Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Dybki, Przyjmy k. Poręby, Wiśniewo
Pokaż więcej
Sylwester Rozumek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA BRZOSTKA
153
(49,84%)
Andrzej Antoni Zawadzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
154
(50,16%)
Okręg 2
Sołectwa: Stara Osuchowa, Nowa Osuchowa
Pokaż więcej
Aneta Sitek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA BRZOSTKA
133
(53,63%)
Teresa Piórkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
115
(46,37%)
Okręg 3
Sołectwa: Nagoszewka, Nagoszewo
Pokaż więcej
Marian Roch Grabowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA BRZOSTKA
165
(42,53%)
Małgorzata Kimak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
22
(5,67%)
Jan Tadeusz Kozioł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA KOZIOŁA
201
(51,80%)
Okręg 4
Sołectwa: Koziki, Fidury, Koziki-Majdan, Pólki, Lipniki, Popielarnia, Rogóźnia
Pokaż więcej
Grażyna Skiba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA BRZOSTKA
202
(62,73%)
Artur Kopaniarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
120
(37,27%)
Okręg 5
sołectwo Komorowo – ulice: Brzozowa, Chabrowa, Długa, Kolejowa, Krótka, Krzywa, Kwiatowa, Łąkowa, Majdan, Mazowiecka, Poprzeczna, Słoneczna, Szkolna, Świerkowa, Topolowa, Ułańska, Wodociąg, Zielona, Kortowa
Pokaż więcej
Grażyna Pieńkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA BRZOSTKA
247
(50,31%)
Zdzisław Staniaszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
244
(49,69%)
Okręg 6
sołectwa: Antoniewo, Stok, Sielc, Komorowo – ulice: Leśna, Piaski, Sarnia, Sosnowa, Wrzosowa, Jagodowa
Pokaż więcej
Teresa Pych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA BRZOSTKA
204
(45,33%)
Krystyna Chojnowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
246
(54,67%)
Okręg 7
sołectwa: Zalesie, Jelonki, Jelenie, Przyjmy, Sulęcin-Kolonia
Pokaż więcej
Marek Kaczmarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA BRZOSTKA
91
(23,64%)
Rafał Michał Leszczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
120
(31,17%)
Barbara Biedrzycka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA KOZIOŁA
174
(45,19%)
Okręg 8
Sołectwa: Stare Lubiejewo, Nowe Lubiejewo, Zakrzewek
Pokaż więcej
Sylwia Marianna Michalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA BRZOSTKA
188
(50,00%)
Daniel Trzaska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
188
(50,00%)
Okręg 9
Sołectwa: Pałapus, Budy-Grudzie, Prosienica, Guty-Bujno
Pokaż więcej
Marek Gutowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA BRZOSTKA
158
(53,38%)
Bogdan Kołota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
138
(46,62%)
Okręg 10
Sołectwa: Podborze, Kalinowo
Pokaż więcej
Marian Kacprzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA BRZOSTKA
202
(57,71%)
Andrzej Jaworowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
148
(42,29%)
Okręg 11
Sołectwa: Jasienica, Kalinowo–Parcele, Smolechy
Pokaż więcej
Krystyna Kacpura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA BRZOSTKA
153
(54,84%)
Marcin Płotczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
126
(45,16%)
Okręg 12
Sołectwa: Nieskórz, Biel
Pokaż więcej
Danuta Jabłonka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA BRZOSTKA
141
(39,83%)
Adam Brzózka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
134
(37,85%)
Krzysztof Staniaszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
79
(22,32%)
Okręg 13
Sołectwo Ugniewo
Pokaż więcej
Renata Tyszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA BRZOSTKA
102
(25,63%)
Arkadiusz Duda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
100
(25,13%)
Piotr Żach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNE UGNIEWO
196
(49,25%)
Okręg 14
Sołectwa: Kuskowizna, Nowa Grabownica, Stara Grabownica
Pokaż więcej
Jerzy Zdzisław Nadany
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA BRZOSTKA
0
(0,00%)
Okręg 15
Osiedle Wojskowe w Komorowie, Sołectwo Komorowo – ulice: Płk Dypl. Ludwika Bociańskiego, Cegielniana, Kościelna, Legionowa, Różańska, Poziomkowa
Pokaż więcej
Krystyna Kossowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA BRZOSTKA
0
(0,00%)