbara Maria Krupa
      3 247 (1,45%)
    2. 1 Krzysztof Czesław Nowak
      11 476 (5,12%)
    3. 5 Jacek Paweł Pająk
      3 214 (1,43%)
    4. 2 Henryk Tadeusz Słomka-Narożanski
      3 161 (1,41%)
    5. 4 Mirosław Władysław Banach
      2 715 (1,21%)
    6. 6 Halina Czesława Pasternak
      1 202 (0,54%)
    7. 7 Piotr Marek Skupiewski
      485 (0,22%)
    8. 8 Dorota Hauben-Kołodziej
      575 (0,26%)
    9. 9 Jolanta Agata Kramarczyk
      1 728 (0,77%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Monika Małgorzata Habryło-Stec
      986 (0,44%)
    2. 3 Marek Bartłomiej Wrona
      1 229 (0,55%)
    3. 4 Dariusz Potok
      825 (0,37%)
    4. 1 Andrzej Marek Mirski
      1 681 (0,75%)
    5. 5 Anna Krzysztofowicz
      1 547 (0,69%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Bogdan Robert Wlazło
      383 (0,17%)
    2. 4 Maria Barbara Lechowicz
      539 (0,24%)
    3. 1 Alina Barbara Boryczka
      1 308 (0,58%)
    4. 2 Mirosław Sławomir Karczmarczyk
      489 (0,22%)
    5. 5 Paulina Weronika Wadas
      303 (0,14%)
    6. 7 Remigiusz Piotr Walas
      213 (0,09%)
    7. 6 Anna Maria Łepech
      90 (0,04%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Dawid Adam Stolarz
      1 039 (0,46%)
    2. 1 Jakub Tomasz Migała
      4 514 (2,01%)
    3. 2 Zbigniew Adam Bednarz
      1 015 (0,45%)
    4. 7 Eryk Albert Ciepliński
      359 (0,16%)
    5. 3 Arkadiusz Tomasz Kozioł
      1 067 (0,48%)
    6. 8 Agnieszka Monika Bundock
      252 (0,11%)
    7. 4 Justyna Weronika Dulian
      938 (0,42%)
    8. 9 Mariola Beata Gąciarz
      1 078 (0,48%)
    9. 6 Barbara Bogula
      479 (0,21%)

    KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Barbara Marcinkowska
      1 299 (0,58%)
    2. 9 Wioletta Beata Mikos
      491 (0,22%)
    3. 1 Mieczysław Bień
      2 926 (1,30%)
    4. 5 Tomasz Piotr Początek
      670 (0,30%)
    5. 3 Bogusław Marian Kogut
      1 171 (0,52%)
    6. 7 Leonarda Marzec
      183 (0,08%)
    7. 2 Bożena Malaga-Wrona
      1 504 (0,67%)
    8. 8 Rafał Pochroń
      968 (0,43%)
    9. 6 Jerzy Henryk Tyrkiel
      563 (0,25%)

    KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marcel Ireneusz Kwaśniak
      1 030 (0,46%)
    2. 2 Anna Magdalena Ruman
      187 (0,08%)
    3. 7 Wojciech Michał Wilk
      307 (0,14%)
    4. 5 Zbigniew Roch Bielecki
      275 (0,12%)
    5. 4 Barbara Agnieszka Mazur
      442 (0,20%)
    6. 6 Bożena Maria Cwetsch
      101 (0,05%)
    7. 3 Sławomir Filip Gąsiorowski
      203 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Maria Anna Kret
      291 (0,13%)
    2. 4 Dariusz Teodor Woźny
      90 (0,04%)
    3. 3 Joanna Kucharska
      194 (0,09%)
    4. 2 Paweł Józef Parcz
      102 (0,05%)
    5. 5 Alicja Maria Chaim
      114 (0,05%)
    6. 6 Krzysztof Tadeusz Buzała
      161 (0,07%)

    Okręg 6

    Powiaty: limanowski, gorlicki, nowosądecki, m. Nowy Sącz

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Wiesława Gąsior
      203 (0,09%)
    2. 1 Rafał Grzegorz Głąb
      1 079 (0,50%)
    3. 8 Janusz Marcin Kurek
      236 (0,11%)
    4. 2 Krystian Wojciech Lachner
      273 (0,13%)
    5. 3 Natalia Magdalena Kotowicz
      254 (0,12%)
    6. 6 Małgorzata Maria Rutka
      109 (0,05%)
    7. 5 Waldemar Janusz Rutka
      142 (0,07%)
    8. 7 Wojciech Paweł Kozioł
      260 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Wiesław Stanisław Kądziołka
      1 588 (0,73%)
    2. 2 Urszula Teresa Nowogórska
      11 885 (5,49%)
    3. 7 Monika Alicja Staszyńska
      617 (0,29%)
    4. 5 Andrzej Władysław Woda
      1 582 (0,73%)
    5. 1 Stanisław Wojciech Pasoń
      11 121 (5,14%)
    6. 6 Małgorzata Anna Wróbel
      899 (0,42%)
    7. 8 Agnieszka Barbara Dulkiewicz
      674 (0,31%)
    8. 4 Michał Rafał Gawlik
      1 430 (0,66%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Grzegorz Janusz Biedroń
      38 563 (17,82%)
    2. 3 Marta Mordarska
      15 819 (7,31%)
    3. 6 Tomasz Stanisław Walicki
      4 840 (2,24%)
    4. 2 Jadwiga Teresa Wójtowicz
      18 544 (8,57%)
    5. 4 Witold Rafał Kozłowski
      8 554 (3,95%)
    6. 5 Patryk Tomasz Wicher
      16 904 (7,81%)
    7. 7 Karolina Elżbieta Gancarczyk
      4 715 (2,18%)
    8. 8 Paweł Szczygieł
      8 299 (3,83%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Michał Wilhelm Jasnosz
      1 918 (0,89%)
    2. 6 Agnieszka Katarzyna Skopowska
      176 (0,08%)
    3. 4 Jerzy Jankowski
      409 (0,19%)
    4. 8 Franciszek Władysław Janeczek
      374 (0,17%)
    5. 3 Krzysztof Jaworski
      433 (0,20%)
    6. 2 Jerzy Antoni Jurczak
      424 (0,20%)
    7. 7 Katarzyna Maria Rajska
      301 (0,14%)
    8. 5 Małgorzata Zofia Jędrzejowska Fugiel
      329 (0,15%)

    KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Dorota Ewa Budacz
      805 (0,37%)
    2. 5 Anna Katarzyna Karasińska
      152 (0,07%)
    3. 2 Maciej Janusz Kmak
      280 (0,13%)
    4. 3 Iwona Ewa Stasik
      209 (0,10%)
    5. 6 Michał Karczewski
      134 (0,06%)
    6. 4 Marek Bartłomiej Witkowski
      189 (0,09%)
    7. 7 Mateusz Józef Płachta
      239 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Małgorzata Bożena Wiśniowska
      212 (0,10%)
    2. 1 Patrycja Manuela Gruszka
      328 (0,15%)
    3. 2 Łukasz Piotr Pstrąg
      186 (0,09%)
    4. 4 Stanisław Lesiak
      221 (0,10%)
    5. 6 Sławomir Aleksander Luty
      164 (0,08%)
    6. 5 Oliwia Natalia Stryszowska
      78 (0,04%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Robert Karol Janczy
      2 319 (1,07%)
    2. 3 Elżbieta Joanna Ruchała
      4 651 (2,15%)
    3. 1 Piotr Michał Lachowicz
      13 594 (6,28%)
    4. 6 Jacek Józef Gwóźdź
      1 137 (0,53%)
    5. 5 Edward Bolesław Ucherski
      702 (0,32%)
    6. 8 Waldemar Paweł Olszyński
      1 515 (0,70%)
    7. 7 Halina Maria Wąsowska-Schirmer
      816 (0,38%)
    8. 4 Maria Magdalena Miller
      2 585 (1,19%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Józef Grzegorz Kruczek
      750 (0,35%)
    2. 1 Anna Maria Wilk
      4 099 (1,89%)
    3. 4 Aleksander Paweł Świgut
      490 (0,23%)
    4. 8 Grzegorz Sławomir Dutka
      1 140 (0,53%)
    5. 6 Rafał Grzegorz Skraba
      278 (0,13%)
    6. 3 Krzysztof Paweł Kmak
      798 (0,37%)
    7. 7 Marta Słaby
      1 286 (0,59%)
    8. 5 Anna Pławecka
      829 (0,38%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Marek Jerzy Springwald
      181 (0,08%)
    2. 1 Radosław Ryszard Lazar
      1 347 (0,62%)
    3. 4 Wioletta Liliana Małczyk
      339 (0,16%)
    4. 5 Karolina Pałka
      482 (0,22%)
    5. 2 Grzegorz Mirek
      557 (0,26%)
    6. 7 Małgorzata Pyrek
      198 (0,09%)
    7. 6 Bożena Janina Jarecka
      143 (0,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Katarzyna Joanna Tomoń
      3 593 (1,66%)
    2. 4 Krzysztof Marcin Sarna
      946 (0,44%)
    3. 2 Sławomir Gabriel Pawlikowski
      993 (0,46%)
    4. 6 Anita Joanna Marszał-Koczenasz
      303 (0,14%)
    5. 5 Wiesław Tomasz Chaiński
      336 (0,16%)
    6. 3 Justyna Ewa Sokołowska-Woźniak
      1 058 (0,49%)
    7. 8 Sebastian Dawid Rutkowski
      812 (0,38%)
    8. 7 Piotr Łukasz Lenard
      767 (0,35%)

    KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Tadeusz Jan Kantor
      1 334 (0,62%)
    2. 4 Iwona Dorota Budziak
      922 (0,43%)
    3. 8 Alicja Maria Podobińska
      575 (0,27%)
    4. 3 Małgorzata Krystyna Półchłopek
      1 158 (0,53%)
    5. 1 Krzysztof Jan Mróz
      3 304 (1,53%)
    6. 6 Antoni Talar
      481 (0,22%)
    7. 2 Paulina Arleta Kościółek
      1 643 (0,76%)
    8. 5 Krystyna Dąbrowska
      719 (0,33%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Jolanta Agata Madej
      241 (0,11%)
    2. 6 Alicja Mariola Pater
      299 (0,14%)
    3. 4 Lucyna Bronisława Koczanowska
      53 (0,02%)
    4. 1 Maciej Wac-Włodarczyk
      187 (0,09%)
    5. 2 Wojciech Kucharski
      181 (0,08%)
    6. 3 Władysław Żelazny
      166 (0,08%)

    Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    GazetaLubuska.pl poleca:

    Atrakcyjne wycieczki po lubuskiem i nie tylko!

    Atrakcyjne wycieczki po lubuskiem i nie tylko!

    "Polska Toskania" | OBEJRZYJ FILM o lubuskim winiarstwie! O ludziach i ich pasjach...

    Sonda

    Boże Narodzenie 2019. Ile pieniędzy na wydasz świąteczne prezenty?

    Najczęściej czytane